گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

بیداری اژدهای خفته استقلال با تولد ستاره‌های جدید

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

اختصاصی | استقلال توانست با ارائه یک بازی سراسر هجومی با 4 گل حضور خود را به عنوان یک مدعی در رقابت‌های نیم فصل دوم لیگ برتر ایران اعلام کند.

ورزش 11 - حضور ستاره های جدید در استقلال همراه با بیداری اژدهای درون این تیم پر طرفدار و قدرتمند بود. استقلال با تکیه بر نمایش درخشان بازیکنانش و دستورات تاکتیکی بی نقص پیرمرد آلمانی با 4 گل تیم فوتبال پیکان تهران را در خانه اش در هم کوبید تا بهترین پیروزی هفته اول نیم فصل دوم را در میان تیم های لیگ برتری به نام خود رقم بزند.

وینفرید شفر

درخشش داریوش شجاعیان، حضور تاثیرگذار گادوین منشا و همچنین گل زنی اسماعیل گونکالوس در ثانیه های ابتدایی حضور در میدان، نشان دهنده تولد ستاره هایی جدیددر پیکره لشگر آبی پوشان تهرانی است. البته تعویض های ثمربخش شفر را نیز به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت.

وینفرید شفر و امید نورافکن

زکی پور، ایسما و منشا بازیکنانی بودند که به عنوان یار ذخیره وارد میدان شدند و در به ثمر رسیدن 2 گل استقلال نقش مستقیم داشتند. از سه بازیکن تعویضی دو بازیکن در نقش گل زن و یکی دیگر در نقش گل ساز ظاهر شدند تا وینفرید شفر امید فراوانی به نیمکت پرستاره و پرمهره خود برای دیدارهای سخت پیش رو در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

میلاد زکی پور

مطمئناً با تمرینات بیشتر و هماهنگی این ستاره های جدید با مجموعه تیمی استقلال، آبی پوشان را باید یکی از مدعیان اصلی و بزرگ کسب عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ برتر دانست. هرچند که در این راه رقبای سرسختی مانند پرسپولیس، تراکتور، سپاهان و پدیده را مقابل خود می بینند و همین امر نیز نشان هنده جذابیت فوق العاده لیگ ایران در روزها و هفته های آینده است.

ایسما

هدفمندی و با برنامه بودن در تمامی دقایق دیدار با پیکان چیزی بود که بیش از هر زمان دیگری در بازی استقلال به چشم می خورد. البته صبوری در تک تک دقایق و نزدیک شدن پله به پله به دروازه پیکان هم دستورات تاکتیکی بود که از سوی بازیکنان استقلال تهران به درستی هر چه تمام تر به سرانجام رسید.

وریا غفوری

باید منتظر ماند و دید که اژدهای درون استقلال که اکنون بیدار شده و آتش قدرتش زبانه کشیده در هفته های آتی نیز این چنین سنگر حریفان مقابل را به آتش می کشد یا نتایج سینوسی این تیم بازهم آن ها را از غافله قهرمانی دور نگاه خواهد داشت.

منبع: ورزش 11


addup.center