گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

ترس سرمربی کاشیما آنتلرز از دیدار برابر پرسپولیس

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حساس گفت:کار دشواری برابر پرسپولیس خواهیم داشت.

ورزش 11 - «گو اویوا» سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی رفت را در خانه بردیم اما بازی برگشت سخت خواهد بود. در بازی فردا می‌دانیم کار سختی داریم و از دقیقه اول خواهیم جنگید.

 

مأموریت سختی مقابل پرسپولیس خواهیم داشت


وی در مورد اینکه تیمش چطور برای دیدار سخت برابر پرسپولیس آماده شده است، تصریح کرد: بازی خارج از خانه همیشه سخت است. در این تورنمنت هم بازی‌های خارج از خانه همیشه سخت بوده ست. این تجربه را ما داریم و فردا هم مأموریت سختی خواهیم داشت، اما اگر ما بتوانیم بازی را از ابتدا کنترل کنیم من به این دیدار خیلی امیدوار هستم.

 

همه کار می‌کنیم تا بازی را کنترل کرده و به نتیجه برسیم


سرمربی تیم کاشیما درباره جو ورزشگاه آزادی و تماشاگران تیم پرسپولیس تصریح کرد: همان‌طور که گفتم از نظر تعداد تماشاگران شرایط برای ما سخت خواهد بود، مخصوصاً از لحاظ ارتباطی و صحبت کردن کار ما سخت است و مجبوریم از زبان بدن در زمین استفاده کنیم، اما ما داخل زمین همه کار می‌کنیم تا بازی را کنترل کرده و به نتیجه برسیم. از ژاپن هم تماشاگران کمی آمده‌اند، درست است که کافی نیستند، اما به ما روحیه و انگیزه خواهند داد تا موفق شویم.

 

می‌خواهیم اولین تیمی باشیم که پرسپولیس را در خانه‌اش شکست می‌دهد


گو اویوا درباره شکست‌ناپذیری تیم پرسپولیس در دیدارهای خانگی هم عنوان کرد: ما می‌دانیم پرسپولیس در خانه خوب بازی می‌کند و این اطلاعات را قبلاً دریافت کرده‌ایم، اما مأموریت ما در بازی فردا این است که به اولین تیمی تبدیل شویم که پرسپولیس را در دیدارهای خانگی شکست می‌دهد.

 

ادامه دارد...

منبع: ورزش 11


addup.center