گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

انصاری: از ضربه مغزی جان سالم به در بردیم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

مدافع بااخلاق پرسپولیس از فوتبالدوستان خواست تا با پرهیز از رفتار خشونت بار مانع از زشتی فوتبال شوند تا همه از آن لذت ببرند.

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ در پایان دیدار مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری خود مدعی شد در نیمه دوم این تیم با توجه به اتفاقات درون زمین بدون مدافع چپ به کارش ادامه می داد. انصاری، مدافع چپ پرسپولیس در این خصوص اینطور توضیح می‌دهد: دقیقا همینطور است و کسی جرات نزدیک شدن به خط طولی را نداشت. من واقعا نگران کمک داور بودم. حداقل 30-20 سنگ به آن سمت پرتاب شد و سنگ ها یکی پس از دیگری از گوش و کنار ما می گذشتند و یکی از آنها هم نزدیک بود به شجاع بخورد و حادثه تلخی را شکل دهد که خدا را شکر به خیر گذشت.


وی ادامه داد: از همان ابتدای بازی همه دیدند که اتفاقات عجیبی رخ داد. همان ابتدای بازی پرتاب اشیا را شاهد بودیم و امیدوارم این رفتار را هیچ کجا شاهد نباشیم. هیچ فرقی هم نمی کند که از سمت و نیت چه کسی بوده و کار زشتی است. امیدوارم همه هواداران و تیم ها  به این فکر کنند که ما ایرانی هستیم و این رفتار از طرف هر کسی باشد ناشایست است.


انصاری در خصوص نتیجه بازی گفت: اگر شرایط عادی بازی بود ما می‌توانستیم به نتیجه بهتر دست پیدا کنیم اما واقعا در آن شرایط هیچ چیزی امکانپذیر نبود. حتی اوت هم نمی توانستم پرتاب کنم و لحظات سختی را پشت سر گذاشتیم.


وی ادامه داد: واقعا اگر یکی از آن سنگ ها خدای ناکرده به کسی برخورد می‌کرد اتفاق تلخی رقم می خورد و مطمئنم اگر این سنگ‌های عجیب به یکی از بازیکنان اصابت می کرد ضربه مغزی اتفاق می افتاد. امیدوارم هر روز کمتر از گذشته شاهد این اتفاقات تلخ باشیم و این را هم بدانیم که فوتبال ورزش قشنگی است و نباید چهره آن را زشت کنیم. هر کس باید از خودش شروع کند.

منبع: ورزش سه


addup.center