گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

سولاری: همه چیز در دیدار برگشت مشخص می‌شود

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

اختصاصی | سرمربی رئال مادرید از نمایش شاگردانش مقابل بارسلونا رضایت دارد.

ورزش 11 - شب گذشته در چارچوب دور رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا دو تیم بارسلونا و رئال مادرید رو در روی هم قرار گفتند که این دیدار در نهایت با تساوی 1_1 به پایان رسید.

سانتیاگو سولاری در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی این چنین گفت:

فوتبال بسیار خوبی را شاهد بودیم، سخت است که بخواهیم درباره عدالت در نتیجه صحبت کنیم، ما در هر دو نیمه موقعیت های خوبی را به دست آوردیم، بیل، وازکز، کروس و .. فرصت بازکردن دروازه بارسلونا را داشتند. در مجموع احساس می کنم هوادارانمان و کسانی که این دیدار را تماشا کردند از فوتبال لذت بردند.

بازیکنانم نشان دادند که برای رسیدن به موفقیت سخت تلاش می کنند. کوپا دل ری هنوز برای ما تمام نشده و همه چیز در دیدار برگشت مشخص خواهد شد


وی همچنین در خصوص وینیسیوس و مارسلو نیز صحبت کرد:

کاپیتان دوم تیم برای ما هانند یک الگو است. مارسلو یکی از بازیکنانی است که سطح کیفی رئال را در زمان حضورش در زمین بالاتر می برد.

من وینیسیوس را از روز اولی که به باشگاه آمد می شناسم، او استعداد فوق العاده ای دارد. از سطح بازی او تعجب نکردم. جونیور به عنوان یک پسر 18 ساله در حال رشد است.


وی ادامه داد:

باید قدم به قدم پیش برویم، این دیدار تمام شد و حالا باید به مصاف بعدیمان فکر کنیم، فعلا صحبت خاصی درباره دیدار با اتلتیکو ندارم و فکر می کنم کنفرانس پیش از بازی زمان خوبی برای اظهار نظر کردن درخصوص این بازی باشد.

منبع: ورزش 11


addup.center