گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

تاریخ انتشار Assassin#8217s Creed 3 Remastered مشخص شد

اخیرا شرکت یوبی‌سافت  (Ubisoft) تاریخ انتشار Assassin’s Creed 3 Remastered  را اعلام کرد. بنابر گفته‌ی شرکت یوبی‌سافت، این بازی در روز جمعه 9ام فروردین ماه 98 (29ام مارس) منتشر خواهد شد. در ادامه با همراه باشید.

تریلر زیر را تماشا کنید. کمی بهتر از نسخه قبل به نظر می‌رسد. نظر شما چیست؟ اما کمی از رنگ زرد در برخی از سکانس‌های بازی زیاد استفاده شده است. شرکت سازنده بازی Deus Ex: Human Revolution پیشرفت‌های زیادی را در زمینه رزولوشن و رنگ‌ها از خود نشان داده که این پیشرفت سبب شده است تا ما نتوانیم این بازی و همچنین کیفیت و رزولوشن بالای آن را در طی این سال‌ها فراموش کنیم؛ با اینکه به نسبت زمان زیادی از انتشار این بازی گذشته است. همچنین این بازی از قابلیت HDR و کیفیت 4K نیز پشتیبانی می‌کند.

در این نسخه از بازی پس از به پایان رساندن مراحل اصلی آن می‌توانید با اضافه کردن بسته‌های الحاقی، داستانی مربوط به تلاش‌های جرج واشنگتن برای رسیدن به پادشاهی را نیز تجربه کنید. این نکته‌ی خوبی است و یک نکته مثبت برای این بازی به حساب می‌آید؛ چراکه شما فقط همان بازی قدیمی را تکرار نمی‌کنید بلکه تجربه‌ای جدید خواهید داشت. به علاوه‌ اینکه یک به‌روزرسانی هم به حساب می‌آید.

به زودی شاهد فروش های ویژه و یا پیش فروش با شرایط خاص این بازی در فروشگاه‌های اینترنتی مختلف خواهیم بود.

لینک دانلود با کیفیت 1080p  /  لینک دانلود با کیفیت 720p  /  لینک دانلود با کیفیت 480p

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با بازسازی این نسخه از سری بازی‌های Assassin’s Creed چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین ما را در صفحات اجتماعی مختلف دنبال کنید.addup.center