نفت تهران به لیگ سه سقوط کرد؟


به احتمال فراوان دیدار هفته نخست لیگ دسته اول کشور میان سیاه جامگان خراسان و نفت تهران در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار نخواهد شد.
نفت تهران به لیگ سه سقوط کرد؟

به گزارش "ورزش سه" داستان لیگ دسته اول کشور آغاز نشده پر از ابهام است؛ تا چند روز قبل سه تیم سیاه جامگان خراسان، نفت تهران و خونه به خونه بابل به هیچ وجه شرایط مشخصی نداشتند اما اکنون سیاه جامگان تمریناتش را زیر نظر علی حنطه در مشهد پیگیری می کند و خونه به خونه هم آخرین مقررات سازمانی را برای انتقال به ساوه انجام می دهد اما در این میان باشگاه با ریشه نفت تهران شرایط فوق العاده نامشخصی دارد تا برگزاری دیدار هفته اول دو تیم سیاه جامگان خراسان و نفت تهران در هاله ای از ابهام قرار گیرد. البته بازی دو روز به تعویق افتاده و قرار است در صورت حضور تیم نفت روز دوشنبه برگزار شود که با توجه به اخبار  بسیار بعید است.

 

خبرنگار "ورزش سه" برای پیگیری این خبر سراغ یکی از منابع آگاه در سازمان لیگ رفت که او با اعلام خبری غیر رسمی گفت: با توجه به بدهی های انباشته شده باشگاه نفت تهران و اینکه هیچ سرمایه گذاری برای دریافت مالکیت این باشگاه به میدان نیامده است باید گفت که پرونده این تیم برای حضور در لیگ دسته اول کشور بسته است و آنها براساس قانون به لیگ دسته سوم کشور سقوط خواهند کرد و جدول مسابقات لیگ دسته اول کشور به صورت استراحت برای یک تیم در هر هفته پیگیری خواهد شد البته خبر رسمی آن قرار است روز شنبه در رسانه ها منتشر شود؛ او در خصوص شایعه حضور نفت تهران در مقابل سیاه جامگان با ترکیب جوانان خود افزود: اینکه نفت تیم های پایه اش را بخواهد استفاده کند امری نشدنی است زیرا آنها باید قرارداد های خود را بازهم به ثبت برسانند تا بتوانند کارت بازی دریافت کنند اما بدهی های آنها باعث شده تا پنجره نقل و انتقالاتی این تیم تعلیق شود و بعید است چنین اتفاقی شکل دهد.

 

با این تفاسیر باید گفت شانس روی حنطه و شاگردانش را بوسیده زیرا آنها پنج روز است که تمرینات خود را آغاز کرده اند و هنوز به مرز آمادگی نرسیده اند و این لغو بازی می تواند به آنها برای دیدار روز یکشنبه هفته آینده مقابل خونه به خونه در خانه خود فرصت ایده آلی بدهد؛ پیش از این شایعه شده بود قرار است نفت تهران با ترکیب بازیکنان پایه و جوان خود تحت هدایت نادر فریاد شیران مقابل سیاه جامگان صف آرایی کند اما با توضیحات ذکر شده گویا دیدار دوشنبه نفت تهران و سیاه جامگان خراسان که قرار بود ساعت 19:30 در ورزشگاه دستگری تهران برگزار شود به طور حتم کنسل خواهد شد.

مهاجری به سپیدرود لیست داد


محمدرضا مهاجری عصر امروز (جمعه) با حضور در هتل کادوس شهر رشت مذاکراتی جدی را برای پذیرش نیمکت لرزان سپیدرود با کیومرث بیات انجام داد.
مهاجری به سپیدرود لیست داد

به گزارش "ورزش سه"، داستان مشکلات سپیدرود بر همگان در روزهای اخیر عیان شده است و کیومرث بیات مدیرعامل جدید باشگاه پرطرفدار استان گیلان، در روز های اخیر مذاکرات متعددی را با گزینه های مختلف سرمربیگری انجام داده و به نظر می رسد براساس اخبار رسیده به "ورزش سه" محمدرضا مهاجری سرمربی فصل گذشته تیم پدیده و مدیرفنی باشگاه تراکتورسازی در فصل جدید، اصلی ترین گزینه هدایت سرخ پوشان رشتی است. او عصر روز جمعه مذاکراتی را در هتل کادوس با مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود انجام داد و لیست بازیکنان مدنظر خود را هم ارائه کرد.

 

ادامه مذاکرات به صبح فردا موکول شده است که تا آن زمان مدیران تیم تصمیم نهایی خود را در خصوص جذب بازیکنان و توافق مهاجری اعلام کنند؛ در لیست اولیه ارائه شده از سوی مهاجری، نام جابر انصاری، صادق بارانی، علی قربانی، امید سینک و سعید جلالی راد دیده می شود و با بررسی این لیست می توان گفت که مهاجری به خوبی نقاط ضعف سپیدرود را بررسی کرده است و براساس آن لیست بازیکنان مورد نیاز خود را اعلام کرده است.

مهاجری در پایان مذاکرات روز جمعه اظهار امیدواری کرد با جذب این بازیکنان و همچنین با توجه به پتانسیل فعلی بازیکنان و مهم تر از همه حمایت همه هواداران سپیدرود، تنها نماینده استان گیلان در پایان فصل رتبه قابل قبولی در جدول کسب کند؛مذاکرات نهایی طرفین صبح فردا ( شنبه ) برگزار خواهد شد و در صورت توافق رضا مهاجری از روز یکشنبه تمرینات سپیدرود را زیرنظر خواهد گرفت.

خداداد در مقام جدید :آقای تام الاختیار!


خداداد عزیزی با حضور در سیمای خراسان رضوی پرده از حواشی این روزهای سیاه جامگان پرداخت و با صحبت های خود، ابهامات فراوانی را برطرف کرد.
خداداد در مقام  جدید :آقای تام الاختیار!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه سیاه جامگان با حواشی مختلف دست و پنجه نرم می کند و این روزها با حضور خداداد عزیزی هواداران خراسانی امیدوارتر از قبل بی توجه به حواشی، به حمایت از تیم خود می پردازند؛ خداداد که چند روز پیش از سمت خود در سپیدرود استعفا داده بود، امشب با حضور در برنامه ورزشی سیمای خراسان رضوی لب به سخن گشود و بسیاری از ابهامات موجود در روزهای اخیر را برطرف کرد. عزیزی در بدو آغاز صحبت های خود و پیش از سوالات مجری، از تفاهم نامه ای رونمایی کرد که در آن خداداد به عنوان نماینده تام الاختیار عباسی مالک باشگاه سیاه جامگان و میرابی اسپانسر جدید باشگاه سیاه جامگان معرفی شده بود و باشگاه به صورت یکساله و امانی به اسپانسر جدید برای هزینه کرد مسائل جاری واگذار شده بود. خداداد عزیزی در ادامه از احتمال واگذاری کامل تیم گفت و اینچنین توضیح داد: محسن میرابی که در زمان حضور من در پاس، در تیم امیدها به عنوان بازیکن فعالیت داشت، اسپانسری تیم ما را برعهده گرفته است و حتی پیشنهادی مبنی بر خرید باشگاه از آقای عباسی ارائه کرده که قرار است در روزهای آینده این مسئله بررسی شود و لازم به ذکر است که تنها مخارج جاری باشگاه با اسپانسر مرتبط است و بدهی های سابق و همچنین پرداختی به بازیکنانمان باید از راهی دیگر تامین شود.

 

خداداد در واکنش به استعفای حسینی، با رد این خبر گفت: با قدرت سیدهاشم حسینی مدیرعامل تیم ماست و تنها با توجه به اداره خانوادگی باشگاه توسط آقای عباسی، در موارد مدیریت اجرایی و پرسنل باشگاه تغییراتی را فردا اعمال خواهیم کرد و به نظر من تیم ما نیاز به یک پاکسازی دارد و آن را فردا انجام خواهیم داد. عزیزی در ادامه با بیان مشکلات سیاه جامگان افزود: در حال حاضر دو مشکل اصلی شرایط تیممان را به مرز انحلال نزدیک کرده است و در صورت عدم مساعدت می تواند این مسئله رنگ و بوی حقیقت به خود گیرد؛ یک داستان شکایات انجام شده از تیم ما در کمیته تعیین وضعیت است که در فصل جدید با پافشاری های فراوان، اجازه حضور تیم ها را نمی دهند و سیاه جامگان از این قانون مستثنا نیست. یک شکایت انجام شده مربوط به سیدحسین کریمی است که حدود 160 میلیون تومان است و این مسئله به دادگاه CAS رسیده است و با مذاکرات انجام شده با اسپانسر قرار است طلب این بازیکن به صورت چک که به شخصه آن را ضمانت می کنم پرداخت شود اما شکایت دوم، شکایت سیصد میلیون تومانی اکبر میثاقیان است که در این مسئله نیازمند حضور مدیران محترم شهری هستیم تا همانند داستان کمک به پدیده که شخص من، بسیار خوشحال شدم به تیم ما هم کمک کنند تا این مشکل بزرگ برطرف شود.

 

نماینده تام الاختیار باشگاه سیاه جامگان با اعلام اینکه هنوز مکان برگزاری دیدار دوشنبه مقابل خونه به خونه قطعی نشده است گفت: متاسفانه ورزشگاه ثامن زیر کشت است و ورزشگاه تختی قرار است در روزهای آینده مشکلات آن برطرف شود و تنها انتخاب کنونی ما ورزشگاه امام رضا(ع) است؛ امیدوارم مسئولان مربوطه به ویژه شخص جناب شهردار محترم و آقای دکتر جواهری که احترام زیادی نسبت به بنده قائل هستند ما را در این موضوع همراهی کنند تا سردرگمی به وجود آمده برطرف شود و بتوانیم حداقل در دیدار مقابل خونه به خونه و تا رفع مشکلات ورزشگاه تختی، در ورزشگاه امام رضا(ع) از رقیب خود میزبانی کنیم.

 

عزیزی در خصوص مسئله کادرفنی و بازیکنان این تیم برای فصل جدید افزود: در حال حاضر تنها قرارداد آقای حنطه به ثبت رسیده است و بزودی کادرفنی ایشان را نهایی می کنیم؛ در جذب بازیکن هم ما موفق شدیم تا با شاکله ای بومی و حدود 90% خود را مهیای حضور در لیگ دسته اول کنیم و برخلاف اظهارنظرها و جریان سازی های شکل گرفته، تا زمانی که خداداد عزیزی در این تیم حضور داشته باشد مطمئن باشید سهمیه های جوان خود را به غیربومی اختصاصی نمی دهیم و اجازه حضور دلالان و افراد خاص را هم نخواهم داد.

 

خداداد عزیزی در بخش پایانی صحبت هایش با اعلام احتمال انحلال سیاه جامگان گفت: ما به کمک مسئولان محترم نیاز مبرم و فوری داریم تا به صورت فورس ماژور و ظرف دو روز آینده مشکلات مالی و زمین ما حل شود در غیر اینصورت متاسفانه باید گفت که نمی توانیم به کار خود ادامه دهیم و با پافشاری های سازمان لیگ کارتی برای بازیکنان ما صادر نمی شود و نتیجه سه بر صفر به سود رقیبمان اعلام خواهد شد؛ در صورت عدم همکاری، صبح روز دوشنبه اعلام انحلال خود را انجام می دهیم هر چند بازهم بنده به کمک مسئولان محترم به شدت امیدوارم و امیدوارم با یک اجماع درون استانی و درون شهری بتوانیم با یک شخصیت و تیمی آبرومند در میدان مسابقات لیگ دسته اول کشور شرکت کنیم.

 

یزدی: اتحاد اهوازی‌ها و آبادانی‌ها جای تبریک داشت


سرمربی تیم استقلال خوزستان در خصوص بازی تیمش مقابل صنعت نفت در نشست خبری پس از بازی به صحبت پرداخت.
یزدی: اتحاد اهوازی‌ها و آبادانی‌ها جای تبریک داشت

به گزارش "ورزش سه"، داریوش یزدی سرمربی تیم استقلال خوزستان پس از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: بازیکنان ما یک بازی تاکتیکی را به نمایش گذاشتند و در دقایقی از بازی اگر کمی دقت بیشتری داشتیم می‌توانستیم برنده این بازی بشویم. تاوان بازی دادن به بازیکنان جوان همین است. ما در چهار بازی گذشته فرصت‌های بیشماری را از دست دادیم. در این دیدار شیوه خوبی را برای بازی کردن انتخاب کردیم. در بخش هجومی به خوبی توانستیم از روزنه‌هایی که از قبل برای خودمان طراحی کرده بودیم استفاده کنیم و موقعیت‌های خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کنیم.

 

او در ادامه گفت:  البته غافل از این نشویم که تیم صنعت نفت آبادان تیم خوبی است و در فاز حمله بازیکنان تاثیرگذاری دارد که توانست به ما دو گل بزند و عرصه را در مقاطعی از بازی به ما تنگ کند. ما در فاز دفاعی با وجود فشارهایی که وارد شد، به بازیکنان حریف اجازه ندادیم که از موقعیت‌هایشان استفاده کنند.

یزدی درباره صنعت نفت افزود: تیم نفت آبادان تیم خوبی است و نیاز به زمان دارد تا این تیم جا بیافتد و در حالی که یک مربی خارجی به این تیم اضافه می‌شود، علی‌رغم اینکه با فوتبال ایران آشنایی ندارد و زمان نیاز دارد تا با فوتبال ایران هماهنگ شود، ولی در مجموع تیم خوبی از نفت آبادان شاهد هستیم. هر تیمی نقاط ضعف و قوتی دارد که من فکر می‌کنم بهتر است خود مربی این تیم درباره این مسائل صحبت کند و همان طور که ما به دنبال برطرف کردن نقاط ضعف خود هستیم، تیم نفت آبادان هم همینطور است.

 

سرمربی استقلال خوزستان درباره استقبال هواداران اظهار کرد: یک خسته نباشید به هواداران می‌گوییم که امروز در ورزشگاه حضور پیدا کردند و در این گرما تیم مورد علاقه خودشان را تشویق کردند. اتحاد و انسجام بین هواداران آبادانی و اهوازی برای تیم خودشان بود و این بسیار در مسابقه جالب بود و جای تبریک و خسته نباشید دارد.

 

او در مورد نقل وانتقالات باشگاه اظهار کرد: ما قطعا دو یا سه بازیکن دیگر برای ادامه کار احتیاج داریم و رایزنی های خودمان را انجام می‌دهیم که بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

والورده: به دنبال خرید پوگبا نیستیم


ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، شایعات در مورد تلاش این باشگاه برای خرید پل پوگبا ستاره منچستریونایتد را رد کرد.
والورده: به دنبال خرید پوگبا نیستیم

به گزارش "ورزش سه"، در چند ماه گذشته شایعات زیادی در مورد اختلاف بین ژوزه مورینیو و پوگبا منتشر شد و حتی گفته می شد که مینو رایولا، مدیر برنامه های پوگبا به دنبال بردن او به بارسلوناست.

این در حالی است که مورینیو این شایعات را رد کرده و حتی بازوبند کاپیتانی تیمش را به پوگبا داد. اکنون والورده هم تاکید کرد که بارسا به دنبال خرید این ستاره فرانسوی نیست.

او به خبرنگاران گفت:" من وارد بحث در مورد بازیکنان سایر تیم ها نمی شویم. ما می خواهیم بقیه هم به بازیکنان ما احترام بگذارند و ما هم به بازیکنان آنها احترام می گذاریم."

 

 

بارسا در این تابستان بازیکنانی مانند مالکوم، آرتور و آرتورو ویدال را به خدمت گرفت و والورده اکنون از تیمی که برای فصل جدید در اختیار دارد، راضی است.

" من همچنان تیمم را با تیم های فصل قبل مقایسه می کنم اما من بازیکنان فوق العاده ای دارم. نمی دانیم که فهرست تیم نهایی است یا نه. ما تیم خوبی داریم اما هنوز برای خرید، وقت هست.

بازار دارد بسته می شود و شایعاتی هم هست اما ما تا 31 آگوست به کارمان ادامه می دهیم.. من از آنچه دارم، خوشحالم."

مهدی‌زاده: با تماشاگران جزو برترین‌ها می‌شویم


مدافع تراکتورسازی معتقد است با حمایت هواداران‌شان رتبه خوبی کسب می‌کنند.
مهدی‌زاده: با تماشاگران جزو برترین‌ها می‌شویم

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا مهدی‌زاده بعد از دیدار با سایپا عنوان کرد: در زمان شروع تمرینات پیش فصل فقط 12-10 نفر بودیم و بچه‌های جدید بعد از اردوی ترکیه و در آستانه شروع مسابقات به تیم اضافه شدند؛ امروز هم یکی، دو بازیکن خارجی به تیم آمدند.

 

او ادامه داد: به مرور زمان تراکتور راه می‌افتد و بازیکنان تیم هماهنگ‌تر می‌شوند. مطمئن باشید با این حمایت تماشاگران تراکتور جزو بهترین تیم‌های لیگ برتر می‌شویم.

 

>