خبرخوان تلکسیران دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

داگلاس کاستا: بازی با تاتنهام جنگ تایتان ها است

سه شنبه 24 بهمن 1396 - 21:55 تعداد بازدید : تغییر سایز فونت
داگلاس کاستا: بازی با تاتنهام جنگ تایتان ها است
  بازیکن برزیلی یوونتوس امیدوار است تا امشب در مقابل تاتنهام نقش تعیین کننده ای برای بانوی پیر داشته باشد.  

به گزارش ورزش ۱۱، در حالی که ساعتی تا شروع دیدار حساس یوونتوس و تاتنهام در ورزشگاه اختصاصی یوونتوس در آغاز مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نمانده داگلاس کاستا هافبک چپ پا و شوت زن برزیلی که از تیم بایرن مونیخ به طور قرضی با حق خرید به یوونتوس ملحق شد گفت:


    ترکیب تاتنهام پر از بازیکنان باکیفیت است. آنها خیلی خوب بازی می کنند. این بازی نبرد تایتان ها خواهد بود. یک بازی یک هشتم نهایی با نهایت ظرفیت بازی. ما باید توصیه های الگری را دنبال کنیم و در زمین پیاده کنیم. باید در زمینه دفاعی سازمان یافته باشیم و در ضدحملات آسیب بزنیم. در هر دو رقابت سری آ و لیگ قهرمانان، ما به حریفمان توجهی نداریم. فقط به عملکرد خودمان به عنوان یک تیم تمرکز می کنیم.


    ما از نظر تاکتیکی پیشرفت کرده ایم و حالا کمتر گل می خوریم. زمانی که دفاع خوب باشد، می توانید با خیال راحت حمله کنید. ما در لیگ قهرمانان هستیم و می خواهیم قهرمان شویم. از زمان شروع بازی ام رویای قهرمانی در این رقابت ها را دارم. یوونتوس شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان است. به همین دلیل تا پایان خواهیم جنگید.  

قرارداد کاستا قرضی با حق خرید است. او چطور با حضور در ایتالیا وفق پیدا کرده؟

    در ابتدای فصل، بازیکنان جدید زیادی به اینجا آمده بودند اما حالا خیلی بهتر یکدیگر را می شناسیم. حالا بخش مهم فصل آغاز شده، مخصوصا در لیگ قهرمانان، نمی توان پیش بینی کرد. باید هر کاری از دستمان بر می آید، انجام دهیم. من احساس خوشحالی شدیدی در یوونتوس دارم و امیدوارم برای سال های طولانی اینجا بمانم. در ایتالیا احساس می کنم در خانه هستم.  

    بازی برای یوونتوس باورنکردنی است. نمی توانید تصور کنید هواداران یوونتوس چه عشقی به بازیکنانشان دارند. هواداران باور نکردنی هستند و تمام انرژی خود را به بازیکنان منتقل می کنند. پوشیدن پیراهن بیانکونری فوق العاده است.
لینک کوتاه : https://goo.gl/LGqbTH
داگلاس کاستا: بازی با تاتنهام جنگ تایتان ها است

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن