گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری خودرو

تقاضای خرید كوییك در بازار خودرو افزایش یافت

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار خودرو

پیگیری ها از نمایندگی های فروش سایپا در نقاط مختلف حاکی از آن است که مراجعه مشتریان برای ثبت نام این خودرو از روز چهارشنبه افزایش پیدا كرده است.
پول‌نیوز - پس از آن كه دو روز پیش گروه خودروسازی سایپا به طور رسمی، عرضه خودرو كوییك در بازار را آغاز كرد، تقاضا برای خرید این محصول در بین مشتریان افزایش پیدا كرده است.

به گزارش گروه خودرو پول‌نیوز، پیگیری ها  از نمایندگی های فروش سایپا در نقاط مختلف حاکی از آن است که مراجعه مشتریان برای ثبت نام این خودرو از روز چهارشنبه افزایش پیدا كرده است.

به گفته یک منبع آگاه در سایپا افزایش تماس مشتریان جهت مراجعه به سایت فروش اینترنتی خودروهای گروه سایپا و تقاضای مراجعان برای فراهم شدن امكان ثبت نام خودرو كوییك نیز در همین راستاست که این موضوع نشان می دهد، خودرو کوییک در بازار با استقبال روبه رو شده است.

البته دو روز قبل در مراسمی كه برای ورود این خودرو به بازار برگزار شده بود، محسن جهرودی مدیرعامل سایپا به خبرنگاران گفت كه تا پایان سال جاری، این گروه اقدام به پیش فروش كوییك نخواهد كرد و قصد دارد تعهدات قبلی را كه 4000 هزار دستگاه است، پاسخ دهد.

كوییك اولین خودروی اتوماتیك ساخت ایران است كه گروه سایپا آن را با برخورداری از امكانات متفاوتی نظیر كروز كنترل، سیستم ورود به خودرو بدون سوییچ، استارت دكمه ای، مولتی مدیا، فرمان برقی و بسیاری آپشن های دیگر عرضه كرده و در حال حاضر سه تیپ مختلف از آن با امكانات گوناگون در این شركت خودروسازی تولید می شود.
منبع: پول نیوز