گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

نساجی 1_1 تراکتورسازی؛ آقا معلم ترمز تراکتور را کشید

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

اختصاصی | شاگردان جلالی به تساوی ارزشمندی مقابل تراکتورسازی کهکشانی دست یافتند.

ورزش 11 - در ادامه هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 17:00 دو تیم پرطرفدار نساجی مازندران و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه شهید وطنی رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با تساوی به پایان رسید.

ترکیب نساجی
محمد امین رضایی، مجتبی ممشلی، لاشاتوتادزه، جورجی گولسیانی، حمیدرضا دیوسالار، محمد آبشک، احمد عبدالله زاده، سجاد آشوری میدانی، علی اصغر عاشوری، امید سینگ و رحمان جعفری

ترکیب تراکتورسازی
محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیل فر، احسان حاج صفی، مهدی مهدی پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا ، اشکان دژاگه، آنتونی استوکس

نیمه نخست این بازی به صورت تمام و کمال در اختیار بازیکنان تیم میهمان بود و شاگردان لیکنز موقعیت های فراوانی را روی دروازه نساجی ایجاد کردند تا این که از روی فشار تی تی ها جورجی وولسیانی دروازه خودی را به اشتباه باز کرد.

اما در آغاز نیمه دوم شرایط بازی عوض شد و این شاگردان جلالی بودند که برای جبران گل خورده حملات گسترده ای را روی دروازه محسن فروزان ترتیب دادند، فشار بازیکنان تیم میزبان در دقیقه 73 جواب داد و رحمان جعفری توانست بازی را به تساوی بکشاند.

دو تیم در دقایق پایانی بازی موقعیت های فراوانی داشتند ولی هیچ کدام از این موقعیت ها از خط دروازه عبور نکرد و این بازی در نهایت با تساوی 1_1 به پایان رسید.

منبع: ورزش 11


addup.center