آخرین اخبار

دو فیلم حتمی جشنواره «کن» ۲۰۲۱ اعلام شد

دبیر جشنواره فیلم «کن» در یک مصاحبه از حضور قطعی فیلم های وس اندرسون و پل ورهوفن در جشنواره «کن» امسال خبر داد.

خبرگزاری صبا: دبیر جشنواره فیلم «کن» در یک مصاحبه از حضور قطعی فیلم های وس اندرسون و پل ورهوفن در جشنواره «کن» امسال خبر داد.

دو فیلم حتمی جشنواره «کن» ۲۰۲۱ اعلام شد

به نقل از فیلم‌لاورز، تیه‌ری فرمو دبیر جشنواره فیلم «کن» اعلام کرد دو فیلم «گزارش فرانسوی/The French Dispatch» ساخته وس اندرسون و «بندتا/Benedetta » به کارگردانی پل ورهوفن در جشنواره فیلم «کن» امسال به نمایش در می آیند.

دبیر جشنواره فیلم «کن» در گفتگو با تارنمای خبری آنلاین «راپلر» از برگزاری حتمی جشنواره در سال جاری خبر داد و گفت: ما مطمئن هستیم که جشنواره «کن» در ماه جولای به صورت فیزیکی برگزار می شود.

فرمو همچنین اشاره کرد: فیلم های «گزارش فرانسوی» وس اندرسون و «بندتا» پل ورهوفن که نتوانستند در جشنواره سال گذشته حاضر شوند، در بخش مسابقه اصلی رویداد امسال به نمایش در می آیند.

دبیر جشنواره «کن» در پایان گفت این فستیوال قصد دارد اواخر ماه می یا اوایل ژوئن از دیگر فیلم های حاضر در بخش مسابقه امسال خود رونمایی کند.

جشنواره بین المللی فیلم «کن» طبق برنامه قرار است بین روزهای ۶ تا ۱۷ جولای برگزار شود.

با توجه به پیش بینی یکی از کارشناسان مطرح سینما، ۳۰ فیلم حاضر در جشنواره «کن» ۲۰۲۱ احتمالا شامل این آثار هستند، از شاخص ترین این فیلم ها می توان به «مسیر باد» ساخته ترنس مالیک، «مکبث» جوئل کوئن، «شکوفه ها» وونگ کار-وای، «قدرت سگ» جین کمپیون، «دست خدا» پائولو سورنتینو، «مکتوب» عبداللطیف کشیش و «مونا لیزا و ماه خونین» آنا لیلی امیرپور اشاره کرد.

فهرست فیلم های احتمالی فستیوال بین المللی فیلم «کن» ۲۰۲۱:

”Soggy Bottom” (Paul Thomas Anderson)

”The French Dispatch” (Wes Anderson)

”Annette” (Leos Carax)

”Macbeth” (Joel Coen)

”The Way of the Wind” (Terrence Malick)

”Ahed’s Knee” (Nadav Lapid)

”Blonde” (Andrew Dominik)

”Memoria” (Apichatpong Weerasethakul)

”Benedetta” (Paul Verhoeven)

”Blossoms” (Wong Kar-wai)

”The Power of the Dog” (Jane Campion)

”Tromperie” (Arnaud Desplechin)

”Bergman Island” (Mia Hansen-Løve)

”Chocobar” (Lucrecia Martel)

”Les Olympiades” (Jacques Audiard)

”The Souvenir Part II” (Joanna Hogg)

”Tre Piani” (Nanni Moretti)

”Triangle of Sadness” (Ruben Ostlund)

”The Hand of God” (Paolo Sorrentino)

“Mektoub: Canto Duo” (Abdelatif Kechiche)

“Benediction” (Terrence Davies)

“The Green Knight” (David Lowery)

“Italian Studies” (Adam Leon)

“Algerien Par Accident” (Karim Aïnouz)

“Last Night in Soho” (Edgar Wright)

“The Souvenir Pt. ۲” (Joanna Hogg)

“The Northman” (Robert Eggers)

“After Yang” (Kogonada)

“Mona Lisa and the Blood Moon” (Ana Lily Amirpour)

کد خبر 101199

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =