گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

ستاره استقلال در محاصره پرسپولیسی ها + عکس

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

هرچند انتشار عکسی از سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال در بین پرسپولیسی ها و استوری علی علیپور مهاجم پرسپولیس نیز با حواشی همراه بود.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران امروز و از ساعتی قبل به گشت و گذار در شهر سئول مشغول هستند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

گشت و گذار بازیکنان تیم ملی در سئول و انتشار عکس هایی از آن ها حتی باعث حرف و حدیث هایی در رسانه ها و فضای مجازی شده است. امروز بازیکنان تیم ملی بعد از بازی سنگین شب گذشته برابر کره جنوبی در شهر سئول به تفریح پرداختند هرچند انتشار عکسی از سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال در بین پرسپولیسی ها و استوری علی علیپور مهاجم پرسپولیس نیز با حواشی همراه بود.

در عکسی که منتشر شد سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال در بین بازیکنان پرسپولیسی تیم ملی علی علیپور، علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، وحید امیری و احمد نوراللهی در این عکس دور دروازه بان استقلال قرار گرفته اند. نکته جالب اینجا است که علیپور در بین دو قلب قرمز بالای سر او یک بمب قرار داده است و همین موضوع باعث انتشار اخبار و گمانه زنی هایی جنجالی شد.

با این وجود تفریح بازیکنان تیم ملی که جوان و پرشور هستند می تواند با شوخی هایی اینچنینی هم همراه باشد هرچند در ساعاتی که خبر می رسد مهدی رحمتی از استقلال رفته است چنین استوری هایی می تواند نگرانی هایی را برای هواداران این تیم همراه داشته باشد.

تیم ملی ایران و کره جنوبی دیروز در یک بازی دوستانه در شهر سئول به تساوی یک بر یک رسیدند.

+ 0
- 0