تبلیغات در تلکسیران

یوگی و دوستان آماده عملیات حمله به ومبلی (عکس)


لیورپولی ها در بازگشت به کمپ ملوود، با تمرینات جالبی برای دیدار حساس پیش رو مقابل تاتنهام در لیگ برتر آماده می شوند.
یوگی و دوستان آماده عملیات حمله به ومبلی (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، اکثر بازیکنان لیورپول در اردوی تیم‌های ملی حضور داشتند و در تمرینات دو هفته اخیر غایب بودند. حال در بازگشت بازیکنان به تمرینات، یورگن کلوپ، انتخاب جالبی برای شروع کار داشت. او با کش‌های مقاوم، اولین جلسه تمرینی را برای شاگردانش آغاز کرد تا از لحاظ فیزیکی به شرایط مطلوب برسند.

قرمزها در دیدار بعدی باید به مصاف تاتنهام بروند و کار دشواری پیش رو خواهند داشت. با این حال، اسپرز از همراهی هوگو لوریس و دله الی برای این بازی محروم است که این می‌تواند خبر بسیار خوبی برای کلوپ و شاگردانش باشد.

آدام لالانا تنها بازیکن لیورپول بود که در تعطیلات بازی های ملی دچار آسیب دیدگی شد و اکنون قرمزها آماده اند تا به روند پیروزی های پیاپی شان ادامه بدهند.

در طول بازی های ملی سادیو مانه با 17000 کیلومتر پرواز، بیش از سایر هم تیمی هایش مسافرت کرد؛ این در حالی است که او در دیدارهای اخیر، بهترین بازیکن قرمزها بوده و کلوپ باید امیدوار باشد که او را در بهترین فرم برای دیدار مقابل تاتنهام در اختیار داشته باشد.

فابینیو که هنوز برای لیورپول بازی نکرده، هم در تمرینات تیم حضور داشت و منتظر فرصتی است تا بتواند توانایی هایش را نشان بدهد.

تاتنهامی ها امیدوار بودند تا بتوانند این دیدار را در ورزشگاه جدیدشان برگزار کنند اما تاخیر در آماده سازی وایت هارت لین جدید باعث شد تا این دیدار هم در ومبلی برگزار شود.

 

 

 

 

 

 

منبع: ورزش سه

لوپتگی: به خاطر بازی با رم خسته بودیم


رئال مادرید در دیداری دشوار به لطف گل آسنسیو موفق شد بر اسپانیول غلبه کند.
لوپتگی: به خاطر بازی با رم خسته بودیم

به گزارش "ورزش سه"، با همین سه امتیاز ارزشمند رئال توانست موقتا به صدر جدول برسد و حالا باید منتظر نتیجه بازی فردا شب بارسا و خیرونا بنشیند. گل آسنسیو ابتدا توسط داور مردود اعلام شد ولی به کمک وی ای آر مورد قبول قرار گرفت.

 

 

 

 

لوپتگی، سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« سه امتیاز دشوار و حیاتی را کسب کردیم. بازی سختی بود و در نیمه دوم دچار کمبود انرژی شدیم. همین باعث شد کنترل بازی را از دست بدهیم. بازی با رم بازی پرفشاری بود و به همین دلیل امشب خسته بودیم. انجام دو بازی سنگین در سه روز طبعا باعث خستگی بازیکنان می شود.

خوشبختانه در لحظاتی که تحت فشار بودیم، توانستیم به خوبی مقاومت کنیم و از تک گل آسنسیو دفاع کنیم. این نکته مثبت بازی امشب بود.»

 

 

منبع: ورزش سه

دایی: منتظرم مهدی ترابی به خود بیاید


خبرنگارانی که علی دایی را بابت تعویض مهدی ترابی سوال پیچ کرده بودند از سرمربی سایپا پاسخی گرفتند که می توانست تیتر خوبی برای این نشست مطبوعاتی باشد.
دایی: منتظرم مهدی ترابی به خود بیاید

به گزارش "ورزش سه"، علی دایی پس از دیدار تیم های سایپا و نفت مسجدسلیمان در نشست مطبوعاتی گفت: در ابتدا حادثه تروریستی امروز و به شهادت رسیدن تنی چند از هموطنانمان را به همه مردم ایران تسلیت بگویم. این حادثه که امروز اتفاق افتاد همه ما را از نظر روحی تحت تاثیر قرار داد.


او درباره بازی گفت: درباره بازی هم باید بگویم متاسفانه در نیمه اول اصلا بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم و کارهایی که تمرین کرده بودیم را در این نیمه از بازیکنانمان ندیدیم و گل بسیار بدی را دریافت کردیم که چیزهای زیادی در آن دخیل بود.


دایی در ادامه گفت: در نیمه دوم هم شاهکار داوری را دیدیم و دستشان درد نکند. فکر می کنم باید در همه فیلم های آموزشی نشان دهند که چه صحنه هایی اخراج دارد. این داوری کیفیت بازی را خیلی پایین آورده بود. درابتدای نیمه دوم ما تغییراتی در تیم ایجاد کردیم اما اخراج داور برنامه های ما را به هم ریخت.


سرمربی سایپا درباره وضعیت تیم بعد از 10 نفره شدن گفت: بعد از دقایقی بازیکنان ما به خود آمدند وبه همین دلیل به آنها تبریک می گویم. بعد از ده نفره شدن توانستیم موقعیت های خوبی به دست بیاوریم و دو بار نیز گلزنی کنیم. به این ترتیب کسی نتوانست این سه امتیاز را از ما بگیرد و ما توانستیم حق مان را از بازی بگیریم. از این به بعد باید برای داوری هر بازی هم دعا کنیم که صحنه ها درست دیده شود و درست قضاوت شود. به همه بازیکنانم خسته نباشید می گویم با جان و دل بازی کردند تا توانستند بازی را با پیروزی به اتمام برسانند.


دایی در پاسخ به سوالی که درباره تغییر تاکتیک نارنجی پوشان پس از 10 نفره شدن پرسیده شد گفت: مطمئنا ما بعد از ده نفره شدن برنامه های مان را تغییر دادیم. قطعا تیمی که یازده نفره است بهتر می تواند توپ را به گردش دربیاورد و آن را حفظ کند. ما با سیستم 4 4 2 در زمین حضور یافتیم اما بعد از اخراج به سیستم 4 4 1 متوسل شدیم. ما در آن زمان آقای ترابی را از زمین بیرون آوردیم و بازیکنانی که سر زن تر بودن در این دقایق مورد استفاده قرار گرفتند.


دایی درباره تاثیر قرارداد ترابی با پرسپولیسی ها در بازی های این بازیکن در نیم فصل اول لیگ گفت: ببینید مطمئنا این اتفاق در نوع کار بازیکنان تاثیرگذار است و بازیکنانی مانند ترابی و رفیعی و شیری از همین الان درگیر بازی کردن در پرسپولیس هستند و این نشان می دهد آنها نمی توانند کامل تمرکز کنند. مهدی در بازی های فصل قبل فوق العاده بود.


سرمربی سایپا در پاسخ به سوال دیگری در این باره گفت: بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی او به خوبی در تمرینات حاضر شد اما در بازی امروز تنها به خاطر اخراج یکی از بازیکنان او را از زمین خارج کردیم. من فکر می کنم مهدی می تواند در بازی های آینده به عنوان کاپیتان و یکی از قدیمی های تیم به ما کمک زیادی کند.


او ادامه داد: مهدی بازیکن بزرگی است. او ملی پوش است. تا الان من چیزی نگفتم تا مهدی به خود بیاید و بتواند با بهترین کیفیت به پرسپولیس برود. منتظرم تا او بتواند به خود بیاید. مطمئن باشید اگر لازم باشد خودم با مهدی صحبت می کنم.


دایی در پایان درباره چمن زمین دستگردی نیز گفت: کیفیت زمین به نسبت فصل قبل پایین تر آمده است و همین هم باعث شده تا ما نتوانیم روی زمین بهتر کار کنیم. امیدوارم مسئولان زمین بهتر از این عمل کنند تا ما هم بتوانیم برنامه های خود را به طور کامل به اجرا برسانیم.

منبع: ورزش سه

درویش خبر از سلامت محمد دایی داد


مدیرعامل سایپا شرایط محمد دایی را بعد از بستری شدن در بیمارستان و جراحی مساعد توصیف کرد.
درویش خبر از سلامت محمد دایی داد

به گزارش "ورزش سه"، رضا درویش مدیر سایپا در پاسخ به خبرنگاران در پایان بازی در خصوص وضعیت محمد دایی عنوان کرد که ایشان بعد از جراحی شرایط خوبی دارد و کم کم به بهبودی کامل خواهند رسید و بعد از گذراندن دوران نقاهت مجدد به تمرین بازخواهند گشت.


"ورزش سه" برای مربی تیم فوتبال آرزوی سلامتی دارد.

 

منبع: ورزش سه

رضاوند: الفاظ رکیک را جواب دادم، کارت گرفتم


هافبک جوان تیم سایپا می گوید دلیل اخراجش پاسخ به الفاظ رکیک بازیکنان حریف بوده است.
رضاوند: الفاظ رکیک را جواب دادم، کارت گرفتم

به گزارش "ورزش سه"، آرش رضا وند بازیکن جوان تیم سایپا پس از برتری بر نفت مسجد سلیمان گفت: بازی خیلی سختی بود. تیممان عقب افتاد، ده نفره هم شدیم اما خداراشکر بچه ها همت کردند تمام تلاششان را کردند و موفق شدیم این بازی سخت را که ده نفره شده بودیم را ببریم.

وی درخصوص داوری هم اظهار داشت: بنظرم مسجد سلیمانی ها نباید اعتراض می کردند.  چند صحنه داور می توانست به بازیکنانشان کارت قرمز بدهد ولی نداد، اما یک تکل ساده از بازیکن ما را کارت قرمز داد! ما یک هیچ عقب بودیم و با این گل شیرازه تیممان از هم پاشید. اما داور خیلی هم بد نبود، خداراشکر توانستیم پیروز از زمین بیرون بیاییم.

 

او درباره شرایط تیم سایپا هم یادآور شد: بالاخره ما در این 2 ساله شخصیت تیمی خیلی خوبی گرفتیم. بچه ها خیلی زحمت کشیدند و موفق شدیم بازی را ببریم.

رضاوند درباره دلیل اخراجش هم گفت: بازیکنان مسجد سلیمان حرف های رکیکی زدند و من هم جواب دادم.

هافبک 24 ساله سایپا در پایان به بازی های آسیایی هم اشاره کرد و گفت: انشالله پاداش به ما بدهند، فعلا که چیزی نگفته اند. از مردم می خواهم دعا کنند تا پلی آف آسیا را پیروز بیرون بیاییم و بتوانیم نماینده خوبی برای ایران باشیم.

منبع: ورزش سه

میری: یک پنالتی برایمان نگرفتند


پیمان میری می گوید به عنوان بازیکن نمی تواند درباره عملکرد فنی تیم صحبت کند.
میری: یک پنالتی برایمان نگرفتند

به گزارش "ورزش سه"، پیمان میری مهاجم تیم نفت مسجد سلیمان پس از بازی با سایپا درباره عملکرد این تیم گفت: موقعیت داشتیم اما استفاده نکردیم، باید روی این کار کنیم تا موفق بشویم. بحث فنی را نمی توانم صحبت کنم، چون بازیکن هستم و سرمربی باید در این باره صحبت کند.

 

وی درباره عملکرد تیم پس از ورود علیرضا مرزبان هم اظهار داشت: تیم تغییر و تحول داشته و امروز هم خوب بازی کردیم. تا بچه ها به ایده ها و نظرات ایشان برسند، زمان می برد.

 

مهاجم تیم نفت درخصوص تصمیمات داور که با اعتراض هر دو تیم مواجه بود، گفت: داوری خوب بود، صحنه به خصوصی ندیدیم. فقط آخر یک صحنه پنالتی بود که برایمان نگرفتند.

وی ادامه داد: راجع به داوری صحبت نکنیم بهتر است. اما خوب بود من اشتباهی ندیدم.

 

منبع: ورزش سه
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟