گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

پرسپولیس گرمازده، در غدیر اهواز باز هم از حال رفت!

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

اختصاصی | نمایش عجولانه و پراسترس پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر باعث شد تا آنها راه به سختی طی شده خود را دوباره از نو آغاز کنند.

ورزش 11 - برانکو ایوانکوویچ و پرسپولیس عنوان نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را با خود به یدک می کشند، در عین ناباوری چهره ای بی تجربه و پراشتباه را در نبردی حساس از خود در برابر فولاد خوزستان ارائه دادند تا مجموعه اشتباهات تاکتیکی پروفسور، اشتباهات فردی و البته مسائل حاشیه ای خارج از گود، فرصت ادامه صدرنشینی را از آنها بگیرد.

پرسپولیس در طول 90 دقیقه دیدار برابر فولاد خوزستان، بسیار سردرگم و کلافه نشان می داد، تا جایی که می شد ضعف روحی و روانی سرخ ها را در حتی دویدن های احساسی شان به وضوح دید! از برانکو ایوانکوویچ بسیار بعید به نظر می رسد که بدون طرح و تئوری قبلی برابر مردی خوش فکر چون افشین قطبی و تیمی جنگجو مثل فولاد خوزستان قرار گرفته باشد! اما حقیقت ماجرا این است که پرسپولیس در ظاهر ماجرا اینگونه حاضر شد.

بازیکنان پرسپولیس

حاشیه ها و ادعاهای بسیاری پیرامون ایجاد فشار بر روی سرخ های تهران پیش از آغاز دیدار برابر فولاد مطرح شده است که نه می توان آن را تایید کرد و نه می توان آن را تکذیب کرد! اما هرچه که هست این دیدار با توجه به تنش های موجود، در شرایط عادی برگزار نشد و دو تیم کلافه و طغیان کرده نشان می دادند تا نبود قاطعیت از سوی مسئولین سازمان لیگ در نحوه برگزاری بازی و قضاوت پر اما و اگر کرمانشاهی، قاضی این میدان، بازی را از حالت عادی خود خارج کند و سمت و سویی متفاوت و البته حساسیتی کاذب را به آن بدهد.

نباید در میان بی برنامه بودن پرسپولیس و اتفاقات حاشیه ای و مسائل خارج از گود، عملکرد فنی تحسین برانگیز افشین قطبی و مردانش نیز نادیده گرفته شود، چرا که آنها نیز در این نبرد بزرگ بسیار با تمرکز و مقتدر ظاهر شدند و نشان دادند که پیروزی شان برابر تراکتورسازی نیز اتفاقی نبوده است و آنها به دنبال هدفی بزرگ در لیگ قدم بر می دارند.

پرسپولیس و فولاد خوزستان

پرسپولیس اگر تحت تاثیر این دیدار بخواهد در ادامه فصل کارش را به پیش ببرد، مطمئناً با مشکلات بزرگی روبرو خواهد شد، چرا که این تیم پریشان چهره ای متفاوت از یک تیم منظم و هماهنگ را ارائه داد که به هیچ عنوان بیانگر جدیت شان در مسیر قهرمانی نیست و قطعاً تیم فنی سرخ ها از همین لحظه درگیر برطرف سازی این معضل خواهد شد!

منبع: ورزش 11