گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

یوگی و دوستان آماده عملیات حمله به ومبلی (عکس)

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

لیورپولی ها در بازگشت به کمپ ملوود، با تمرینات جالبی برای دیدار حساس پیش رو مقابل تاتنهام در لیگ برتر آماده می شوند.

به گزارش "ورزش سه"، اکثر بازیکنان لیورپول در اردوی تیم‌های ملی حضور داشتند و در تمرینات دو هفته اخیر غایب بودند. حال در بازگشت بازیکنان به تمرینات، یورگن کلوپ، انتخاب جالبی برای شروع کار داشت. او با کش‌های مقاوم، اولین جلسه تمرینی را برای شاگردانش آغاز کرد تا از لحاظ فیزیکی به شرایط مطلوب برسند.

قرمزها در دیدار بعدی باید به مصاف تاتنهام بروند و کار دشواری پیش رو خواهند داشت. با این حال، اسپرز از همراهی هوگو لوریس و دله الی برای این بازی محروم است که این می‌تواند خبر بسیار خوبی برای کلوپ و شاگردانش باشد.

آدام لالانا تنها بازیکن لیورپول بود که در تعطیلات بازی های ملی دچار آسیب دیدگی شد و اکنون قرمزها آماده اند تا به روند پیروزی های پیاپی شان ادامه بدهند.

در طول بازی های ملی سادیو مانه با 17000 کیلومتر پرواز، بیش از سایر هم تیمی هایش مسافرت کرد؛ این در حالی است که او در دیدارهای اخیر، بهترین بازیکن قرمزها بوده و کلوپ باید امیدوار باشد که او را در بهترین فرم برای دیدار مقابل تاتنهام در اختیار داشته باشد.

فابینیو که هنوز برای لیورپول بازی نکرده، هم در تمرینات تیم حضور داشت و منتظر فرصتی است تا بتواند توانایی هایش را نشان بدهد.

تاتنهامی ها امیدوار بودند تا بتوانند این دیدار را در ورزشگاه جدیدشان برگزار کنند اما تاخیر در آماده سازی وایت هارت لین جدید باعث شد تا این دیدار هم در ومبلی برگزار شود.

 

 

 

 

 

 

منبع: ورزش سه


addup.center