آخرین اخبار

مسی و رونالدو چند گل به تیم‌های سوپرلیگ زده‌اند؟

مسی و رونالدو سال‌ها در لیگ قهرمانان اروپا و همچنان لیگ‌های داخلی، مقابل تیم‌های حاضر در سوپرلیگ قرار گرفته‌اند و عملکرد خوبی جلوی آن‌ها داشته اند و به این تیم‌ها گل زده‌اند.

فوتبالی: سوپرلیگ اروپا بحث جدیدی است که این روز ها در رسانه های مختلف داغ شده است و باید دید که در نهایت به کجا خواهد انجامید اما به نظر می‌رسد که فلورنتینو پرز و سایر همراهانش در این پروژه، مصمم است تا این رقابت ها را راه اندازی کرده و به درآمد هنگفتی برسند. این حرکت به نوعی کودتا علیه فیفا و یوفا است.

بهترین بازیکنان جهان در این تورنومنت حاضر هستند و مسی و رونالدو هم از این قاعده مستثنی نیستند. مسی و رونالدو سال ها در لیگ قهرمانان اروپا و همچنان لیگ های داخلی، مقابل تیم های حاضر در سوپرلیگ قرار گرفته‌اند و عملکرد خوبی جلوی آن ها داشته اند و به این تیم ها گل زده‌اند.

به طوری که لیونل مسی تاکنون 140 بار مقابل تیم های حاضر در سوپرلیگ قرار گرفته است و در این 140 بازی، 95 گل زده و 29 پاس گل داده است. از طرفی کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی حال حاضر باشگاه یوونتوس، 178 بازی مقابل این تیم ها قرار گرفته است که در این تعداد از بازی، 93 گل زده و 18 پاس گل داده است.

باید دید که مسی و رونالدو در سوپرلیگ به چه شکل عمل خواهند کرد و یا اصلا واکنش آن ها به این قضیه چه خواهد بود.

کد خبر 101670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =