گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

شفر در استقلال می‌ماند؟ تصمیم انتحاری استقلالی ها درباره سرمربی آلمانی؟!

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

درحالی اعضای هیات‌مدیره استقلال از ادامه همکاری با شفر صحبت می‌کنند که شفر برای فصل بعد هم قرارداد دارد و برکناری او هزینه دارد.

شفر دو دیدار مرگ و زندگی را با موفقیت سپری کرد تا دوباره فضای ادامه همکاری با او در راس اخبار قرار بگیرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

قبل از دیدار با الهلال، شایعه جدایی زودهنگام شفر از جمع استقلالی‌ها در فضای مجازی پیچید و این‌طور گفته می‌شد که اگر این مربی در آسیا و در ادامه در لیگ نتیجه لازم را نگیرد، خیلی‌زود و بدون‌توجه به قرارداد فصل بعدش از استقلال برکنار خواهد شد.

شفر اما دو دیدار مرگ و زندگی را با موفقیت سپری کرد تا دوباره فضای ادامه همکاری با او در راس اخبار قرار بگیرد. امروز درحالی اعضای هیات‌مدیره استقلال از ادامه همکاری با شفر صحبت می‌کنند که این مربی برای فصل بعد هم قرارداد دارد و اگر قرار به برکناری این مربی آلمانی باشد، بلایی که ژوزه بر سر پرسپولیس آورده بود، گریبان استقلالی‌ها را تا سال‌ها خواهد گرفت.

هرچند که شاید اگر استقلال صعود در آسیا را از دست داده و در لیگ هم به مقامی درخور نرسد، آن زمان یک تصمیم انتحاری درباره سرمربی آلمانی خود بگیرند.

فتحی، مدیرعامل استقلال نیز درمورد اینکه قبل از بازی با الهلال صحبت‌هایی مطرح شده بود مبنی‌بر اینکه اگر استقلال در این دیدار نتیجه نگیرد، سرمربی‌اش تغییر خواهد کرد، گفته بود:

«این موضوع به‌هیچ‌وجه درست نیست، مگر ما یک باشگاه آماتور هستیم که پنج بازی مانده به پایان لیگ سرمربی خود را تغییر دهیم. شفر یک مربی موفق در استقلال بوده و با ما قرارداد دارد، ما هیچ‌وقت به او اولتیماتومی نداده‌ایم و در جلسه کمیته‌فنی هم درباره شرایط تیم با او صحبت شده و از او برای فصل آینده برنامه خواسته‌ایم.»addup.center