گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

تریلری از سیزن پس بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Ace Combat 7: Skies Unknown مدتی است که در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته است. حال امروز استودیوی بازی‌سازی بندای نامکو (Bandai Namco) با انتشار تریلری، از بسته‌های الحاقی و محتویات جدیدی که به‌زودی ارائه خواهند شد خبر داد. با ما در ادامه همراه باشید.

بی‌شک یکی از بهترین بازی‌های ویدئویی سال 2019 میلادی، عنوان Ace Combat 7: Skies Unknown شناخته می‌شود که توسط استودیوی بازی‌سازی قدرتمندی به نام بندای نامکو توسعه داده شده است. طبق اخبار و گزارشات منتشر شده، قرار است بسته‌های الحاقی جدیدی در بهار سال 2019 میلادی در دسترس کاربران و هواداران قرار گیرد. طی این بسته‌های الحاقی و محتویات جدید، 3 عدد هواپیمای جنگی دیگر به علاوه‌ی 3 ماموریت نوین و منحصر به فرد به بازی اضافه خواهند شد. شایان ذکر است که استودیوی بندای نامکو اعلام کرده که آن دسته از افرادی که سیزن پس این بازی را داشته باشند، علاوه بر تمامی بسته‌های الحاقی، به قسمت پخش موسیقی بازی نیز دسترسی خواهند داشت. در همین راستا، تریلری از بازی منتشر شده که شما می‌توانید، آن را در قسمت پایین متن با کیفیت‌های مختلف مشاهده و دریافت کنید.

همان‌طور که در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌کنید، به نظر می‌رسد که یک دانش‌آموزی به دنبال پیدا کردن تیتری جذاب برای گزارش خود است. در همین راستا، از یکی دیگر از دوستان خود که با نام الکس (Alex) نشان داده شده است کمک می‌گیرد تا به تیتر مورد علاقه‌ی خود دسترسی پیدا کند. زیاد عجیب به نظر نمی‌رسد که این تیترهایی که توسط دو دانش‌آموز موجود در ویدئو به نمایش گذاشته شده است، به تم‌ها و فضاهای ماموریت‌های جدیدی که به‌زودی توسط سیزن پس بازی در دسترس قرار می‌گیرند، مرتبط باشند.

یکی از نکات جالبی که توجه‌ی بسیاری از کاربران و هواداران را به خود جلب کرده است، نام کاربری شخصیت درون ویدئو است که به صورت یک کد به نمایش گذاشته شده است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، کدی با عنوان 00815674E مشخص شده است که به‌ نظر می‌رسد، بازی‌بازان و کاربران پس از دریافت محتویات جدید بازی Ace Combat 7: Skies Unknown، به‌طور کامل با آن آشنایی پیدا خواهند کرد.

همان‌طور که مشخص است، این تریلر در حال حاضر نسخه‌ی ژاپنی بازی را به نمایش گذاشته که به‌زودی، نسخه‌ی انگلیسی آن نیز منتشر خواهد شد. البته شایان ذکر است که نسخه‌ی رسمی ژاپنی Ace Combat 7: Skies Unknown، به‌طور معمول یک نسخه‌ی انگلیسی همراه با زیرنویس ژاپنی است. بازی Ace Combat 7: Skies Unknown از زمان عرضه‌ی خود، بسیار موفق بوده و عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته است. فروش بی‌نظیر این بازی نیز، از موفقیت بی حد و حصر آن حکایت می‌کند.

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شایان ذکر است که شما می‌توانید قبل از خرید این عنوان، ویدئوی هایلایت گیمفا در مورد نکاتی که باید پیش از خرید این بازی بدانید را مشاهده کنید. به علاوه می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی Ace Combat 7: Skies Unknown، نقد و بررسی آن تحت عنوان «بر فراز آسمان‌ها | نقد و بررسی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown» به قلم محمد مهدی حسین زاده را مطالعه کنید. همچنین اگر از کسانی هستید که علاقه‌مند به جمع‌آوری تروفی هستند، پیشنهاد می‌کنیم فهرست تروفی‌های Ace Combat 7: Skies Unknown را مطالعه کرده و خود را برای کسب تروفی پلاتینیوم بازی آماده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P | دریافت ویدئو با کیفیت 720P | دریافت ویدئو با کیفیت 1080Paddup.center