ترکیب احتمالی صنعت نفت آبادان برابر پدیده


سرجیو سرمربی پرتغالی صنعت نفت آبادان به دنبال کسب اولین پیروزی خود با این تیم پرطرفدار خوزستانی در لیگ هجدهم است.
ترکیب احتمالی صنعت نفت آبادان برابر پدیده

به گزارش "ورزش سه" باشگاه صنعت نفت آبادان که در فصل نقل و انتقالات توانست یک سرمربی پرتغالی به همراه چند بازیکن مطرح و خوب داخلی و خارجی را جذب کند در گام های نخست لیگ هجدهم توانسته نتایج خوبی را کسب کرده و آنها توانستد ابتدا در اصفهان مقابل تیم قدرتمند سپاهان یک تساوی کسب کنند و سپس در خانه با گل دقایق پایانی سلمانی دومین تساوی فصل خود را رقم بزنند و حال باید در مشهد مقابل شاگردان یحیی گل محمدی در پدیده خراسان به میدان روند و باید دید طلسم پیروز نشدن های سرمربی پرتغالی با صنعت نفت آبادان شکسته خواهد شد یا خیر؟با توجه به ظرفیت و پتانسیل بازیکنی صنعت نفت به نظر می رسد این تیم یکی از کم نوسان ترین تیم های لیگ به لحاظ چینش ترکیب اصلی باشد.

 

در درون دروازه به نظر می رسد که بازهم شهاب گردان گزینه اول سرجیو خواهد بود و بعید است تغییری در دروازه ایجاد شود و بخواهد از دریس یا پارسا جوان استفاده کند.

 

زوج دفاع میانی آبادانی ها را همانند دو بازی گذشته وفا هخامنش و عقیل کعبی شکل خواهند داد و حسین ساکی و سیروان قربانی سمت راست و چپ دفاع نفتی ها را شکل خواهند داد تا سیستم دفاعی این تیم بدون هیچ تغییری در دیدار سوم در میان حاضر شود.

 

در میانه میدان وجود سه هافبک با خصوصیات دفاعی کامل خیال سرجیو را کامل راحت کرده است اما او با چینشی متفاوت از زوج احمد عبدالله زاده و اکبر ایمانی در پست هافبک دفاعی به احتمال فراوان همچون دو بازی قبل استفاده خواهد کرد و به احتمال فراوان مصطفی احمدی در این دیدار نیمکت نشین خواهد شد؛ میلاد جهانی و بهنام برزای دو بازیکن مورد علاقه و محبوب سرجیو وینگر های چپ و راست این تیم را شکل خواهند داد و لوئیس کارلوس پلاتینی در پست هافبک بازیساز به میدان خواهد رفت تا سرجیو نشان دهد که جزو آن دسته از مربیانی است که بیشتر به یک ترکیب و ثبات و هماهنگی آن می اندیشند تا اینکه بخواهد در هر مسابقه تاکتیکی جدید را پیاده سازی کند و ترکیبش را با کمترین تغییر ممکن راهی میدان خواهد کرد.

 

در خط حمله نفتی ها گزینه های متعددی ندارند و با توجه به درخشش جعفر سلمانی در دیدار گذشته و قدرت تمام کنندگی بالای او به نظر می رسد سرجیو او را به عنوان مهاجم هدف راهی میدان خواهد کرد؛ سیستم سرجیو به نحوی طراحی شده است که بیشتر متکی به ضدحملات است و به نظر می رسد اصرار اصلی او در استفاده از جهانی و برزای این است که بتواند با استفاده از سرعت خط دفاع تیم های مقابل را غافلگیر کند.

 

ترکیب احتمالی صنعت نفت:


شهاب گردان - وفا هخامنش - عقیل کعبی - حسین ساکی - سیروان قربانی - احمد عبدالله زاده - اکبر ایمانی - میلاد جهانی - بهنام برزای - لوئیس کارلوس پلاتینی - جعفر سلمانی

مارادونا: مسی نیاز به استراحت دارد


دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، معتقد است که لیونل مسی نیاز به استراحت دارد و از او خواست تا مدتی برای آرژانتین بازی نکند.
مارادونا: مسی نیاز به استراحت دارد

به گزارش "ورزش سه"، مسی که در جام جهانی برزیل، آرژانتین را به فینال رسانده بود، در جام جهانی روسیه نتوانست با آلبی سلسته از مرحله یک هشتم نهایی عبور کند.

او در فهرست اخیر آرژانتین برای دو دیدار دوستانه مقابل گواتمالا و کلمبیا قرار نگرفت و مارادونا معتقد است که ستاره بارسا برای مدت بیشتری از بازی های ملی دور باشد.

او به نشریه اوله گفت:" اگر من بودم، به مسی فرصتی برای استراحت می دادم. به او می گفتم که فقط در اروپا بازی کند، دیگر سفر نکند و اجازه ندهد از او استفاده کنند. او نیاز ندارد در یک بازی دوستانه بازی کند؛ به این خاطر که تیم با او بیشتر می برد."

 

 

 

بعد از اخراج خورخه سامپائولی، فدراسیون فوتبال آرژانتین به دنبال گزینه ای مناسب برای هدایت آلبی سلسته است. در این بین از دیگو سیمئونه و مائوریسیو پوچتینو به عنوان گزینه های اصلی نام برده می شود اما مارادونا معتقد است بهترین گزینه، سزار لوئیس منوتی، سرمربی آرژانتین در جام جهانی 1978 است؛ این درحالی است که منوتی 80 ساله، در 10 سال اخیر هدایت تیمی را برعهده نداشت.

" اگر تصیم با من بود، منوتی را انتخاب می کردم. سیمئونه به خاطر پول زیادی که می گیرد، نمی آید و پوچتینو هم شرایط خوبی در تاتنهام دارد و به کارش ادامه می دهد. بعد از اینها هم گزینه دیگری وجود ندارد."

نمازی: 10 نفره سپاهان را به عقب راندیم


امید نمازی پس از پایان دیدار تیم های ذوب آهن و سپاهان و شکست در این دیدار در نشست مطبوعاتی درباره شرایط دیدار به صحبت پرداخت.
نمازی: 10 نفره سپاهان را به عقب راندیم

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی ذوبی ها در پایان دیدار این تیم برابر سپاهان در نشست مطبوعاتی گفت: ما در 10 دقیقه بازی را به حریف واگذار کردیم و این موضوع به دلیل از دست رفتن تمرکزمان بود. برخی به ما تبریک می‌گویند بخاطر فوتبال زیبا ولی فوتبال بدون امتیاز فایده‌ ای ندارد.


او ادامه داد: اینکه مدام بگوییم دیدید بازیکنان ما چگونه کار کردند و چنین و چنان شد بدون گرفتن امتیاز فایده‌ای ندارد چون 10 دقیقه بد کار کردیم و تمرکز خود را از دست دادیم. در فوتبال باید 90 دقیقه تمرکز داشته باشیم. در جام جهانی، آلمان تمرکز نداشت و شکست خورد. باید کاری کنیم تمرکزمان بیشتر شود. مطمئن باشید دیگر به خاطر عدم تمرکز امتیاز از دست نمی‌دهیم. تیمی که مقابل ما می‌خواهد برنده شود باید بهتر از ما بازی کند اما امشب به خاطر عدم تمرکز امتیاز از دست دادیم.

 

نمازی ادامه داد: ما با یک یار کمتر توانستیم حریف مان را از نفس بیندازیم اما آن 10 دقیقه ای که تمرکزمان را از دست دادیم باعث شد سه امتیاز بازی امروز را نتوانیم به دست بیاوریم.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد داوری مسابقه گفت: من بارها توضیح دادم در ورزش حرفه‌ای داور اشتباه می‌کند اشتباه هم هست. ما هم با داور صحبت می‌کنیم ولی من نه کارتی از داور گرفتم و نه اخراج شدم. اشتباه داور نباید روی تیم تأثیر بگذارد امشب آنقدر خوب نبودیم که امتیاز بگیریم علتش هم همان 10 دقیقه بود. سه امتیاز در استان اصفهان ماند اما روی اشتباه تیمی ما این سه امتیاز ماند.

 

نمازی در مورد اینکه چرا تیمش بعد از 10 نفره شدن بهتر بازی کرد، گفت: روی اشتباهاتی که داشتیم عصبانی و ناراحت بودیم و با انرژی مضاعف خواستیم جبران کنیم. بعد از 10 نفره شدن ما هم سپاهان عقب‌نشینی کرد. نمی‌دانم چرا سپاهان عقب نشست اما تیم ما بعد از 10 نفره شدن به خودش آمد و با انرژی بیشتری تلاش کردیم.

 

وی در مورد اینکه ذوب‌آهن در چهار بازی سه اخراجی داشت، گفت: من فقط این را باید بگویم که تیم ذوب‌آهن مظلوم است. امشب کارت قرمز حق بازیکن ما نبود در دو بازی قبلی بازیکنان ما روی کم‌تجربگی کارت قرمز گرفتند به هر حال من فقط این را می‌گویم و بقیه را به کارشناسان و تصمیم‌سازان واگذار می‌کنم. خطایی که روی فخرالدینی در محوطه جریمه رخ داد می‌توانست پنالتی باشد اما این پنالتی گرفته نشد چرایش را از داور بپرسید.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد جذب بازیکنان جدید نیز گفت: دنبال بازیکن هستیم اما ذوب‌آهن تیمی نیست که بخواهیم بازیکن تستی بگیریم. تیم‌ها بازیکنان را جذب کردند و جذب بازیکن راحت نیست. حبیب‌زاده هم عمل جراحیش خوب بوده و ما بازیکنان جوان خوبی هم داریم علی خدادادی امروز خیلی خوب بازی کرد و تحرک زیادی در میدان داشت کم‌کم این جوانان به تیم اضافه می‌شوند و تجربه کسب می‌کنند البته دنبال جذب بازیکن هم هستیم.

کنایه میداودی به پیمان یوسفی (عکس)


میلاد میداودی مهاجم تیم نفت مسجدسلیمان که در بازی امروز مقابل پرسپولیس غایب بود گزارش پیمان یوسفی از مسابقه مقابل پرسپولیس را جانبه دارانه ارزیابی کرده است.
کنایه میداودی به پیمان یوسفی (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، میلاد میداودی پس از اتمام بازی با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش به پیمان یوسفی کنایه زده که عدالت را بین دو تیم رعایت نکرده و دوست داشته تیمش (پرسپولیس) برنده شود.


میداودی که سابقه بازی در استقلال را دارد و همواره در دیدارهای رو در رو مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی از وی به خاطر داریم، در صورت حضور در میدان می توانست مهره موثری برای تیمش باشد اما در نهایت او به دلیل مصدومیت دیدار برابر پرسپولیس را از دست داد.


انتقاد او به پیمان یوسفی در شرایطی است که یوسفی در لحظات پایانی و در اوج حملات پرسپولیس با صدای بالا بازی را گزارش می کرد که احتمالا این مساله مورد انتقاد میداودی قرار گرفته است اگرچه پیمان یوسفی هرگز در فوتبال ایران متهم به جانبه داری از تیمی نشده است.

 

دژاگه: بازی مقابل این تماشاگران لذت دارد


اشکان دژاگه می گوید یکی از لذت های فوتبال بازی کردن مقابل تماشاگران پرشور است.
دژاگه: بازی مقابل این تماشاگران لذت دارد

به گزارش "ورزش سه"، از میکسدزون ورزشگاه یادگار امام تبریز، اشکان دژاگه مهاجم تراکتورسازی از اینکه باعث خوشحالی تماشاگران فوتبال شده است ابراز خوشحالی می کند و می گوید: این اولین برد ما بود که مطمئنا در آینده روحیه بخش است. خدا را شکر که مقابل این همه تماشاچی به این برد رسیدیم و از آنها تشکر می کنیم و حضور آنها خیلی به ما کمک کرد.


وی افزود: یک چیز که در فوتبال همیشه مهم است تماشاگر است واقعا آدم وقتی مقابل این همه تماشاگر بازی می کند از فوتبال بازی کردن لذت می برد و آخر سر هم اگر برنده باشید و آدم ها را خوشحال کند خب چه بهتر.


او در ادامه گفت: این خیلی خوب بود که مقابل هواداران به پیروزی رسیدیم، این تازه اولین برد بود و ما خیلی کار داریم امیدواریم که در آینده همین روند را ادامه دهیم و همانطور که پیشتر گفته بودم بازی به بازی پیش برویم

 

واکنش‌شفر به دلخوری حسینی؛رحمتی شماره یک است


سرمربی استقلال نسبت به حاشیه های ایجاد شده میان دروازه بان های این تیم واکنش نشان داد.
واکنش‌شفر به دلخوری حسینی؛رحمتی شماره یک است

به گزارش "ورزش سه"، وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در برنامه ورزش و مردم درباره دلخوری حسینی از عدم حضور در دیدار با پارس جنوبی توضیحاتی را ارائه کرد.

سرمربی استقلال در این باره گفت: من اکنون دقیق به شما می گویم و همه باید بدانند چه اتفاقی رخ می دهد.

در بازی اول برابر پیکان، حسینی از ناحیه انگشت مصدوم شد و در بازی دوم نیز نمی توانست بازی کند. قبل از آن مشخص نبود کدام دروازه بان بازی می کند اما حسینی مصدومیت داشت.

رحمتی بازی کرد و خیلی خوب بازی کرد و نمی توانستیم به او بگوییم از دروازه بیرون برو. فوتبال یک ورزش تیمی است و نمایش یک نفر نیست. اگر حسینی شماره دو باشد، باید در تمرین بجنگد تا شماره یک شود. او باید برای شماره یک شدن تلاش کند و این برای همه بازیکنان وجود دارد. پژمان و خسرو و بازیکنان جوان نیز باید بدانند فوتبال بازی تیمی است. رحمتی اکنون خیلی خوب بازی کرده و چرا باید او را از دروازه خارج کنم؟


وی در ادامه تصریح کرد: حسینی و همه بازیکنان برای انتخاب اول شدن در پست خود شانس دارند اما بدون نظم این کار شدنی نیست.

شما رئیس فدراسیون هاکی هستید و در هاکی نیز همینطور است. نه فقط در استقلال و بلکه در همه باشگاه ها همین طور است. این اولین دروازه بان و بازیکن نیست که این اتفاق برای او رخ داده است. در جام جهانی روسیه، دروازه بان آلمانی بارسلونا بازی نکرد و نویر دروازه بان اول شد. حسینی و همه بازیکنان این شانس را دارند تا در تیم بازی کنند اما او باید یاد بگیرد که تیم شماره یک است.


شفر در پایان اما صحبت های خود را اینگونه خاتمه داد: من همه چیز را می دانم و قبلا هم گفتم پشت سرم نیز چشم دارم و از صورت بازیکن شرایط او را می فهمم. وقتی من شماره دو هستم، برای شماره یک می جنگم. در حال حاضر او نمی تواند در بازی بعدی بازی کند و باید کار کند تا در بازی بعدی حضور داشته باشد. رحمتی زمان زیادی شماره دو بود و خوب کار کرد و شماره یک شد.


به این ترتیب به نظر می رسد رحمتی همچنان دروازه بان اول استقلال است و در دیدار با فولاد و السد نیز فیکس خواهد بود.

>