گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

تریلر زمان انتشار بازی Crackdown 3 منتشر شد

از آنجایی که به عرضه‌ی بازی Crackdown 3 نزدیک شده‌ایم، اخیراً تریلر زمان عرضه‌ی این عنوان منتشر شده است که ضمن اشاره به تاریخ عرضه‌ی آن، صحنه‌های جدیدی از گیم‌پلی این بازی و مبارزات و تخریب‌پذیری‌های آن را نیز به تصویر می‌کشد.

هفته‌ی پیش مشخص شد که به زودی اطلاعات جدیدی از بازی Crackdown 3 منتشر خواهد شد و شاهد نمایش‌های جدیدی از آن خواهیم بود. در همین راستا، به تازگی تریلر زمان انتشار این بازی موردانتظار از طریق قسمت جدید Inside Xbox منتشر شده است. در ابتدای برنامه‌ی Inside Xbox، بازیگر شخصیت اصلی این بازی یعنی Terry Crews نیز حضور دارد و به صحبت در خصوص این بازی و انتظاراتی که علاقه‌مندان می‌توانند از آن داشته باشند، می‌پردازد.

تریلر جدید و فوق‌العاده‌ی Crackdown 3 به نمایش گیم‌پلی هیجان‌انگیز و صحنه‌های تخریب‌پذیری و نابودی ساختمان‌های غول‌پیکر می‌پردازد. Terry Crews یکی از مامورهایی‌ست که بازی‌بازان می‌توانند آن را انتخاب کرده و با او به تجربه‌ی بازی Crackdown 3 بپردازند.

از آنجایی که بازی Crackdown 3 در ماه جاری میلادی عرضه می‌گردد، طبیعتاً شرکت مایکروسافت در این چند وقته، نمایش‌های جدیدی از آن منتشر خواهد کرد و شاهد اطلاعات و جزئیات بیشتری از آن خواهیم بود. Wrecking Zone یکی از بخش‌های PvP این بازی است که در حقیقت بخش چند نفره‌ی آن محسوب می‌شود؛ جایی که همه‌ی اتفاقات گیم‌پلی و صحنه‌های تخریب‌ پذیری از طریق تکنولوژی ابری پردازش می‌شود. این ویژگی برای نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی در دسترس قرار دارد.

برای آن دسته از افرادی که به حالت چند نفره‌ی این بازی علاقه ندارند نیز یک حالت داستانی در نظر گرفته شده که حدود 15 ساعت زمان برای تکمیل آن نیاز است.

بازی موردانتظار Crackdown 3 در تاریخ جمعه 26 بهمن ماه (15 فوریه 2019 میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز 10 عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر زمان انتشار این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت 480P | دریافت تریلر با کیفیت 720P | دریافت تریلر با کیفیت 1080Paddup.center