خبرخوان تلکسیران دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

مارسلو: هر بازی و هر فصل، داستان جداگانه‌ای دارد

سه شنبه 24 بهمن 1396 - 17:07 تعداد بازدید : تغییر سایز فونت
مارسلو: هر بازی و هر فصل، داستان جداگانه‌ای دارد
  مدافع برزیلی رئال مادرید عنوان کرد که برای پیروزی در مقابل پاری سن ژرمن انگیزه زیادی دارند.  

به گزارش ورزش ۱۱، رئال مادرید در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان پاری سن ژرمن خواهد بود. مارسلو مدافع برزیلی کهکشانی ها که به همراه زیدان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شده بود، در مورد این دیدار گفت:

 

-

انگیزه بسیار زیادی داریم. بردن همه بازی‌ها به ما انگیزه می‌دهد.  من همه جام‌ها را با مادرید برده‌ام اما هر روز بیشتر از دیروز انگیزه دارم تا باز هم جام‌های بیشتری ببرم. فکر نمی‌کنم اتفاقی که فصل گذشته برای پاری سن ژرمن مقابل بارسلونا رخ داد، تاثیری روی این بازی بگذارد. از نظر من زیدان یک مربی بسیار صمیمی است که کمک زیادی به ما کرده است و همچنان به این کمک ادامه می‌دهد. تا پای جان پای زیدان می مانیم.

-

 

 

مارسلو
مارسلو

 

مارسلو همچنین در مورد نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن عنوان کرد:

 

-

من نگفتم او در رئال مادرید بازی خواهد کرد. گفتم احتمالش هست.  هر تیمی دوست دارد نیمار را داشته باشد. باید به پاری سن ژرمن فکر کرد. ما می‌دانیم که باید چه کنیم اما فقط به نیمار فکر نمی‌کنیم.

-

 

مارسلو در ادامه اضافه کرد:

 

-

  هر بازی و هر فصل، داستان جداگانه‌ای دارد. فکر نمی‌کنم آن بازی در ذهن آنها باشد و البته که ما هم به آن فکر نمی‌کنیم. می دانیم که دوئل بسیار دشواری خواهیم داشت اما به اتفاق فصل پیش فکر نمی‌کنیم. دوئلی غیرقابل پیش بینی است هر دو تیم هجومی هستند و یک گل می‌تواند تاوان سنگینی داشته باشد. اما بازی رفت، تکلیف را مشخص نمی‌کند. دو بازی است. یکی در خانه و دیگری خارج از خانه. باید ببینیم فردا چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد تا برای بازی برگشت برنامه ریزی کنیم.

-

 
لینک کوتاه : https://goo.gl/D36pRm
مارسلو: هر بازی و هر فصل، داستان جداگانه‌ای دارد

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن