گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سایر

الریان 2_2 استقلال ؛ تساوی آبی های پایتخت در روز اول لیگ قهرمانان آسیا

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سایر

اختصاصی | آخرین نماینده ایران در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا یعنی استقلال تهران در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف الریان قطر رفت.
الریان 2_2 استقلال ؛ تساوی آبی های پایتخت در روز اول لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش ورزش 11، استقلال تهران در حالی از ساعت 18:40 سه شنبه 24 بهمن در روز اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الریان قطر رفت که از سه نماینده ایران فقط پرسپولیس برنده شد و دیروز هم ذوب آهن و تراکتورسازی با شکست بازیها را آغاز کردند.

دو تیم با این ترکیب وارد میدان شدند:

 

الریان: عمر باری، محمد علاء الدین، احمد یاسر، علی سند، ویرا، گوما، احمد السید، گوی میون جین، عبدالرزاق حمد الله، رودریگو تاباتا و سباستین سوریا

استقلال: حسین حسینی - پژمان منتظری - مجید حسینی - وریا غفوری - امید نورافکن - امید ابراهیمی - روزبه چشمی - سرور جپاروف - داریوش شجاعیان - جابر انصاری- علی قربانی

نیمه اول با چند حمله تیم میزبان یعنی الریان آغاز شد اما این استقلال بود که در دقیقه 7 بازی موفق شد با گل به خودی تاباتا یک بر صفر پیش بیفتد.

 

اما در دقیقه 18 سانتر تاباتا روی اشتباه مجید حسینی در جایگیری با ضربه حمد عبدالرزاق وارد دروازه استقلال شد تا بازی یک بر یک مساوی شود.

 

در دقیقه 28 حرکت در عرض عبدالرزاق  دفاع استقلال را به هم ریخت و با یک پاس تاباتا را صاحب موقعیت کرد که ضربه این بازیکن به گوشه دروازه استقلال رفت تا قطری ها بازی یک بر صفر باخته را دو بر یک عوض کنند.

 

نیمه نخست با همان نتیجه دو بر یک به نفع الریان قطر خاتمه یافت.

 

نیمه دوم با حملات آبی های تهرانی آغاز شد و تیم الریان چشم به ضد حملات دوخته بود.

 

در دقیقه 61 سانتر تند و تیز امید ابراهیمی با ضربه سر بی دقت روزبه چشمی از بالای دروازه الریان به بیرون رفت.

 

در دقیقه 80 سانتر خوب جپاروف به روی دروازه الریان با ضربه سر بی دقت منتظری راهی اوت شد.

 

در دقیقه 88 روی سانتر امید ابراهیمی، علی قربانی بالاتر از مدافعان الریان با ضربه سر خود گل تساوی را به ثمر رساند تا استقلال بازی را دو بر دو مساوی کند.

 

در نهایت بازی با همان نتیجه دو بر دو مساوی به پایان رسید تا امتیازها تقسیم شود.

منبع: ورزش 11
آسیاتک