گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سایر

9دی تجلی دلدادگی مردم به ولایت است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سایر

علیرضا آشناگر گفت: 9 دی تجلی دلدادگی و ارادت آحاد مردم به ولایت و نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ علیرضا آشناگر روز یکشنبه در حاشیه اجتماع 9 دی در میدان امام خمینی(ره) سمنان در گفت و گو با ایرنا افزود: 9 دی متعلق به جریان خاصی نیست و تمامی آحاد مردم و احزاب در این روز ماندگار در نظام جمهوری اسلامی سهم دارند.
وی خاطرنشان کرد: 9 دی تجدید بیعت دوباره با آرمان های رهبر معظم انقلاب است و مردم بار دیگر در این روز وحدت بخش دلدادگی خود را به ولایت فقیه نشان دادند.
استاندار سمنان تصریح کرد: وحدت و همدلی مردم باید در تمامی رویکردهای مختلف سیاسی و اجتماعی ملموس باشد و با اتحاد و همدلی مردم، توطئه های استکبار جهانی خنثی می شود.
آشناگر اضافه کرد: حضور همیشگی مردم در صحنه های حساس، دشمنان نظام جمهوری اسلامی را ناامید می کند و تمامی مردم و مسئولان برای عزت و سربلندی روزافزون این نظام مقدس در تلاش باشند.
استاندار سمنان گفت: حضور باشکوه امروز مردم سمنان در اجتماع باشکوه 9دی به یقین در تاریخ ماندگار می شود و مردم ولایتمدار سمنان بار دیگر با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
به گزارش ایرنا، راهپیمایی و حماسه 9 دی با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و با حضور پرشور مردم ولایتمدار سراسر کشور در واکنش به اغتشاشات هواداران گروهی معاند در سال 1388 برگزار شد و در تقویم کشورمان 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است.addup.center