گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

پیکان 0_4 استقلال؛ شروع طوفانی استقلال با درخشش ستاره خارجی

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

اختصاصی | شاگردان شفر در اولین دیدار نیم فصل دوم پیروزی مقتدرانه‌ای مقابل پیکان کسب کردند.

ورزش 11 - از ساعت 15:45 امروز تیم های پیکان و استقلال در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر ایران در ورزشگاه شهدای شهر قدس مقابل هم قرار گرفتند.

دو تیم با نفرات زیر بازی را آغاز کردند:

پیکان

وحید شیخ ویسی، مگنو باتیستا، عیسی آل کثیر، ابوالفضل ابراهیمی، فراز امامعلی، مهدی مومنی، آرمان قاسمی، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، علی حمودی و امیرحسین کریمی

استقلال تهران

مهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، امید نورافکن، روزبه چشمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی و وریا غفوری

شاگردان وینفرد شفر اولین بازی نیم فصل دوم را هجومی آغاز کردند و در 15 دقیقه ابتدایی بیشتر حملات روی دروازه پیکان انجام می شد. در دقیقه 16 مرتضی تبریزی مهاجم استقلال روی پاس زیبای محمد دانشگر توانست گل اول را وارد دروازه وحید شیخ ویسی کند تا استقلال 1 بر 0 پیش بیفتد.

گل اول استقلال به پیکان توسط مرتضی تبریزی

پیکان پس از دریافت این گل، تلاش زیادی برای جبران کرد اما درخشش رحمتی و بی دقتی مهاجمان مانع از گلزنی شاگردان فرکی شد تا نیمه نخست با برتری 1 بر 0 آبی های پایتخت به پایان برسد.

در نیمه دوم باز هم این استقلال بود که تیم برتر میدان بود و توپ را در اختیار داشت. آبی ها در این نیمه فشار را روی دروازه پیکان بیشتر کردند و در دقیقه 59 میلاد زکی پور روی حرکت دیدنی فرشید اسماعیلی گل دوم را به ثمر رساند و مزد برتری استقلالی ها را داد.

گل دوم استقلال به پیکان توسط میلاد زکی پور

حملات شاگردان شفر ادامه داشت و بازیکنان استقلال با وجود 2 گل اختلاف هنوز میل به گلزنی داشتند. اسماعیل گونکالوس خرید جدید استقلال که به عنوان یار تعویضی به میدان آمد در دقیقه 83 روی یک حرکت انفرادی تماشایی موفق شد گل سوم را به ثمر برساند.

گل سوم استقلال به پیکان توسط اسماعیل گونکالوس

گلزنی آبی ها ادامه داشت و در دقیقه 92 وریا غفوری باز هم دروازه پیکان را باز کرد تا این دیدار در نهایت با نتیجه 4 بر 0 به پایان برسد.

منبع: ورزش 11


addup.center