گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سایر

مردم ایران اسلامی همواره رهرو بصیرت هستند/مردم،ایثارگرانه در راه سرفرازی ایران اسلامی گام برمی دارند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سایر

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تمام آحاد مردم ایران اسلامی در کنار هم هستند و در این اتحاد و وفاق، چپ، راست و میانه معنا ندارد بلکه همه گوش به فرامین مقام معظم رهبری آماده جانفشانی و ایثار برای سرفرازی کشور هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر شهبازی بعد از ظهر یکشنبه با حضور در راهپیمایی 9 دی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی همواره در صحنه هستند، افزود: مردم جمهوری اسلامی در ادوار مختلف رهرو بصیرت هستند.

وی با اشاره به اتفاقات 9 دی سال 88 ادامه داد: اجتماع میلیونی مردم متشکل از تمامی گویش ها و گروه های سیاسی در کنار یکدیگر نماد اتحاد، انسجام و وفاق مردم بود.

دکتر شهبازی به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه اقشار جامعه در حماسه 9 دی حضور داشتند اشاره کرد و گفت: تمامی شهروندان ایران اسلامی با اتحاد و انسجام برای سربلندی کشور حضور یافتند.

وی افزود: حضور با شکوه مردم البرز در این راهپیمایی نمود مضمون بیانات مقام معظم رهبری است که حتی کسانی که نظام را باور نداشتند برای ایران اسلامی در حماسه 9 دی حضور پیدا کردند.

استاندار البرز اضافه کرد: این حضور تجدید بیعتی با مقام معظم رهبری است چراکه ایشان همواره مظهر اتحاد و انسجام ملت ایران بوده اند.

وی با اشاره به شعارهای انسجام بخش این راهپیمایی گفت: این شعارها اتحاد آفرین است بویژه در چنین شرایطی که سیاست های نظام استکباری سمت و سوی زیرسوال بردن استقلال ایران را پیدا کرده است.

دکتر شهبازی افزود: تمام آحاد مردم ایران اسلامی در کنار هم هستند و در این اتحاد و وفاق، چپ، راست و میانه معنا ندارد بلکه همه گوش به فرامین مقام معظم رهبری آماده جانفشانی و ایثار برای سرفرازی کشور هستند.addup.center