گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

تبریزی: از زیر فشار خارج شدم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

مهاجم تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تحت فشار بوده است، گفت: می‌خواهم فقط برای موفقیت استقلال کار کنم و هدفی جز این ندارم.

ورزش 11 وبه نقل از تسنیم، مرتضی تبریزی بعد از پیروزی 4 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان درباره اینکه آیا به دلیل فشار هایی که روی او بوده بعد از گلزنی خوشحالی نکرده است, گفت: خیلی تحت فشار بودم و همیشه هواداران از من حمایت کردند ولی خوشحالی نکردن بعد از گلم بیشتر برای احترام به ایام شهادت حضرت فاطمه (س) بود و دلیل خاص دیگری نداشت.

وی درباره کار سختش در استقلال با وجود ترافیک خط حمله این تیم تصریح کرد: همه مهاجمانی که در استقلال هستند قابلیت های بالایی دارند اما مهم موفقیت استقلال است و همه تلاش می کنند تا استقلال به جایگاه اصلی اش برسد.

مهاجم استقلال درخصوص درگیری های به وجود آمده بین مدیران استقلال و ذوب آهن, عنوان کرد: در جریان این موضوعات نیستم, فقط می دانم سر رضایت نامه توافقاتی شده بود و چک هایی داده شده اما خیلی در جریان نیستم. الان می خواهم فقط برای موفقیت استقلال کار کنم و هدفی جز این ندارم.

وی درباره اینکه در نیم فصل نخست در گلزنی نتوانسته بود موفقیت داشته باشد, یادآور شد: همه تلاشم را در نیم فصل اول کردم اما الان هم من و هم تیم قدم اول را محکم برداشتم. همه بازیکنان در استقلال خیلی صمیمی هستند و هیچ مشکلی در این تیم وجود ندارد.

تبریزی ادامه داد: هدف مان قهرمانی است و همه تلاش مان را می& کنیم تا موفق شویم. با توجه به اینکه مهاجمان خوبی داریم کار من در استقلال خیلی سخت است. همه تلاش& مان را می کنیم و فرقی نمی کند چه کسی گل بزند یا بازی کند. ما یک تیم هستیم و همه بر موفقیت استقلال تلاش می کنیم.

مهاجم استقلال راجع به اینکه اخیراً برای عدم گلزنی خیلی تحت فشار بوده است, این فشاری که شما می گویید درست است, من خیلی از سوی رسانه ها تحت فشار بودم. هرجا که از من حرفی بود می گفتند بازیکن میلیاردی در صورتی که سایر بازیکنان هم همینطور هستند, من حتی دستمزدم از دورانی که ذوب آهن بودم کمتر است. به خداراشکر توانستم گل بزنم اما همیشه هواداران واقعاً از من حمایت کردند. یکی از زیبا ترین صحنه های زندگی ام این بود که بعد از بازی با سپیدرود دیدم همه دارند در اینستاگرام از من حمایت می کنند. همه تلاشم را برای تیم می کنم, مهم نیست چه کسی گل می زند و مهم موفقیت استقلال است.

منبع: ورزش 11


addup.center