مومنی و رویای بازگشت به روزهای اوج


وینگر سرعتی و قدرتی پیکان امیدوار است این فصل بتواند به روزهای خوبش بازگردد.
مومنی و رویای بازگشت به روزهای اوج

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مومنی، وینگر سرعتی پیکان که یکی از بازیکنان مورد علاقه مجید جلالی محسوب می شود. او سرعت و قدرت بدنی بالایی دارد اما بعد از دو فصل ناموفق در استقلال تهران و خوزستان به پیکان آمد و در اواخر فصل گذشته به یکی از بازیکنان خوب و موثر پیکان تبدیل شد. هرچند او در  خیلی از بازی ها هم ضعیف و دور از انتظار ظاهر شد اما در مجموع برای پیکان بازیکن موثری بود. مومنی امسال در بازی های پیش فصل با شکستگی دستش مواجه شد و  با آتل به عنوان بازیکن تعویضی در دو بازی پیکان در این فصل به زمین آمده است. او هنوز تا رسیدن به شرایط ایده آل فاصله دارد. مومنی فصل قبل به عنوان بازیکن تعویضی مقابل سپاهان در اصفهان به زمین آمد و فرصت های خوبی هم نصیبش شد. اتفاقی که اگر امروز هم بیفتد، یک فرصت ایده آل برای اثبات دوباره مومنی خواهد بود.

انتقال قرضی دروازه بان آرسنال به ناپولی (عکس)


داوید اوسپینا، دروازه بان ملی پوش کلمبیایی، با انتقالی قرضی، از آرسنال راهی ناپولی شد.

به گزارش "ورزش سه"، اوسپینا که در سه فصل اخیر، دروازه بان دوم آرسنال بود، با پیوستن برند لنو به توپچی ها، عملا این جایگاه را هم از دست داد و در نهایت تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفت.

در بیانیه باشگاه ناپولی آمده است:" ناپولی داوید اوسپینا را از آرسنال به طور قرضی، با بند خرید، به خدمت گرفت." گفته می شود ناپلی ها می توانند با پرداخت 5 میلیون یورو، قرارداد این بازیکن را دائمی کنند.

 

 

خداداد در مقام جدید :آقای تام الاختیار!


خداداد عزیزی با حضور در سیمای خراسان رضوی پرده از حواشی این روزهای سیاه جامگان پرداخت و با صحبت های خود، ابهامات فراوانی را برطرف کرد.
خداداد در مقام  جدید :آقای تام الاختیار!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه سیاه جامگان با حواشی مختلف دست و پنجه نرم می کند و این روزها با حضور خداداد عزیزی هواداران خراسانی امیدوارتر از قبل بی توجه به حواشی، به حمایت از تیم خود می پردازند؛ خداداد که چند روز پیش از سمت خود در سپیدرود استعفا داده بود، امشب با حضور در برنامه ورزشی سیمای خراسان رضوی لب به سخن گشود و بسیاری از ابهامات موجود در روزهای اخیر را برطرف کرد. عزیزی در بدو آغاز صحبت های خود و پیش از سوالات مجری، از تفاهم نامه ای رونمایی کرد که در آن خداداد به عنوان نماینده تام الاختیار عباسی مالک باشگاه سیاه جامگان و میرابی اسپانسر جدید باشگاه سیاه جامگان معرفی شده بود و باشگاه به صورت یکساله و امانی به اسپانسر جدید برای هزینه کرد مسائل جاری واگذار شده بود. خداداد عزیزی در ادامه از احتمال واگذاری کامل تیم گفت و اینچنین توضیح داد: محسن میرابی که در زمان حضور من در پاس، در تیم امیدها به عنوان بازیکن فعالیت داشت، اسپانسری تیم ما را برعهده گرفته است و حتی پیشنهادی مبنی بر خرید باشگاه از آقای عباسی ارائه کرده که قرار است در روزهای آینده این مسئله بررسی شود و لازم به ذکر است که تنها مخارج جاری باشگاه با اسپانسر مرتبط است و بدهی های سابق و همچنین پرداختی به بازیکنانمان باید از راهی دیگر تامین شود.

 

خداداد در واکنش به استعفای حسینی، با رد این خبر گفت: با قدرت سیدهاشم حسینی مدیرعامل تیم ماست و تنها با توجه به اداره خانوادگی باشگاه توسط آقای عباسی، در موارد مدیریت اجرایی و پرسنل باشگاه تغییراتی را فردا اعمال خواهیم کرد و به نظر من تیم ما نیاز به یک پاکسازی دارد و آن را فردا انجام خواهیم داد. عزیزی در ادامه با بیان مشکلات سیاه جامگان افزود: در حال حاضر دو مشکل اصلی شرایط تیممان را به مرز انحلال نزدیک کرده است و در صورت عدم مساعدت می تواند این مسئله رنگ و بوی حقیقت به خود گیرد؛ یک داستان شکایات انجام شده از تیم ما در کمیته تعیین وضعیت است که در فصل جدید با پافشاری های فراوان، اجازه حضور تیم ها را نمی دهند و سیاه جامگان از این قانون مستثنا نیست. یک شکایت انجام شده مربوط به سیدحسین کریمی است که حدود 160 میلیون تومان است و این مسئله به دادگاه CAS رسیده است و با مذاکرات انجام شده با اسپانسر قرار است طلب این بازیکن به صورت چک که به شخصه آن را ضمانت می کنم پرداخت شود اما شکایت دوم، شکایت سیصد میلیون تومانی اکبر میثاقیان است که در این مسئله نیازمند حضور مدیران محترم شهری هستیم تا همانند داستان کمک به پدیده که شخص من، بسیار خوشحال شدم به تیم ما هم کمک کنند تا این مشکل بزرگ برطرف شود.

 

نماینده تام الاختیار باشگاه سیاه جامگان با اعلام اینکه هنوز مکان برگزاری دیدار دوشنبه مقابل خونه به خونه قطعی نشده است گفت: متاسفانه ورزشگاه ثامن زیر کشت است و ورزشگاه تختی قرار است در روزهای آینده مشکلات آن برطرف شود و تنها انتخاب کنونی ما ورزشگاه امام رضا(ع) است؛ امیدوارم مسئولان مربوطه به ویژه شخص جناب شهردار محترم و آقای دکتر جواهری که احترام زیادی نسبت به بنده قائل هستند ما را در این موضوع همراهی کنند تا سردرگمی به وجود آمده برطرف شود و بتوانیم حداقل در دیدار مقابل خونه به خونه و تا رفع مشکلات ورزشگاه تختی، در ورزشگاه امام رضا(ع) از رقیب خود میزبانی کنیم.

 

عزیزی در خصوص مسئله کادرفنی و بازیکنان این تیم برای فصل جدید افزود: در حال حاضر تنها قرارداد آقای حنطه به ثبت رسیده است و بزودی کادرفنی ایشان را نهایی می کنیم؛ در جذب بازیکن هم ما موفق شدیم تا با شاکله ای بومی و حدود 90% خود را مهیای حضور در لیگ دسته اول کنیم و برخلاف اظهارنظرها و جریان سازی های شکل گرفته، تا زمانی که خداداد عزیزی در این تیم حضور داشته باشد مطمئن باشید سهمیه های جوان خود را به غیربومی اختصاصی نمی دهیم و اجازه حضور دلالان و افراد خاص را هم نخواهم داد.

 

خداداد عزیزی در بخش پایانی صحبت هایش با اعلام احتمال انحلال سیاه جامگان گفت: ما به کمک مسئولان محترم نیاز مبرم و فوری داریم تا به صورت فورس ماژور و ظرف دو روز آینده مشکلات مالی و زمین ما حل شود در غیر اینصورت متاسفانه باید گفت که نمی توانیم به کار خود ادامه دهیم و با پافشاری های سازمان لیگ کارتی برای بازیکنان ما صادر نمی شود و نتیجه سه بر صفر به سود رقیبمان اعلام خواهد شد؛ در صورت عدم همکاری، صبح روز دوشنبه اعلام انحلال خود را انجام می دهیم هر چند بازهم بنده به کمک مسئولان محترم به شدت امیدوارم و امیدوارم با یک اجماع درون استانی و درون شهری بتوانیم با یک شخصیت و تیمی آبرومند در میدان مسابقات لیگ دسته اول کشور شرکت کنیم.

 

یزدی: اتحاد اهوازی‌ها و آبادانی‌ها جای تبریک داشت


سرمربی تیم استقلال خوزستان در خصوص بازی تیمش مقابل صنعت نفت در نشست خبری پس از بازی به صحبت پرداخت.
یزدی: اتحاد اهوازی‌ها و آبادانی‌ها جای تبریک داشت

به گزارش "ورزش سه"، داریوش یزدی سرمربی تیم استقلال خوزستان پس از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: بازیکنان ما یک بازی تاکتیکی را به نمایش گذاشتند و در دقایقی از بازی اگر کمی دقت بیشتری داشتیم می‌توانستیم برنده این بازی بشویم. تاوان بازی دادن به بازیکنان جوان همین است. ما در چهار بازی گذشته فرصت‌های بیشماری را از دست دادیم. در این دیدار شیوه خوبی را برای بازی کردن انتخاب کردیم. در بخش هجومی به خوبی توانستیم از روزنه‌هایی که از قبل برای خودمان طراحی کرده بودیم استفاده کنیم و موقعیت‌های خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کنیم.

 

او در ادامه گفت:  البته غافل از این نشویم که تیم صنعت نفت آبادان تیم خوبی است و در فاز حمله بازیکنان تاثیرگذاری دارد که توانست به ما دو گل بزند و عرصه را در مقاطعی از بازی به ما تنگ کند. ما در فاز دفاعی با وجود فشارهایی که وارد شد، به بازیکنان حریف اجازه ندادیم که از موقعیت‌هایشان استفاده کنند.

یزدی درباره صنعت نفت افزود: تیم نفت آبادان تیم خوبی است و نیاز به زمان دارد تا این تیم جا بیافتد و در حالی که یک مربی خارجی به این تیم اضافه می‌شود، علی‌رغم اینکه با فوتبال ایران آشنایی ندارد و زمان نیاز دارد تا با فوتبال ایران هماهنگ شود، ولی در مجموع تیم خوبی از نفت آبادان شاهد هستیم. هر تیمی نقاط ضعف و قوتی دارد که من فکر می‌کنم بهتر است خود مربی این تیم درباره این مسائل صحبت کند و همان طور که ما به دنبال برطرف کردن نقاط ضعف خود هستیم، تیم نفت آبادان هم همینطور است.

 

سرمربی استقلال خوزستان درباره استقبال هواداران اظهار کرد: یک خسته نباشید به هواداران می‌گوییم که امروز در ورزشگاه حضور پیدا کردند و در این گرما تیم مورد علاقه خودشان را تشویق کردند. اتحاد و انسجام بین هواداران آبادانی و اهوازی برای تیم خودشان بود و این بسیار در مسابقه جالب بود و جای تبریک و خسته نباشید دارد.

 

او در مورد نقل وانتقالات باشگاه اظهار کرد: ما قطعا دو یا سه بازیکن دیگر برای ادامه کار احتیاج داریم و رایزنی های خودمان را انجام می‌دهیم که بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

والورده: به دنبال خرید پوگبا نیستیم


ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، شایعات در مورد تلاش این باشگاه برای خرید پل پوگبا ستاره منچستریونایتد را رد کرد.
والورده: به دنبال خرید پوگبا نیستیم

به گزارش "ورزش سه"، در چند ماه گذشته شایعات زیادی در مورد اختلاف بین ژوزه مورینیو و پوگبا منتشر شد و حتی گفته می شد که مینو رایولا، مدیر برنامه های پوگبا به دنبال بردن او به بارسلوناست.

این در حالی است که مورینیو این شایعات را رد کرده و حتی بازوبند کاپیتانی تیمش را به پوگبا داد. اکنون والورده هم تاکید کرد که بارسا به دنبال خرید این ستاره فرانسوی نیست.

او به خبرنگاران گفت:" من وارد بحث در مورد بازیکنان سایر تیم ها نمی شویم. ما می خواهیم بقیه هم به بازیکنان ما احترام بگذارند و ما هم به بازیکنان آنها احترام می گذاریم."

 

 

بارسا در این تابستان بازیکنانی مانند مالکوم، آرتور و آرتورو ویدال را به خدمت گرفت و والورده اکنون از تیمی که برای فصل جدید در اختیار دارد، راضی است.

" من همچنان تیمم را با تیم های فصل قبل مقایسه می کنم اما من بازیکنان فوق العاده ای دارم. نمی دانیم که فهرست تیم نهایی است یا نه. ما تیم خوبی داریم اما هنوز برای خرید، وقت هست.

بازار دارد بسته می شود و شایعاتی هم هست اما ما تا 31 آگوست به کارمان ادامه می دهیم.. من از آنچه دارم، خوشحالم."

واکنش السد به جدایی پورعلی‌گنجی


باشگاه السد قطر با انتشار پیامی برای مدافع ایرانی خود آرزوی موفقیت کرد.
واکنش السد به جدایی پورعلی‌گنجی

به گزارش "ورزش سه"، مرتضی پورعلی‌گنجی که در فصل 2016 کارش را با السد قطر آغاز کرد و جزو بهترین نفرات این تیم طی دو فصل اخیر بود، با پایان قراردادش با این باشگاه تصمیم گرفت راهی تیم جدیدی شود و به جمع بازیکنانی ایرانی شاغل در فوتبال اروپا اضافه شود که دیروز این اتفاق برای او رخ داد.

 

این مدافع که عملکرد خوبی هم در جام جهانی از خود بر جای گذاشته بود، با وجود شایعاتی مبنی بر حضورش در تیم ترابزون اسپور ترکیه، در نهایت راهی اوپن شد تا بعد از کاوه رضایی، علی قلی‌زاده، امید نورافکن و رامین رضاییان، دیگر بازیکن ایرانی باشد که در فصل 19-2018 برای یک تیم بلژیکی به میدان می‌رود.

 

باشگاه السد قطر بعد از معرفی باشگاه جدید مرتضی پورعلی‌گنجی، تصویر این بازیکن با پیراهن تیم جدیدش را در صفحات اجتماعی خود انتشار داد و برای او آرزوی موفقیت و رقم خوردن بهترین اتفاقات را کرد.

 

>