آخرین اخبار

وضعیت آب و هوا، امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ / دمای هوا تا روز چهارشنبه به‌تدریج افزایش می‌یابد

کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش تدریجی دما تا روز چهارشنبه در نوار غربی کشور خبر داد و گفت: هم‌زمان بارش‌های پراکنده و رعد و برق را تا پایان هفته برای شرق و غرب کشور پیش‌بینی می‌کنیم.

 

ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش تدریجی دما تا روز چهارشنبه در نوار غربی کشور خبر داد و گفت: هم‌زمان بارش‌های پراکنده و رعد و برق را تا پایان هفته برای شرق و غرب کشور پیش‌بینی می‌کنیم.

«کبری رفیعی» امروز (یکشنبه) درباره وضعیت جوی کنونی کشور گفت: امروز برای مناطق غرب اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال فارس، یزد و کرمان، بارش پراکنده باران، رعد و برق و وزش باد به‌ویژه در بعد از ظهر را پیش‌بینی می‌کنیم.

وی افزود: بارش پراکنده باران فردا در کرمان، شمال هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ارتفاعات البرز شرقی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ادامه خواهد داشت.

رفیعی اظهار داشت: روز سه‌شنبه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و آسمان صاف را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه‌داد: روز چهارشنبه شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی، گیلان و مازندران بارش خفیف باران را تجربه خواهند کرد.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، روز پنجشنبه سواحل خزر و ارتفاعات البرز در شرق تهران و مازندران، سمنان، قم، مرکزی، شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری و استان فارس، شاهد بارش پراکنده و گاهی رعد و برق و وزش باد خواهند بود.

وی گفت: در سه روز آینده در نوار غربی کشور افزایش نسبی دما رخ خواهد داد.

رفیعی اضافه‌کرد: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری است و گاهی وزش باد را تجربه می‌کند، در اواخر وقت امروز نیز انتظار افزایش ابر برای پایتخت داریم.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 101218

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =