گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری اقتصادی

قیمت نفت سنگین ایران افزایش یافت

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار اقتصادی

اما شرکت ملی نفت ایران قیمت سایر گریدهای نفتی شامل نفت سنگین ایران، فروزان و سروش برای بارگیری در دسامبر از جزیره خارک به مقصد آسیا را افزایش داد.
پول‌نیوز -  شرکت ملی نفت ایران قیمت برخی گریدهای نفتی شامل نفت سنگین ایران، فروزان و سروش را افزایش داد.

 پلاتس به نقل از یک منبع آگاه در شرکت ملی نفت ایران گزارش کرد قیمت فروش رسمی گرید "نفت سبک ایران" در حالی به میزان 1.30 دلار در هر بشکه بالاتر از میانگین شاخص قیمت عمان/دوبی که پلاتس برای دسامبر ارزیابی کرده است، قرار دارد که 10 سنت نسبت به نوامبر کاهش نشان می‌دهد.

اما  شرکت ملی نفت ایران قیمت سایر گریدهای نفتی شامل نفت سنگین ایران، فروزان و سروش برای بارگیری در دسامبر از جزیره خارک به مقصد آسیا را افزایش داد.

قیمت گرید "نفت سنگین ایران" به میزان 20 سنت در هر بشکه نسبت به قیمت نوامبر افزایش پیدا کرد و 55 سنت در هر بشکه ارزان‌تر از میانگین شاخص قیمت عمان/دوبی که پلاتس برای دسامبر ارزیابی کرده است، قرار گرفت. قیمت گرید فروزان نیز 20 سنت در هر بشکه نسبت به قیمت نوامبر افزایش پیدا کرد و با تخفیف 40  سنت در هر بشکه ارزان‌تر از شاخص قیمت عمان/دوبی فروخته خواهد شد.

قیمت فروش گرید سروش در دسامبر 40 سنت در هر بشکه نسبت به قیمت نوامبر بالا رفت و 5.50 دلار در هر بشکه ارزان‌تر از شاخص قیمت عمان/دوبی شد.
منبع: پول نیوز
آسیاتک