تبلیغات در تلکسیران

تپه‌های شنی به جای سکوی هواداران!


پس از گذشت بیش از یک سال از ترمیم بخشی از سکوهای ورزشگاه تختی انزلی همچنان بازسازی این ورزشگاه پیشرفتی نداشته است.
تپه‌های شنی به جای سکوی هواداران!

به گزارش "ورزش سه"، سکوهای قسمت روبرویی نیمکت مربیان در ورزشگاه تختی انزلی تقریبا یک سال پیش تخریب شد تا بازسازی شود و هواداران با شرایط بهتری بتوانند بازی تیم محبوبشان را از نزدیک تماشا کنند، اما اتفاقی که افتاده عملا چیزی جز مزاحمت و ناراحتی هواداران نبوده است.


طی ماه های گذشته یکی از موضوعات بحث برانگیز فوتبال کشور خشونتی بوده که روی سکوهای هواداران ایجاد شد و بسیاری از کارشناسان به عدم وجود امکانات مناسب در ورزشگاه های کشور به عنوان یکی از دلایل اصلی به وجود آمدن این شرایط اشاره کردند، اما به نظر نمی رسد عزمی برای ایجاد زیرساخت های بهتر در فوتبال کشور وجود داشته باشد و تلخ تر اینکه این پروژه علیرغم سپری شدن یک سال از شروع آن، هیچ پیشرفتی نداشته است که واقعا جای تعجب دارد.


یک سال از تخریب ورزشگاه اختصاصی ملوان بندرانزلی می گذرد ولی همچنان هواداران این تیم محبوب نمی توانند بخش اعظمی از ورزشگاه خانگی خود را در اختیار داشته باشند و همین موضوع سبب شده تا در دربی گیلان که هم اکنون در این ورزشگاه در حال برگزاری است، در مهم ترین قسمت ورزشگاه شاهد تپه های شنی باشیم تا هواداران؛ موضوعی که دلیل آن باید از سوی مسئولین بازسازی این ورزشگاه قدیمی توضیح داده شود.

منبع: ورزش سه

رسمی؛ استقلال به CAS شکایت کرد


باشگاه استقلال برای برگرداندن رای سوپر جام رسما به دادگاه ببین المللی کاس شکایت کرد.
رسمی؛ استقلال به CAS شکایت کرد

به گزارش "ورزش سه"، بعد از بازنده اعلام شدن استقلال به خاطر عدم شرکت در سوپرجام و تایید این رای توسط کمیته استیناف، مدیران استقلال تهدید کردند برای گرفتن حق استقلال به دادگاه cas شکایت خواهند کرد.


مدیران استقلال دقایقی پیش تمام مستندات خود را به دادگاه cas ارسال کردند تا بتوانند رای بازی سوپرجام را برگردانند.


امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال با تایید این خبر به ورزش سه گفت: تمام مستندات خود را دقایقی پیش به دادگاه cas ارسال کردیم و هواداران استقلال مطمئن باشند که ما از حق استقلال اصلا کوتاه نمی آییم.

منبع: ورزش سه

ترکیب بایرن مونیخ و آگزبورگ اعلام شد


تا ساعتی دیگر بایرن مونیخ به مصاف آگزبورگ خواهد رفت.
ترکیب بایرن مونیخ و آگزبورگ اعلام شد

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کواچ به دنبال کسب پنجمین پیروزی متوالی و تثبیت صدرنشینی خود در بوندسلیگا هستند.

 

بایرن مونیخ: نویر- سوله- هوملس- کیمیچ- مارتینز- گورتزکا- سانچس- گنابری- روبن- مولر- واگنر

 

آگزبورگ: لوت- جفری- خدیرا- بایر- میشل- موراوک- هان- کایووی- مکس- فرامبرگر- هینترجر

منبع: ورزش سه

تشریح شرایط محسن ربیع خواه توسط کادرپزشکی


کادرپزشکی پرسپولیس آخرین شرایط تنها بازیکن مصدوم کنونی اردوگاه این تیم را تشریح کرد.
تشریح شرایط محسن ربیع خواه توسط کادرپزشکی

به گزارش "ورزش سه"، در آستانه دربی هشتاد و هشت تنها محسن ربیع خواه به دلیل دوری از تمرینات و پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت شرایط بازی را نخواهد داشت.


هافبک دفاعی مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ در روزهای پایانی فصل گذشته به دلیل پارگی رباط پا از میادین دور شد و این روزها بعد از عمل جراحی موفقیت آمیزش، دوران نقاهت و تمرینات آماده سازی را پشت سر می‌گذارد. ربیع خواه که از ابتدای هفته به تمرینات گروهی اضافه شده قادر به همراهی این تیم در دربی هشتاد و هشت نخواهد بود.


دکتر حقیقت: ربیع خواه دوره آماده‌سازی را پشت سر می‌گذارد


پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برنامه‌های درمانی هافبک تیم به خوبی و طبق برنامه پیش رفته است و او در حال حاضر دوره آماده سازی برای بازگشت به میادین را دنبال می‌کند.


پزشک سرخپوشان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت این بازیکن گفته: محسن ربیع‌خواه، مراحل درمان را به خوبی و طبق برنامه پشت سر گذاشته است. حدود پنج ماه از مصدومیت وی گذشته است. مراحل درمان به خوبی و طبق برنامه پیش رفت. او الان 5، 6 روز است که در تمرینات تیمی و گروهی هم شرکت می‌کند و شرایط او کاملا خوب پیش رفته است.


وی ادامه داد: ربیع‌خواه در مرحله پایانی برنامه‌های خود قرار دارد که شامل آماده سازی برای بازگشت به میادین است و این مرحله باید با دقت و وسواس دنبال شود تا بازیکن پس از بازگشت هیچ مشکلی نداشته باشد.

منبع: ورزش سه

نیمار در پست شماره 10 بازی می کند


توماس توخل، سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن در مورد پست مورد نظر خود برای نیمار صحبت کرد.
نیمار در پست شماره 10 بازی می کند

به گزارش "ورزش سه"، توخل معتقد است نیمار باید در مرکز حملات تیمش قرار گیرد زیرا در چنین شرایطی، شانس ایجاد موقعیت در حملات پاری سن ژرمن افزایش خواهد یافت و این اتفاق هدف مورد نظر توماس توخل است.

 

 

توماس توخل گفت: "خود ما علاقه داریم نیمار در پست شماره 10 بازی کند و او نیز علاقمند به همین پست است زیرا در چنین شرایطی، نیمار در تمامی حملات فارغ از سمت چپ یا راست شرکت خواهد کرد. در صورت قرار گرفتن در مرکز بازی، نیمار شانس بیشتری برای حرکت آزادانه در زمین خواهد داشت و ما نیز می توانیم از توانایی های او در تمام حملات پاری سن ژرمن استفاده کنیم. اگر نیمار در تمام حملات حضور داشته باشد، شانس ما برای خلق موقعیت افزایش خواهد یافت.

 

من در مورد تمام بازیکنان همینگونه فکر می کنم و می خواهم به شکلی از بیشترین پتانسیل آنها بهره ببرم پس به همین دلیل حضور نیمار در مرکز را بهترین پست برای او می دانم."

منبع: ورزش سه

استراحت کادر پزشکی به فرشید باقری


در حالی که تنها دو روز تا آغاز دربی بزرگ پایتخت باقی مانده است هافبک دفاعی آبی ها به دلیل سرماخوردگی نتوانست به تمرین بپردازد.
استراحت کادر پزشکی به فرشید باقری

به گزارش "ورزش سه"، تمرین امروز آبی پوشان در غیاب یکی از بازیکنان اصلی این تیم استارت خورد. فرشید باقری که در ادامه فصل قبل به عنوان یکی از بازیکنان ترکیب ثابت آبی ها پا به میدان می گذارد با لباس شخصی به تمرین امروز آمد و نتوانست به همراه سایر بازیکنان استقلال به تمرین بپردازد.


در رابطه با عدم تمرین باقری باید گفت وی به دلیل ابتلا به سرماخوردگی نتوانست به همراه سایر بازیکنان به پیگیری تدابیر تاکتیکی شفر بپردازد و بیماری این بازیکن سبب شد تا کادر پزشکی آبی ها امروز را به وی استراحت بدهند تا دو روز مانده به بازی استقلالی ها برابر پرسپولیس این بازیکن بتواند هر چه سریعتر به مرز آمادگی برسد.

 

منبع: ورزش سه
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟