گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

قیمت دو میلیون یورویی بیرانوند!

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

یک سایت ترکیه ای با معرفی مجید حسینی به عنوان گرانترین فروش این فصل لیگ ایران،‌ علیرضا بیرانوند را گرانترین بازیکن حال حاضر لیگ ایران دانست.

به نقل از gazetedamga، ترابزون اسپور ترکیه بعد از جام جهانی روی به بازیکنان ایرانی آورد و توانست وحید امیری و سید مجید حسینی را به خدمت بگیرد. امیری البته با مصدومیت در بدو ورود به ترابزون روبرو شد و به همین خاطر تاکنون نتوانسته برای تیمش گلزنی کند ولی حسینی که با کشمکش زیاد در نهایت به ترابزون اسپور پیوست، در خط دفاع عملکرد بسیار خوبی داشته است و باعث شده تا تیم او از 5 بازی اخیر خود 13 امتیاز کسب کند.

باشگاه برای جذب حسینی 600 هزار دلار پرداخت کرد که این رقم بالاترین قیمتی است که یک بازیکن از لیگ ایران به تیم دیگری در این فصل رفته است. این در حالی است که باشگاه شارلوا برای علی قلی‌زاده 300 هزار یورو پرداخت کرد. همچنین مهدی ترابی نیز از این تیم با 96 هزار یورو با تیم پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

همچنین گرانترین بازیکن فعلی در لیگ ایران نیز باید علیرضا بیرانوند باشد. بازیکنی که موفق شد پنالتی کریستیانو رونالدو را در جام جهانی مهار کند و 6 بار نیز در لیگ قهرمانان آسیا موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده، حدود 2 میلیون یورو قیمت دارد.

 

منبع: یک ورزش


addup.center