گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

همه باید به استقلال احترام بگذارند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال از عملکرد این تیم در دیدار مقابل پیکان ابراز رضایت کرد.

ورزش 11 - وینفرد شفر در نشست خبری پس از دیدار مقابل پیکان اظهار داشت:

اول از همه باید بگویم شروع بازی یک مقدار مشکل و سخت بود. می دانستیم تیم پیکان به خصوص در ضدحملات خوب است، اما هر چه از بازی گذشت و دقیقه به دقیقه بازی بهتر شد. از گل هایی که بازیکنانم و مهاجمانم یعنی تبریزی و ایسما به ثمر رساندند، خوشحالم.

امیدوارم همه به تیم من احترام بگذارند


وی در ادامه افزود: دیروز در نشست خبری گفتم که مشکلاتی داشتیم، اما از عملکرد همه بازیکنانم خوشحالم که با صددرصد توان جنگیدند و تلاش کردند. اکنون خوشحالیم و امیدوارم همه به این تیم احترام بگذارند.

برای شجاعیان و زکی پور خوشحالم


سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: بابت بازگشت داریوش شجاعیان خوشحالم که شش هفت ماهی بیرون بود. او امروز بازگشت و خیلی خوب هم بود. طبیعتاً وقتی یک بازیکن بعد از مدت ها بازی می کند، دچار اشتباهاتی می شود و خوشحالیم که امروز داریوش بازی کرد. تعویض او هم به این مربوط نبود که اشتباه کرد، بلکه او را تعویض کردیم تا ریسک نکرده باشیم و دوباره برای اش مشکلی پیش بیاید. از گلزنی زکی پور هم خوشحالم. البته او قبلاً هم گل زده بود که گل او را با آفساید مردود اعلام کرده بودند و این اولین گل فصلش بود.

مغرور نمی شویم و با قدرت به کارمان ادامه می دهیم


شفر خاطر نشان کرد: ما مغرور نمی شویم و به کارمان با قدرت ادامه خواهیم داد. باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آسیا هم آماده کنیم و به هیچ وجه نمی خواهیم مغرور شویم تا کارمان را به درستی انجام دهیم. البته امیدوارم از فردا زمین تمرین مناسبی داشته باشیم تا بتوانیم کارهای تاکتیکی و ترکیبی مورد نظرمان را به درستی انجام دهیم، چون ما فوتبال یک ضرب و دو ضرب روی زمین را به نمایش می گذاریم و برای تمرین این سبک بازی، نیاز به زمین تمرین خوب داریم.

ادامه دارد...

منبع: ورزش 11


addup.center