گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

تریلری از گیم‌پلی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی The Division 2 منتشر شد

به تازگی شرکت AMD ویدئویی منتشر کرده است که به نمایش هفت دقیقه از گیم‌پلی بازی The Division 2 برروی رایانه‌های شخصی می‌پردازد.

این گیم‌پلی برروی سیستمی با مشخصات کارت گرافیک Radeon RX Vega 64 و پردازنده Ryzen 7 2700X ضبط شده است و برروی گیم‌پلی بخش Dark Zone تمرکز دارد. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تریلر منتشر شده بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480p | دریافت ویدئو با کیفیت 720p | دریافت ویدئو با کیفیت 1080p

برخلاف نسخه‌ی قبلی، در The Division 2 بازی‌بازان به سه Dark Zone دسترسی خواهند داشت که هر یک چالش‌ها و محیط‌های مختلفی را پیش روی بازی‌بازان قرار می‌دهند. تعداد بازی‌بازان حاضر برروی هر سرور بخش Dark Zone از 24 نفر به 12 نفر کاهش یافته است. این موضوع سبب می‌شود تا شاهد نبردهایی رو در رو و به نوعی عادلانه‌تر باشیم.

بنابر گفته‌ی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) نسخه‌ی رایانه‌های شخصی The Division 2 از دایرکت‌ایکس 12 پشتیبانی می‌کند و تجربه‌ای سریع‌ و روان‌تر را برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 در تاریخ جمعه 24 اسفند ماه 1397 (15 مارس 2019 میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. اخیرا تریلری 20 دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است که در آن شاهد نمایش یکی از ماموریت‌های بخش داستانی هستیم، شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس به مشاهده آن بپردازید.addup.center