شکایت نیمار از باشگاه سابقش رد شد


منابع اسپانیایی فاش کردند در جدال نیمار و بارسلونا، فیفا حق را به بلوگرانا داده است.
شکایت نیمار از باشگاه سابقش رد شد

به گزارش ورزش11، نیمار در تابستان امسال با انتقالی جنجالی و 222 میلیون یورویی از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد اما بعد از نهایی شدن این پروسه ادعا کرد که باشگاه بارسلونا بند وفاداری او را پرداخت نکرده و به همین دلیل این ستاره برزیلی به فیفا شکایت کرد.

اما بارسلونا مدعی شد که پرداخت چنین رقمی (75 میلیون یورو) با توجه به جدایی ستاره برزیلی قانونی نیست و حالا موندو دیپورتیوو ادعا کرد که به نظر می رسد بارسلونا پیروز این جدال بوده و این تیم مجبور به پرداخت مبلغی به نیمار نیست.

البته هنوز رای نهایی فیفا صادر نشده و ممکن است در صورت صدور نیز نیمار به مراجع قانونی دیگر رجوع کند اما به هر حال به نظر می رسد در مرحله اول، بارسلونا پیروز دادگاه بوده است.

باکایوکو به آث میلان پیوست + عکس


اختصاصی | هافبک دفاعی تیم چلسی با قراردادی قرضی به آث میلان پیوست.
باکایوکو به آث میلان پیوست + عکس

ورزش 11 - تیموئه باکایوکو هافبک دفاعی چلسی با امضای قراردادی قرضی به مدت یک فصل به آث میلان پیوست.

 

باکایوکو 23 ساله پس از پشت سر گذاشتن آزمایشات پزشکی با روسونری ها قرارداد خود را امضا کرد. قرار است روز جمعه مراسم معارفه این بازیکن فرانسوی برگزار شود. آث میلان برای جذب باکایوکو 5 میلیون پرداخت کرده است و برای دائمی کردن آن باید 35 میلیون یورو به باشگاه انگلیسی بپردازد.

 

تیموئه باکایوکو
تیموئه باکایوکو

 

ادعای میثاقیان سرمربی اسبق مشکی‌پوشان


سرمربی سابق تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت: از باشگاه مشهدی طلبکار است و حاضر نیست حتی یک ریال هم تخفیف بدهد.
ادعای میثاقیان سرمربی اسبق مشکی‌پوشان

ورزش 11 - اکبر میثاقیان در مورد شکایتش از باشگاه مشکی‌پوشان گفت:
 

-

زمانی که من سرمربی تیم مشکی‌پوشان شدم خیلی‌ها به من توصیه کردند که به این تیم نروم اما من بخاطر کمک کردن به تیمی که دوستش داشتم قدم جلو گذاشتم ولی بعد اخراجم کردند. اکنون هم که کمیته تعیین وضعیت حکم داده که حق و حقوقم پرداخت شود یک ریال از طلبم را به باشگاه تخفیف نمی‌دهم و کوتاه نمی‌آیم زیرا این حق زن و بچه  من است.

برای مشکی‌پوشان آرزوی موفقیت دارم اما از حقم نمی‌گذرم و از مسئولان محترم فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت هم می‌خواهم که به هیچ عنوان در این مورد مماشات نکنند. زیرا من فقط حق قانونی خودم را می‌خواهم.

-

 

گابی: دیدن کورتوا در پیراهن رئال مادرید دردناک است


اختصاصی | کاپیتان سابق اتلتیکو مادرید حرکت گلر بلژیکی را عجیب دانست.
گابی: دیدن کورتوا در پیراهن رئال مادرید دردناک است

ورزش 11 - بهترین گلر جام جهانی 2018 روسیه پس از پایان این تورنمنت با عقد قراردادی 6 ساله به قهرمان اروپا پیوست. تیبو کورتوا 26 ساله در ازای 35 میلیون پوند به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان جهان و لیگ جزیره راهی رئال مادرید شد تا پس از 3 سال بازی کردن با پیراهن اتلتیکو مادرید، راهی تیم رقیب شود. گابی کاپیتان سابق روخی بلانکو و هافبک حال حاضر السد قطر در این خصوص گفت:

 

-

حقیقتا دیدن کورتوا در لباس رئال مادرید تلخ، ناراحت کنند و دردناک است. رفتار او عجیب بود زیرا تیبو با ما جام برده بود و حساسیت هواداران اتلتیکو را نسبت به این انتقال می دانست. برای من خیلی تلخ بود اما حالا او رقیب ما است و ترجیح می دهم به ستارگانی که در اتلتیکو مادرید مانده اند فکر کنم. بازیکنانی با تعصب مانند گودین که نمی توان اتلتیکو را بدون حضور او تصور کرد.

-

 

جسد 2 فوتبالیست غرق شده همچنان در گرجستان!


اختصاصی | دو دانش آموز فوتبالیست غرق شده در آب های گرجستان، هنوز نمی توانند در وطن و در خاک خود دفن شوند.
جسد 2 فوتبالیست غرق شده همچنان در گرجستان!

ورزش 11 - ماجرای غرق شدن دو کودک دانش آموز یزدی در رودخانه های کشور گرجستان که طی یک اردوی آکادمیک فوتبالی گرفتار چنین حادثه دردناکی شدند، هر لحظه ابعاد پیچیده و گسترده تری را به خود می گیرد.

 

بر اساس اعلام رسمی کشور گرجستان که بدون ویزا این روزها پذیرای میهمانان ایرانی است، جسد محمدحسین ورمزیار  و  امیر محمد کاربخش فقط در ازای پرداخت 25 هزار دلار و پشت سر گذاشتن روند قانونی آن امکان پذیر است که پرداخت این مبلغ در مقطع کنونی از توان مالی خانواده های قربانیان خارج است!

 

امیرمحمد کاربخش و محمد ورمزیار
امیرمحمد کاربخش و محمد ورمزیار

 

انتظار می رود وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ایران در این مقطع بسیار ملتهب کننده و غمناک به یاری خانواده های دردمند بشتابد و پروسه بازگشت اجساد به کشور و دفن آنها را سرعت ببخشد.

شوخی بزرگ علی کریمی با فوتبال ایران!


اختصاصی | درگیری علی کریمی با فدراسیون فوتبال ایران دیگر از حد عادی خود خارج شده است و به شکلی زشت و غیر قابل تحمل درآمده است.
شوخی بزرگ علی کریمی با فوتبال ایران!

ورزش 11 - اختلاف دو قطب فوتبال ایران مربوط به الان نیست و در آینده هم پایان نخواهد پذیرفت؛ حتی در صورتی که مهدی تاج درب های فدراسیون را تخته کند هیچ چیز به پایان نخواهد رسید! بلکه ابعاد آن گسترده و بدتر هم خواهد شد، چرا که مشکل به نظر فوتبال و تصمیمات اتخاذ شده آن نیست، بلکه مشکلات در جای دیگری شکل می گیرند که نیاز به چشم برزخی برای دیدن آن است!

 

درخواست انحلال فدراسیون فوتبال اتفاقی کوچک و بی اهمیت نیست! مانند این است که همسایه شما درخواست تخریب ساختمانتان را بدهد! چقدر این منطق می تواند قابل پذیرش باشد؟ اصلا جای بحث در آن باقی می ماند؟ هرگز سیاست های مهدی تاج و فدراسیون فوتبال ایران مورد تائیدمان نبوده و نیست، اما این روزها علی کریمی هم تحت تاثیر فسلفه کاری آنان برخورد های عجیب تر ااز این افراد را صورت می دهد.

 

علی کریمی
علی کریمی

 

به طور کاملا مشخص هرگز علی کریمی یک سخنور موفق نبوده است، شاید عدم تمرکز بر روی تفکراتش و هیجان زدگی باعث شده تا همیشه از گفتمان ها نمرات منفی را بگیرد، همانند مناظره او با ساکت در برنامه زنده تلویوزیونی 90 که بار ها و بارها کریمی با اشتباهات گفتاری اش بحث را به نفع حریف به پیش برد.

 

اگر علی کریمی گلایه مندی و یا منطق خاصی در پشت گفته های خود دارد می تواند بر روی آنها انگشت بگذارد و طرف مقابل خود را به پای میز محاکمه بکشد و یا دست به رسوایی بزند یا اصلا مدارکی که در دست دارد و یا نسبت به آن مدعی است را رونمایی کند!

 

مهدی تاج
مهدی تاج

 

اسطوره فوتبال ایران هرگز بی دلیل بی گدار به آب نمی زند و چنین درخواست عجیب و غیر منطقی را مطرح نمی کند، قطعا او مدارکی اساسی و یا بسیار ارزشمند را در راستای ادعای خود در دست دارد که چنین خواسته ای را مطرح کرده است! اما آیا او فکر نمی کند که این خواسته برای مردم عادی که از هیچ گوشه این ماجرا ها اطلاعی ندارند یک شوخی بزرگ به نظر می رسد؟

 

 

>