گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

نظر دستیار سابق کی روش درباره ویلموتس !

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

امید نمازی با تمجید از عملکرد شاگردان مارک ویلموتس در جدال با کره جنوبی، ابراز امیدواری کرد فدراسیون با این مربی نیز قراردادی طولانی مدت داشته باشد.

مربی سابق تیم ملی با تمجید از عملکرد شاگردان مارک ویلموتس در جدال با کره جنوبی، ابراز امیدواری کرد فدراسیون با این مربی نیز قراردادی طولانی مدت داشته باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی با هدایت مارک ویلموتس بلژیکی با ارائه یک بازی تهاجمی در نهایت با تساوی یک بر یک در زمین حریف به کار پایان داد. امید نمازی مربی سابق تیم ملی سابقه همکاری با کارلوس کی‌روش را در کارنامه دارد و چندی پیش نیز در فوتبال ایران در نیمکت ذوب آهن حاضر بود.

امید نمازی در صفحه شخصی خود با اشاره به عملکرد تیم ملی در جدال با کره جنوبی نوشته:

یه نیمه از بازی ایران و‌ کره گذشته. چه ببریم‌ چه ببازیم، بدون هیچ شکی میتونم‌ بگم که اگر مسئولین فدراسیون کمی شجاعت به خرج بدن و مثل کی‌روش این مربی رو برای 8 سال حفظ کنن، ویلموتس میتونه فوتبال ایران را متحول کنه. نسل خوبی از بازیکن‌ها در تیم ملی فعالیت دارن و با ایده های مدرن و تهاجمی این مربی که در همین یه بازی و نیم شاهد آن بودیم، میتونیم حتی جلوی تیم های بزرگ دنیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم! اونهایی که‌ کورکورانه از کی‌روش و ‌‌فلسفه بازیش حمایت میکردن حالا شاید تجدید نظر داشته باشن.

+ 0
- 0