گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سایر

‍ نیازمند همکاری دولت و بخش خصوصی هستیم/ هدفم توسعه استان و ایجاد آرامش است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سایر

علیرضا آشناگر با بیان اینکه در شرایط فعلی برای حل مشکلات، نیازمند همکاری دولت و بخش خصوصی هستیم و افزود: در برنامه هایم دو هدف راهبردی را اعلام نمودم که هدفم توسعه استان و ایجاد آرامش است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ علیرضا آشناگر استاندار سمنان روز یکشنبه 9 دی‌ماه در جلسه‌ با اعضا اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان که به میزبانی سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد گفت: در جلسه معارفه مانیفست و برنامه‌هایم را اعلام کردم و همین برنامه را در هیئت دولت ارائه داده بودم.
آشناگر اظهار داشت: دو هدف راهبردی را در استان دنبال خواهیم نمود، اول آنکه به استان نگاه توسعه‌گرا با اولویت بکارگیری ظرفیت‌ها و سپس رفع موانع و محدودیت‌ها خواهیم داشت و همچنین هدف بعدی ایجاد آرامش در ابعاد مختلف در سطح استان است که سعی خواهیم داشت تا حس آرامش را در مردم حاکم کنیم.
نماینده عالی دولت در استان سمنان اذعان کرد: در شرایط تحریم و عدم قطعیت که درآمدها را نمی‌توان دقیق پیش‌بینی کرد، سرمایه گذاران بیشترین نقش را برای بهبود امور دارند و دولت هم باید بعنوان تسهیل‌گر، امور را آسان کند.
وی افزود: برخی از بخش‌های اداری بعضا غفلت و بی‌تفاوتی دارد که باید اصلاح شود و باید بدانیم که ما از دولت حقوق می‌گیریم که مشکلات مردم را حل کنیم، نه اینکه باعث ایجاد مانع شویم.
استاندار سمنان گفت: از مدیران موفق و افرادی که در این شرایط اقتصادی به تولید کمک کنند، تجلیل خواهیم کرد و مدیرانی که همراهی نکردند را به مردم معرفی خواهیم نمود.
عالی‌ترین مقام اجرایی استان ابراز داشت: نگرش‌مان اینست که از توان شما برای رفع موانع استفاده کنیم و استانداری دستگاهی خواهد بود که رافع مشکلات است.
وی افزود: همکاری متقابل و حل مشکلات موجود، نیاز به بستر مناسب دارد و در این راستا نیازمند سرمایه، مشاوره و مشارکت بخش خصوصی هستیم.
استاندار سمنان در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت: امروز نیازمند گفتگو هستیم و در جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی پیگیر موضوعات خواهیم بود.addup.center