گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

برنامه 16 ملی‌پوش دوومیدانی ایران در قهرمانی آسیا


مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا از یکم اردیبهشت آغاز می‌شود و تیم ملی دوومیدانی ایران در این رقابت‌ها 16 ورزشکار دارد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، بیست و سومین دوره از مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا از یکم اردیبهشت ماه به مدت چهار روز در دوحه قطر انجام می‌شود. تیم ملی دوومیدانی ایران با 16 ورزشکار عازم این رقابت‌ها است.

احسان حدادی، بهنام شیری، حسن تفتیان، حسین کیهانی، امیر مرادی، مسلم نیادوست، کیوان قنبرزاده، مهسا میرزاطبیبی، تکتم دستاربندان، شهلا محمودی، مهدی پیرجهان، ژاله کاردان، الناز کمپانی، جلیل ناصری، علی فهیمی و شاهین مهردلان ورزشکارانی هستند که عازم این رقابت‌ها خواهند شد.

برنامه مسابقات قهرمانی آسیا دوحه قطر به شرح زیر است:

یکشنبه یکم اردیبهشت (ساعت به وقت محلی، اختلاف دوحه و ایران 1:30):

مقدماتی 800 متر زنان – تکتم دستاربندان – 8:30

مقدماتی 800 متر مردان– امیر مرادی و علی فهیمی – 8:45

مقدماتی 400 متر مانع زنان– شهلا محمودی – 17:10

فینال پرتاب نیزه بانوان – مهسا میرزاطبیبی – 17:20

مقدماتی 400 متر مانع مردان– مهدی پیرجهان – 17:30

مقدماتی 100 متر مردان– حسن تفتیان – 18:26

فینال پرتاب دیسک مردان – احسان حدادی و بهنام شیری – 19:45

فینال 3 هزار متر مانع مردان – حسین کیهانی و مسلم نیادوست – 19:50

نیمه نهایی 800 متر مردان – امیر مرادی و علی فهیمی – 20:22

فینال 10000 متر مردان – جلیل ناصری – 20:45

دوشنبه دوم اردیبهشت:

مقدماتی 5 هزار متر مردان – حسین کیهانی و جلیل ناصری – 8:46

مقدماتی پرش ارتفاع مردان – کیوان قنبرزاده – 17:00

فینال 400 متر مانع زنان – شهلا محمودی – 17:10

فینال 400 متر مانع مردان – مهدی پیرجهان – 17:20

نیمه نهایی 100 متر مردان – حسن تفتیان – 17:45

فینال 800 متر زنان – تکتم دستاربندان – 18:28

فینال پرتاب وزنه – شاهین مهردلان – 18:46

فینال 800 متر مردان – امیر مرادی، علی فهیمی– 19:06

فینال 100 متر مردان – حسن تفتیان – 20:20

سه شنبه سوم اردیبهشت:

مقدماتی 100 متر مانع زنان – الناز کمپانی – 9:15

مقدماتی 200 متر مردان – حسن تفتیان – 9:40

نیمه نهایی 200 متر مردان – حسن تفتیان – 17:25

مقدماتی 1500 متر مردان – امیر مرادی و مسلم نیادوست – 19:15

چهارشنبه چهارم اردیبهشت:

فینال پرتاب دیسک زنان – ژاله کاردان – 17:04

فینال 100 متر مانع زنان – الناز کمپانی – 17:05

فینال پرش ارتفاع – کیوان قنبرزاده – 17:36

فینال 200 متر – حسن تفتیان – 17:48

فینال 1500 زنان – تکتم دستاربندان – 18:06

فینال 1500 متر مردان – امیر مرادی و مسلم نیادوست – 18:24

فینال 5 هزار متر مردان – حسین کیهانی و جلیل ناصری – 18:53

منبع: ورزش سه


addup.center