گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

قحطی دبیرکل در فدراسیون فوتبال؛ ابراهیم شکوری بهترین گزینه است؟!

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

اختصاصی | فدراسیون فوتبال ایران سخت خواهان است که ابراهیم شکوری بازیکن سابق پرسپولیس تهران را به عنوان دبیرکل خود منصوب نماید.

ورزش 11 - پس از استعفای محمدرضا ساکت از سمت دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران، تکاپوها برای یافتن گزینه‌ای جدیدتر برای نشستن بر روی صندلی یار وفادار مهدی تاج و علی کفاشیان آغاز شد و در اتفاقی جالب توجه، ابراهیم شکوری مدافع چپ پرسپولیس برای این عنوان انتخاب شد!

 

 

شکوری قطعا یکی از اشخاص شایسته دهه گذشته لیگ برتر ایران بوده است که مخاطبین فوتبال داخلی از او خاطرات خوشی را در ذهن دارند، اما اینکه چرا فدراسیون فوتبال بر روی او سخت پافشاری می‌کند جای سوال دارد! فردی که حتی از لازمه‌های اولیه این سمت نیز برخوردار نیست و به توفیق اجباری اتاق فکر تاج و دوستان دست پیدا می‌کند تا حتی سمت دبیرکل پنج ستاره‌ها نیز پرحاشیه باشد.

محمدرضا ساکت

 

از هر سوی فدراسیون فوتبال جنجال به پا می‌شود، انگار اصلا کسی نیست وجود ندارد که از آنها بپرسد، آیا قحطی مدیر و دبیرکل به‌وجود آمده است؟ که مرغتان بر  حفظ شکوری فقط یک پا دارد؟! نه به آن روزهایی که بازنشسته‌ها در ساختمان فدراسیون به میز خود دخیل می‌بستند، نه به امروز که پس از خداحافظی با آنها به اسم جوانگرایی، به سراغ خام‌گرایی می‌روید!

 

در اغلب خبرگزاری‌های داخلی، جملاتی مانند: شکوری در حال تحصیل است و ادبیاتش با دوران بازیگریش فرق کرده است، در حال انتشار است! مسئله‌ای که به طور علنی تلاش می‌کند تا به مخاطب اینگونه القا کند: شکوری آن بازیکن قدیم نیست و حالا برای خودش یک مدیر خردمند و بزرگ شده است؛ اصلا صحبت بر سر شکوری نیست، صحبت بر سر رفتارهای فدراسیون است که با اجبارهای خود ذهن فوتبالی‌ها را به سمت و سوی جاده خاکی منحرف می‌کند! واقعا چرا شکوری؟! آیا در این مملکت مدیر توانمند و جوان و تحصیل‌کرده که 10 سال هم سابقه مدیریت ورزشی داشته باشد، کم است؟!

ابراهیم شکوری

 

در آخر می‌گوییم که چرا نسبت به فدراسیون فوتبال دیدگاه‌های منفی در غش به سمت یک باشگاه وجود دارد! در حال حاضر کدام یک از افراد شاغل در فدراسیون فوتبال بازیکن بوده‌اند که راه و رسم ورود فوتبالی‌ها را به ساختمان مدیریت خود در پیش گرفته‌اید؟! اصلا چرا امروز که جو منفی علیه فدراسیون و حمایتش از پرسپولیس شکل گرفته است باید یک پرسپولیسی قدیمی سمت دبیرکلی شما را برعهده بگیرد؟! آن هم در شرایطی که نه سابقه لازم 10 ساله را دارد و نه هنوز مدرک مرتبط را کسب کرده است!

منبع: ورزش 11


addup.center