گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

کشتی گیران راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند


نفرات راه یافته به دیدارهای نیمه نهایی مسابقات کشتی آزاد جام تختی مشخص شدند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، در کشتی‌های مهم محمدجواد ابداهیمی قهرمان آسیا موفق شد شریف شریف اف قهرمان المپیک 2012 لندن را شکست دهد و حامد طالبی زرین کمر با نمایشی درخشان 10 بر صفر عباس فروتن قهرمان جوانان را مغلوب کرد.

نتایج دیدارهای یک چهارم نهایی جام تختی در کرمانشاه به ترتیب زیر است:

57 کیلوگرم:

احمد دومان (ترکیه) با ضربه فنی افشین رحمانی را شکست داد. رحمانی تا دقیقه آخر 7-6 پیش بود

رضا اطری 13 - واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) 2

غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) 8- میثم فیروآبادی 6

میخائیل ایوانوف (روسیه) 4- اسمانبیکوف (قرقیزستان) 2

61 کیلوگرم:

میرجلال حسن زاده (آذربایجان) 5 - رحمان رحیم پور 2

ایمان صادقی 5- محمد نامجومطلق 0

ژولدوشبکوف (قرقیزستان) 5 - بهنام احسان پور 4

احمد گوارزاتیلوف (آذربایجان)، برنده- مجید داستان (شرکت نکرد)

65 کیلوگرم:

مرتضی قیاسی 2- مهران شیخی 1

ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 7- عبدالرزاق اف (قرقیزستان) صفر

پیمان بیابانی 4- وازگن توانیان (ارمنستان) 3

گئورگی روازیشویلی (گرجستان) 10- امیرمحمد یزدانی 4

70 کیلوگرم:

یونس امامی 7- فرهاد نوری 1

مهدی یگانه جعفری 2- فرزاد عموزاده 1

میثم نصیری 9 ضربه فنی – اسلام روزبک (قرقیزستان) 3

صفا آکسوی (ترکیه) 6- ایمان رحمانی زاده 4

74 کیلوگرم:

حاجی مراد گادجیف (آذربایجان) 5- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) صفر

خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) 9- ژامبولوف (قرقیزستان) 7

حامد رشیدی 8- مسعود کمروند 6

رضا افضلی 10- شماگی تودویا (گرجستان) صفر

79 کیلوگرم:

جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 11- سجاد غلامی 5

محمد جواد حمیدی 12- اندر جوشکون (ترکیه) 2

بهمن تیموری 10 - نصیر اف (قرقیزستان) 0

علی سوادکوهی 4- حمید زرین پیکر 2

86 کیلوگرم:

مسعود مددی 12- سید علی موسوی 2

کامران قاسم پور 10- مرصاد مرغزاری صفر

حسین خداکرمی 6- حامد عاشق حسینی 2

احمد بذری 12- عثمان گوجن (ترکیه) 6

92 کیلوگرم:

محمد جواد ابراهیمی 5- شریف شریف اف (آذربایجان) 2

محمدحسین فیروزپور 4 - پژمان فضل اله تبار 0

ارشک محبی مکی 11- سیمونیا (گرجستان) 0

شامیل زوبایروف (آذربایجان) 10- علی آرین پور 0

97 کیلوگرم:

نورماگمد گادجیف (آذربایجان) 4- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) 0

حامد طالبی زرین کمر 11 - عباس فروتن 0

علیرضا گودرزی 10 - نوردولتوف (قرقیزستان) 0

125 کیلوگرم:

یدالله محبی با ضربه فنی الکسی ژورژولیانی (گرجستان) را شکست داد.

امین طاهری مقابل حریفش پیروز شد.

علیرضا گرزبر 15 - ژاپوف (قرقیزستان) 4

امیر محمدی 5- وحید یوسف وند صفر

منبع: ورزش سه


addup.center