گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

موتور تقویت شده استقلال آماده کورس با پیکان

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

اختصاصی | شفر در بازی امروز از تیم جدیدش رونمایی خواهد کرد.

ورزش 11 - در آخرین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر ایران از ساعت 15:45 تیم فوتبال پیکان در ورزشگاه شهر قدس میزبان استقلال تهران خواهد بود.

آبی های پایتخت با تغییرات زیاد در پنجره نقل وانتقالاتی زمستانی با استقبال این دیدار می روند و امیدوار هستند اولین گام در نیم فصل دوم را به بهترین نحو ممکن بردارند. حضور نفرات جدید در خط حمله و بازگشت بازیکنان مصدومی چون شجاعیان مهمترین نقطه امیدواری آبی ها به حساب می آید.

استقلال


شاگردان شفر برای ادامه روند رو به رشد خود در هفته های پایانی نیم فصل اول کار بسیار دشواری را پیش رو دارند چرا که تیم بحران زده پیکان حالا با هدایت حسین فرکی جان تازه ای گرفته، ضمن این که پیکانی ها برخلاف استقلال تغییرات زیادی در فصل نقل وانتقالات نداشته اند و هماهنگی بیشتر آن ها به نوعی برگ برنده این تیم محسوب می شود.

البته نتایج استقلال در نیم فصل نخست نشان می دهد که آبی ها برای برتری در این دیدار کار راحتی را پیش رو دارد، شاگردان شفر تا به اینجای بازی ها تنها شش بار دروازه خود را باز شده دیده اند و در پنج دیدار پایانی نیم فصل هیچ گلی را دریافت نکرده اند. حال با برطرف شدن نتها نقطه ضعف تیم که گلزنی بود، تیفوسی های آبی انتظاری چون پیروزی از حریف خود ندارند.

استقلال - پیکان


اما در طرف مقابل شرایط کاملاً برعکس است، پیکانی ها در شش دیدار پایانی نیم فصل اول شکست خورده اند و جمع امتیازات این تیم در پایان هفته پانزدهم نشان می دهد که آن ها یکی از گزینه های سقوط به حساب می آیند.

خطرناک ترین بازیکن پیکان در این دیدار عیثی آل کثیر مهاجم این تیم است که در نیم فصل اول توانسته 5 بار دروازه حریفان را باز کند. در آن سوی میدان هم هواداران استقلال امید زیادی روی درخشش بازیکنانی چون، تبریزی، روح الله باقری، صیادمنش و حتی وریا غفوری دارند.

جدول لیگ برتر

منبع: ورزش 11


addup.center