گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

سلطانی: اتفاقات دیشب ربطی به استقلال نداشت

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

مدیرعامل استقلال خوزستان اتفاقات تلخ بازی این تیم مقابل پرسپولیس را به بازی هفته گذشته سرخپوشان مقابل فولاد مربوط می داند.

به گزارش "ورزش سه"، امیر سلطانی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در خصوص بازی شب گذشته این تیم مقابل پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیزی یک خسته نباشید به بچه های تیم و کادر فنی می گویم که دیروز خیلی کار کردند و زحمت کشیدند. آنها نشان دادند که در فوتبال ایران ارقام حرف نمی زنند و انگیزه های بازیکنان تعیین کننده است. تشکر می کنم از سرمربی تیم که واقعا در این چند وقته با اینکه نتوانستیم امکاناتی که در حد خودمان باشد را فراهم کنیم، اما ایشان با عملکرد خود در چند هفته گذشته نشان داد که می تواند یکی از پدیده های مربیگری لیگ ما باشد و دوست دارم که همین طور هم ادامه بدهد.

 

وی در ادامه گفت: در رابطه با بازی دیروز یک تشکر ویژه هم از نیروی انتظامی باید بکنیم که واقعا خیلی زحمت کشیدند. به خصوص سردار عباس زاده، فرمانده نیروی انتظامی کل استان که شخصا به صورت میدانی در ورزشگاه حاضر شد و از نزدیک بازی را رصد کرد. همانطور که می دانید، اتفاقات دیشب به بازی هفته گذشته پرسپولیس و فولاد برمی گردد که از همان موقع به خاطر رفتاری که با تماشاگران فولاد در تهران شده بود، مسئولان امنیتی استان پیش بینی می کردند که چنین اتفاقاتی بیافتد. اینکه آقای یزدی گفته هواداران استقلال خوزستان سنگ تمام گذاشتند، واقعا هم منظورش هواداران تیم خودمان بود که بدون هیچ اختلالی فقط به تشویق تیم خود پرداختند و جا دارد از آنها هم تشکر کنیم.

 

سلطانی درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و فولاد گفت: امیدواریم هر تیمی که میزبانی می کند، بتواند با سیاست و کارهای فرهنگی، به نحو احسن از میهمانان خود پذیرایی کند تا چنین اتفاقات تلخی در بازی های بعدی رخ ندهد. ما بار دیگر اعلام می کنیم که اصلا این اتفاقات را تایید نمی کنیم هرچند که هیچ ارتباطی به باشگاه استقلال خوزستان نداشت.

 

او افزود: هفته گذشته طی نامه ای به سازمان لیگ گفتیم با توجه به اخباری که به گوش ما رسیده و تذکرهای نیروی انتظامی، پیش بینی می کنیم که این اتفاقات بیافتد. امیدواریم دیگر شاهد اینگونه مسائل در کشور نباشیم و تیم ها بتوانند راحت فوتبال خود را بازی کنند و تماشاگران هم از یک فوتبال زیبا لذت ببرند.

 

مدیرعامل آبی های خوزستان در رابطه با اینکه هفته گذشته درگیری فقط روی سکوها بود و به بازیکنان لطمه ای نرسید ولی اعضای تیم پرسپولیس دیشب از سنگ پرانی ها در امان نبودند، خاطرنشان کرد: خود اعضای باشگاه پرسپولیس هم اذعان داشته اند که مسبب این اتفاقات دیشب چه کسی بوده و شما هم می دانید که بازیکنان این تیم چه فردی را مقصر دانسته اند. همه چیز به اتفاقات بازی فولاد برمی گشت. باز هم می گویم که مسلما ما هیچ کدام از این مسائل را تایید نمی کنیم اما هیچ ربطی هم به باشگاه استقلال خوزستان نداشت. ما تمام تلاشمان را کردیم که بتوانیم میزبان خوبی باشیم. تا جایی که به ما ارتباط داشت، به نحو احسن همه چیز را انجام دادیم. یک مقدار شرایط از دست ما خارج بود که به مسائل امنیتی استادیوم مربوط بود. اما به چشم دیدم که نیروهای انتظامی چه زحمتی کشیدند و صمیمانه تشکر می کنم. تا پاسی از شب هم در ورزشگاه ماندند و بعد از خروج همه تماشاگران، از ورزشگاه بیرون رفتند.

منبع: ورزش سه


addup.center