پخش زنده حساس ترین رقابت های فوتبال ایران و جهان در ورزش 11


اختصاصی | سایت ورزش 11 در پی درخواست های مکرر شما سروران گرامی، امکان پخش زنده رقابت های فوتبال ایران و جهان را فراهم ساخته است.
پخش زنده حساس ترین رقابت های فوتبال ایران و جهان در ورزش 11

به گزارش ورزش 11، در راستای بهبود و ارتقا کیفیت خدمات و ابزارهای چندرسانه ای سایت ورزش 11 با درخواست های پی در پی شما کابران گرامی بر آن شد تا پخش زنده حساس ترین و جذاب ترین رقابت های فوتبال ایران و جهان را در سایت خود فراهم سازد تا گامی موثر در کسب رضایت شما سروران گرامی برداشته باشیم.

 

از این پس می توانید از طریق بخش پخش زنده سایت ورزش 11 در هر نقطه ای از دنیا، تمامی رقابت های مورد علاقه خود را از شبکه ورزش 11 و یا شبکه 3 تنها با ورود به بخش مذکور باکیفیت دلخواه مشاهده کنید.

 

برنامه پخش زنده دیدار های مهم و حساس هفته جاری سایت ورزش 11 به شرح ذیل می باشد:

 

پخش زنده رقابت های فوتبال ایران و جهان (کلیک کنید)

 

 

شنبه مورخ 1396/12/05

 

 

ذوب آهن -پدیده  ( لیگ برتر ایران - شبکه ورزش - 15:30

 

 

فولاد خوزستان - استقلال تهران ( لیگ برتر ایران- شبکه سه - 16:00

 

 

پرسپولیس  - استقلال خوزستان ( لیگ برتر ایران- شبکه سه - 18:30

 

 

رئال مادرید -دپورتیوو آلاوز ( لالیگا اسپانیا - شبکه ورزش - 18:45

 

 

 

یکشنبه مورخ 1396/12/06

 

 

 

منچستر یونایتد  - چلسی ( لیگ برتر انگلیس  - شبکه ورزش - 17:45

 

 

سویا -اتلتیکو مادرید ( لالیگا اسپانیا - شبکه ورزش - 23:15

 

 

 

دوشنبه مورخ 1396/12/07

 

 

بورسیا دورتموند -آگزبورگ ( بوندسلیگا - شبکه ورزش - 23:00

 

دو کلام حرف حساب شنیدنی خداداد عزیزی؛ لیگ برتر 8 تیم شود!


اختصاصی | در گفت و گوی ویژه با خداداد عزیزی این پیشکسوت سرشناس فوتبال ایران که این روزها حاشیه سازان دست و پنجه نرم می کند، حقایق شنیدنی را برملا کرد.
دو کلام حرف حساب شنیدنی خداداد عزیزی؛ لیگ برتر 8 تیم شود!

ورزش 11 -  خداد عزیزی را سال هاست که به عنوان مردی راسخ و صادق می شناسیم؛ محبوبیت و نام ماندگار خداداد عزیزی با القابی که از سوی مردم به یادگار گرفته است؛ به سادگی حاصل نشده است؛ نمی توان به سادگی در دل این مردم جای بازکرد و نمی توان در فوتبال خاکستری ایران همیشه سفید باقی ماند، اما مردی که روزگاری بار صعود 80 میلیون ایرانی را به جام جهانی یک تنه بر دوش خود کشید؛ بر فلسفه صاف و صادق و هرچند تندش همیشه ایستاد تا شخصیتش دستخوش تغییرات مرسوم این روزها نشود.

 

ساعاتی پیش منتشر شدن بیانیه ها و مصاحبه هایی تند از سوی خداداد عزیزی و حسین کعبی، حاشیه سازان با ورود به صحنه، از این ماجرا بیشترین استفاده ممکن را بردند تا از این آب گل آلود سود خود را حاصل کنند تا تحریریه ورزش 11 با خداد عزیزی به بحث و گفتگو در ارتباط با این حواشی بنشیند و حقایق را از زبان این مرد خوش صحبت بشنود.

 

خداد عزیزی در ارتباط با حواشی به وجود آمده در بحث و جدل با حسین کعبی اینگونه پاسخ داد:

-

بله صحبت در مورد هنگ کنگ و سال 2003 و .. را من انجام دادم، اما هیچگونه صحبتی را در ارتباط با هواداران تیم سپید رود و آن مسائل کذبی که در به منظور  تبانی منتشر شده است را انجام نداده ام و هیچگونه ارتباطی با این باشگاه ندارم جز آرزوی موفقیت و احترام برای این تیم خوب و مردمان محترمی که خاطرات خوش را برای من به جای گذاشته اند.

-

 

خداداد عزیزی
خداداد عزیزی

 

عزیزی در پاسخ به شایعه خط دهی به مدیریت در ورود و خروج یا خط زدن بازیکنان از لیست تیم سپیدرود اظهار داشت:

-

همانگونه که پیش تر اعلام کردم هیچ گونه ارتباطی میان من و سپید رود وجود ندارد جز آرزوی موفقیت! چرا باید در شرایط حسین کعبی تاثیری داشته باشم وقتی مدت هاست از این تیم جدا شده ام!؟ اصلا چرا باید حرف من در آنجا تاثیر گذار باشد؟

-

 

خداد عزیزی که این روزها در سمت نمانیده تام الاختیار سیاه جامگان فعالیت می کند در ارتباط با شایعه منحل سازی این تیم به دلیل بدهی های سنگینش اظهار داشت:

-

چیزی در حدود 3.5 الی 4 میلیارد  تومان این باشگاه بدهی های قطعی دارد که طلب کاران در ارتباط با آن اقدام کرده اند و باشگاه محکوم به پرداخت این میزان بدهی می باشد.

-
خداداد عزیزی
خداداد عزیزی

 

-

شهردار مشهد و همچنین دیگر مسئولین اجرایی شهرداری و .. کاملا حمایتمان کرده اند و در این ماجرا قول مساعدت داده اند تا از این مهلکه سیاه جامگان را نجات دهیم؛ بیشترین بدهی سیاه جامگان به دو خارجی است که هیچ سودی برای تیم نداشته اند و طلبشان چیزی در حدود 200 هزار دلار است که با توجه به افزایش نرخ دلار این بدهی نسبت به گذشته بسیار سنگین شده است؛ همچنین اکبر میثاقیان و حسین کریمی از دیگر طلبکاران هستند که از سال ها پیش از باشگاه طلب دارند؛ اغلب بدهی های باشگاه روی هم انباشته شده و امروز به چنین وضعی درآمده است که در تلاشیم آن را بهبود دهیم، اما فرض را بر این بگیرید که شهرداری و یا ارگان هایی که به ما محبت دارند مسئولیت برطرف سازی این مشکل را بر گردن بگیرند، در آینده چه خواهد شد؟ کدام سرمایه؟ هزینه بازیکنان فعلی چه خواهد شد؟ اینگونه بود که ما پیشنهاد دادیم وقتی سرمایه گذار داخلی جرات ورود به فوتبال را ندارد و نمی تواند با باشگاه های دولتی مقابله کند چرا باید اصلا باشگاه داری را ادامه دهیم؟ آن را منحل کنیم تا خیالمان راحت شود و این عذاب و درد ها را دیگر نبینیم!

 

لیگ برتر را باید فدراسیون فوتبال 8 تیمه کند، پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان، ذوب آهن، فولاد خوزستان و .. که زیر نظر دولت هستند و توانایی رقابت را دارند و تغذیه می شوند رقابت ها را به پیش ببرند، چه اصراری است که تیم هایی همانند سیاه جامگان و سپیدرود که با معضلات شدید مالی روبرو هستند باید در لیگ حضور داشته باشند؟ چه سودی نصیبشان می شود؟ جز عذاب برای خود چه در پی خواهد داشت؟

-
خداداد عزیزی
خداداد عزیزی

 

-

سرنوشت افرادی که در فوتبال سرمایه گذاری کردند چه شد؟ چه می شود که آنها سریعا پا به فرار می گذارند؟ درآمد نیست! آنها جز ضرر هیچ چیز را پیش روی خود نمی بینند و به همین دلیل تصمیم به ترک فوتبال می گیرند! دلیلشان هم منطقی است؛ آقایان بیایند یکسان سازی کنند، این رقابت ناعادلانه است! ابزارها در دست قدرت هاست، بیشترین دستمزد ها و درآمد ها در آنجاست، چگونه تیم هایی چون ما می توانند با آنها مقابله کنند؟ ما را هم دولتی کنند! اصلا سیاه جامگان را به شهرداری واگذار کنند، قطعا از این اوضاع بد رها خواهیم شد.

 

چه اصراری دارند برای خصوصی سازی فوتبال؟ خصوصی برای باشگاه ها به معنای متلاشی شدن است! اکنون این حال و اوضاع باشگاه ها پس چرا هنوز اصرار بر خصوصی سازی داریم؟ هزینه هر سفر تیمی مانند ما که کم ترین هزینه ها را دارد در هر سفر 50 میلیون تومان خواهد شد که طی یک فصل می بایست 700 تا 800 میلیون تومان را هزینه کنیم! این پول از کجا باید هزینه شود؟ این یک مثال کوچک این مشکلات است! فدراسیون حق پخش تلویزیونی را به باشگاه ها نمی دهد و از کوچک ترین مسئله درآمدزایی محروم می شویم، انتظار اتفاقاتی بزرگ را داریم! این معضل بالاخره باید روزی بررسی شود!

-
خداداد عزیزی
خداداد عزیزی

 

 

-

پول ابزار اول و آخر است، حتی در مدارس فوتبال مردم ناآگاه فرزندان خود را با هزینه هایی سنگین به تیم ها تحمیل می کنند، چرا؟ چون پدرشان می تواند تیم را حمایت کند و در ازای آن پسرش باید میدان داده شود! بعد می گوییم چگونه به فوتبال ایران این افراد وارد می شوند؟ در لیگ برتر هم اکنون چندین و چند بازیکن بدین شرایط وجود دارند.

بیایید لیگ را 8 تیمه کنید و خیال همه و خودتان را راحت کنید، هم ما آسوده خواهیم بود و دغدغه های اینچنینی را در رقابت با قدرت هایی که همه چیز را در اختیار دارند نخواهیم داشت هم فدراسیون آرامش خواهد داشت، چرا باید تیم هایی که توانایی رقابت مالی و ابزاری را ندارند در کنار تیم های دولتی حاضر شوند؟ نمی شود مقابله کرد! نمی شود!

-

 

زن ها نباید به استادیوم بیایند!


اختصاصی | هواداران دو آتشه لاتزیو که بسیاری از آنها نیز همواره متهم به حضور در فرقه های فاشیستی بوده اند ورود زنان به استادیوم ها را ممنوع اعلام کردند.
زن ها نباید به استادیوم بیایند!

ورزش 11 - لاتزیو شب گذشته در خانه خود برابر ناپولی و کارلو آنجلوتی زانو زد تا ناپل ها در شب اول رقابت های سری آ ایتالیا 3 امتیاز ارزشمند را در خانه آبی های شهر رم کسب کنند.

 

هواداران لاتزیو
هواداران لاتزیو

 

پس از این شکست خانگی که لاتزیو با آن روبرو شد؛ هواداران سرسخت و دو آتشه این تیم ورود زنان به استادیوم را ممنوع اعلام کردند تا از این پس فقط مردان برای تشویق تیم خود در جایگاه ها حاضر شوند، چرا که آنها معتقدند زنان برای قرار های عاشقانه خود به استادیوم می آیند!

 

داور دیدار صنعت نفت آبادان - پرسپولیس مشخص شد


اختصاصی| دو تیم صنعت نفت آبادان و پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر ایران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
داور دیدار صنعت نفت آبادان - پرسپولیس مشخص شد

ورزش 11 - دو تیم صنعت نفت آبادان و پرسپولیس در یک دیدار جذاب از هفته پنجم لیگ برتر ایران روز جمعه در آبادان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. طبق اعلام کمیته داوران، محمدحسین زاهدی فر به عنوان داور وسط این دیدار را قضاوت خواهد کرد. با توجه به حاشیه هایی که در هفته های گذشته پرسپولیس در جنوب داشته است این بازی هم می تواند دشواری های خاص خود را برای این داور داشته باشد.

کواچ: به نظرم بواتنگ در بایرن مونیخ می ماند


اختصاصی | سرمربی بایرن مونیخ احتمال این که بواتنگ بایرن مونیخ را ترک کند را کم دانست.
کواچ: به نظرم بواتنگ در بایرن مونیخ می ماند

ورزش 11 - ژرومه بواتنگ مدافع آلمانی که شایعات بسیار زیادی در مورد خروج او از بایرن مونیخ شنیده می شد و به تیم های مختلف اروپایی مانند منچستر یونایتد و پاری سن ژرمن لینک شده بود به نظر می رسد در بایرن مونیخ ماندنی شده است.

 

ژرومه بواتنگ
ژرومه بواتنگ

 

نیکو کواچ سرمربی کروات بایرن مونیخ در مصاحبه ای عنوان کرد:

 

-

تا پایان پنجره نقل و انتقالات امکان هر چیزی وجود دارد اما به نظر من بواتنگ در بایرن مونیخ خواهد ماند.

-

 

لیست رئال مادرید برای دیدار با ختافه اعلام شد


اختصاصی | باشگاه رئال مادرید لیست بازیکنان خود برای دیدار مقابل ختافه را اعلام کرد.
لیست رئال مادرید برای دیدار با ختافه اعلام شد

ورزش 11 - تیم های رئال مادرید و ختافه در چارچوب هفته اول لالیگا در ساعت 00:45 بامداد فردا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه خانگی رئال مادرید سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

 

لیست کهکشانی ها به شرح زیر می باشد

 

لیست رئال مادرید
لیست رئال مادرید

 

غائبین امشب کهکشانی ها به شرح زیر می باشد:

لوکا زیدان (فنی)، آندره لونین (فنی)،ریگلون (فنی)، مارکوس یورنته (فنی)، والورده (فنی)، اودگارد (فنی)، دی توماس (فنی)، خسوس وایخو (مصدوم)،  اودریوزولا (مصدوم)

>