شکایت نیمار از باشگاه سابقش رد شد
منابع اسپانیایی فاش کردند در جدال نیمار و بارسلونا، فیفا حق را به بلوگرانا داده است.

به گزارش ورزش۱۱، نیمار در تابستان امسال با انتقالی جنجالی و ۲۲۲ میلیون یورویی از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد اما بعد از نهایی شدن این پروسه ادعا کرد که باشگاه بارسلونا بند وفاداری او را پرداخت نکرده و به همین دلیل این ستاره برزیلی به فیفا شکایت کرد.

اما بارسلونا مدعی شد که پرداخت چنین رقمی (۷۵ میلیون یورو) با توجه به جدایی ستاره برزیلی قانونی نیست و حالا موندو دیپورتیوو ادعا کرد که به نظر می رسد بارسلونا پیروز این جدال بوده و این تیم مجبور به پرداخت مبلغی به نیمار نیست.

البته هنوز رای نهایی فیفا صادر نشده و ممکن است در صورت صدور نیز نیمار به مراجع قانونی دیگر رجوع کند اما به هر حال به نظر می رسد در مرحله اول، بارسلونا پیروز دادگاه بوده است.

باشگاه خونه‌خونه فیلم ادعای تبانی در بازی راه‌آهن - نساجی را منتشر کرد +ویدئو
باشگاه خونه‌به‌خونه با انتشار فیلمی از بازی راه‌‌آهن و نساجی اعلام کرد که در این دیدار اتفاقات عجیبی رخ داده است.

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از تسنیم، پس از راهیابی نساجی به لیگ برتر فوتبال، مسئولان تیم خونه به خونه بابل مدعی شدند که تیم قائمشهری با تبانی به لیگ برتر صعود کرده است. آنها به همین دلیل به کمیته اخلاق شکایت کردند و این پرونده همچنان در کمیته اخلاق در حال پیگیری است.

رسانه رسمی باشگاه خونه به خونه امروز فیلمی تحت عنوان «صحنه‌های بحث برانگیز دیدار راه آهن تهران و نساجی قائمشهر در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال کشور» منتشر و توضیحات زیر را هم به آن اضافه کرده که عیناً می‌خوانید:

«نمایش اوج جوانمردی و فوتبال پاک در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال کشور!!!

صحنه های بحث برانگیز دیدار راه آهن تهران و نساجی قائمشهر

در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم نساجی قائمشهر در صورتی می توانست به لیگ برتر راه یابد که در صورت برتری با اختلاف یک گل خونه به خونه مقابل برق جدید شیراز، تیم راه آهن تهران را در ورزشگاه تختی این شهر با اختلاف پنج گل شکست دهد ولی همانطور که در تصاویر و فیلم بازی می بینید، نتیجه عجیب شش بر صفر به سود نساجی رقم خورد.

این اتفاق سبب گردید تا چند انسان آزاده و باوجدان که دوست نداشتند آخرت شان را برای دنیای دیگران تباه کنند، یکسری مدارک و مستندات بی حرف و حدیث در خصوص شکایت اتهام تبانی در این دیدار را به باشگاه خونه به خونه ارائه دادند تا زمینه شکایت باشگاه به کمیته اخلاق را در پی داشته باشد.

باشگاه خونه به خونه جدای از این مدارک و شواهدی که به این کمیته ارائه داد و معذور از انتشار آنها می باشد؛ تنها فیلم صحنه های بحث برانگیز دیدار راه آهن و نساجی به همراه توضیحات کامل هر صحنه را نیز در اختیار این کمیته اخلاق قرار داد تا مورد قضاوت عادلانه آن کمیته محترم قرار گیرد.

در فیلم می توانید صحنه های عجیب و باورنکردنی این دیدار را بدون توضیحاتش مشاهده فرمائید و دریابید در این دیدار چه اتفاقاتی رخ داد تا نتیجه شش بر صفر رقم بخورد.

برای آن دسته از عزیزانی که شاید بعضی از صحنه های این فیلم مبهم باشد لازم است یادآور شویم:
جام جهانی
در این ویدئو بعضی از بازیکنان راه آهن را می بینیم که پست اصلی خود را ترک کرده اند تا بازیکنان نساجی در شرایط بهتری برای موقعیت سازی و گلزنی قرار گیرند.

در این ویدئو بازیکنانی هستند که بدون توجه به سایر بازیکنان تیمش، به بازیکنان نساجی آشکارا پاس می دهند.

در این ویدیو به خوبی مشخص است مدافع راه آهن کوچکترین تلاشی برای جلوگیری از شوتزنی و موقعیت سازی بازیکن نساجی از خود به خرج نمی دهد و به تقابل با بازیکن حریف تن نمی دهد.

در این ویدیو خواهید دید بازیکن راه آهن یا زیرکانه خود را از جریان بازی خارج می سازد یا توپ را به سادگی لو داده و در اختیار بازیکنان نساجی قرار می دهد تا تیم حریف وقت بیشتر برای موقعیت سازی داشته باشد.

در این ویدیو خواهید دید بازیکن راه آهن می تواند به همبازی های خود پاس دهد ولی با ارائه مانورهای مضحک، به بهانه دریبل بازیکنان نساجی، توپ را به سادگی در اختیار این بازیکنان قرار می دهد تا در موقعیت گلزنی قرار گیرند.

در این ویدئو به عینه شاهدیم بازیکنان راه آهن در نقش پاسور ظاهر می شوند و با وجودی که می تواند تصمیمات بهتری اتخاذ کنند، بازیکنان نساجی را عملاً در موقعیت گلزنی قرار می دهند.

در این ویدیو می‌ بینید بازیکن راه آهن می تواند بازیکن تیمش را در موقعیت گلزنی قرار دهد ولی در کمال تعجب توپ را در اختیار مدافعان نساجی قرار می دهد تا تیمش را از بخت مسلم گلزنی محروم سازد.

در این ویدیو اشتباهات عجیب داور این دیدار و پنالتی های جالبی که برای نساجی گرفت و چشم پوشی هایش در صحنه های خطای بازیکنان نساجی روی بازیکنان راه آهن را شاهد خواهید بود.


در پایان لازم است یادآور شویم این اتفاقات فقط توسط چند تن از بازیکنان راه آهن رخ داد و باشگاه خونه به خونه از سایر بازیکنان این تیم قدیمی و ریشه دار که با ارائه یک بازی پاک و جوانمردانه همیشه سرشان مقابل خدای متعال و وجدان شان بالا خواهد بود، نهایت تشکر را دارد.

از تمام عزیزان خواهش می کنیم فارغ از هر گونه تعصب، بغض و کینه به صحنه های این ویدئو توجه کنند و با مراجعه به وجدان خود قضاوتی عادلانه در این خصوص داشته باشد و تلاش کنند تا نگذارند زحمات یک فصل مجموعه یک باشگاه به هدر برود.

وَمَکَرُوا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ

و مکر ورزیدند و خدا [در پاسخشان] مکر در میان آورد و خداوند بهترین مکرانگیزان است.»

 

 

ترکیب و تدبیر احتمالی لیورپولی ها برای دیدار فینال برابر رئال مادرید
اختصاصی | یورگن کلوپ امیدوار است با قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا ناکامی فینال اول با بورسیا دورتموند را جبران کند.

به گزارش ورزش۱۱، لیورپول شنبه شب در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید خواهد رفت و لک لک ها انگیزه بسیار زیادی برای فتح ششمین عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دارند.

آنچه مشخص است آنست که با توجه به قدرت رئال مادرید غیرممکن است لیورپول بتواند در سراسر بازی این تیم را تحت فشار قرار دهد و کلوپ می خواهد الگوی بازی رفت نیمه نهایی با آ اس رم در آنفیلد را در برابر رئال مادرید تکرار کند. در آن بازی آن ها در ابتدای بازی تحت تاثیر بازی خوب جالوروسی بودند اما در ۳۳ دقیقه طوفانی کار آ اس رم را یکسره کردند. لیورپول در دقایقی که حریف را تحت فشار قرار می دهد با توجه به قدرت گلزنی مثلث آتشین خود صلاح، فیرمینو و مانه از موقعیت های بدست آمده نهایت استفاده را می کند.


جام جهانی

 

لیورپول
لیورپول

 

رئال مادرید کیفیت و تجربه بالایی دارد ولی این تیم نیز مانند هر تیم دیگری نقاط ضعفی دارد. باید دید بازیکنان مسن رئال مادرید (مودریچ ۳۲ ساله، رونالدو ۳۳ ساله، راموس ۳۲ ساله، مارسلو ۳۰ ساله و بنزما  ساله۳۰) در مقاطعی از بازی که رئال تحت فشار قرار می گیرد تا چه حد می توانند به تیمشان کمک کنند. لیورپول نشان داده است که در رقابت هایی مانند لیگ که شما باید برای ماه های طولانی ثبات داشته باشید دچار نوسان می شود ولی در رقابتی مانند لیگ قهرمانان که باید روی بازی های محدودی متمرکز باشید تبحر بالایی دارد.  کلوپ روحیه جنگندگی و جاه طلبی را به لیورپول بازگردانده است و پس از بیش از یک دهه دو باره بندرنشینان لیورپول را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسانده است که به گفته خودش نمی خواهد فینال دورتموند - بایرن مونیخ برای وی تکرار شود.

ترکیب احتمالی لیورپول برای دیدار فینال

کاریوس، آرنولد، رابرتسون، فن دایک، لوورن، هندرسون، میلنر، واینالدوم، صلاح، مانه و فیرمینو
 

مثلث آتشین لیورپول
مثلث آتشین لیورپول

 


 

 

دستیار پیشین برانکو در آستانه سرمربیگری در یک تیم لیگ برتری
مربی کروات پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه سرمربیگری در تیم لیگ برتری قرار دارد.

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از تسنیم، آندره پانادیچ در هفته پیش‌رو برای انجام مذاکرات نهایی با باشگاه پدیده خراسان راهی مشهد خواهد شد. این مربی کروات که سابقه دستیاری برانکو در پرسپولیس را دارد، در نیم‌فصل دوم هفدهمین دوره لیگ برتر به کادرفنی تیم پدیده اضافه شد و حالا در آستانه سرمربیگری این تیم قرار دارد.
جام جهانی
خبر دیگر از باشگاه پدیده اینکه هیئت مدیره این باشگاه اخیراً تشکیل جلسه داده و به دنبال تأمین منابع مالی برای این باشگاه هستند تا در فصل پیش‌رو با مشکلات مالی کمتری مواجه باشند.

تمدید قرارداد بوسکتس بزودی انجام خواهد شد
اختصاصی | بارتومئو بزودی قرارداد سرخیو بوسکتس هافبک دفاعی آبی اناری ها را تمدید خواهد کرد.

به گزارش ورزش۱۱، از چند هفته پیش بحث تمدید قرارداد سرخیو بوسکتس با بارسلونا مطرح است. مهمترین مسئله در تمدید قرارداد بوسکتس مسائل مالی بود که رسانه های اسپانیایی مدعی شدند طرفین بر سر افزایش دستمزد وی به توافق رسیده اند.

بارتومئو با افزایش دستمزد بوسکتس برای تمدید قرارداد موافقت کرده است ولی هنوز رضایت کامل این بازیکن برآورده نشده است زیرا بوسکتس با میزانی که بارتومئو برای اضافه کردن به دستمزدش در نظر گرفته است موافق نیست و خواهان قرارداد بهتری است. با این وجود به نظر می رسد بزودی دو طرف به توافق کامل برسند و قرار داد هافبک دفاعی آبی اناری ها تمدید شود.

جام جهانی

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن