ITC مهاجم استقلال صادر شد


مهاجم جدید استقلال تهران مشکلی برای حضور در بازی فردا مقابل تراکتورسازی تبریز ندارد.
ITC مهاجم استقلال صادر شد
به گزارش وانانیوز، 

بعد از ثبت قرارداد الحاجی گرو با باشگاه استقلال و پیگیری های باشگاه، ITC این بازیکن صادر شد و گرو مشکلی برای حضور در ترکیب و روی نیمکت استقلال در دیدار با تراکتور سازی ندارد.

در فصل‌های گذشته در پست تخصصی به بازی گرفته نمی‌شدم


بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: وقتی به سپاهان آمدم به دلیل جابجایی متعدد پست‌هایم توسط مربیان، عملکردم ضعیف شد.
در فصل‌های گذشته در پست تخصصی به بازی گرفته نمی‌شدم
به گزارش وانانیوز، 

مهرداد محمدی امشب پس از پیروزی سپاهان برابر ذوب‌آهن در دربی اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: خیلی دوست داشتم که در دربی گلزنی کنم و هواداران را خوشحال کنم و بسیار خرسندم که توانستم گلزنی کنم.

وی ادامه داد: بازی سختی بود و دو تیم تاکتیک داشتند و خیلی خوب بازی کردند، فکر می‌کنم هواداران از این دربی راضی بودند و ما توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان درباره روند رو به رشد سپاهان نیز گفت: این تیم خیلی بهتر از الان خواهد شد و تیم تازه تشکیل‌شده و تیم روزبه‌روز بهتر خواهد شد.

محمدی در پاسخ به این سؤال که سال گذشته نیز در دربی موفق به گلزنی شده بود، اظهار داشت: در آن بازی نیز سه امتیاز را کسب کردیم و مهم کسب سه امتیاز است و بقیه موارد مهم نیست.

وی درباره وضعیت خود و بهبود عملکردش نسبت به دو فصل اخیر نیز گفت: امیرقلعه نوعی توانایی بازی گرفتن از من را دارد و مربی باید توانایی بازی گرفتن از بازیکن را باید داشته باشد،وقتی به سپاهان آمدم به دلیل جابجایی متعدد پست‌هایم توسط مربیان، عملکردم ضعیف شد.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان ادامه داد:خیلی دوست داشتم مرا در پست تخصصی‌ام بازی دهند تا بتوانم خود را به هواداران سپاهان ثابت کنم.

انتهای پیام/63086/م/

از طرف مسجدسلیمانی‌ها از پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم


بازیکن نفت مسجدسلیمان گفت: از طرف مسجد سلیمانی‌ها از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم.
از طرف مسجدسلیمانی‌ها از پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم
به گزارش وانانیوز، 

 پیمان میری پس از تساوی نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: هر دو تیم فوتبال قشنگی را ارائه داند. ما دستورات ویسی را در زمین اجرا کردیم و به تساوی هم رسیدیم. چند موقعیت هم برای گلزنی داشتیم که از دست رفت. 

وی در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها معتقد بودند نفت دفاع مطلق می‌کرد، عنوان کرد: این‌طور نبود، ما دفاع می‌کردیم و چشم به ضدحملات داشتیم. تمرکزمان روی گل نخوردن بود که خدا را شکر این اتفاق افتاد.

بازیکن نفت مسجدسلیمان در مورد درگیری‌ها روی سکوهای تماشاگران گفت:‌این مسائل قشنگ نیست. ما باید از فوتبال لذت ببریم.

میری در مورد اینکه شما گفتید این مسائل قشنگ نیست اما امشب یکی از هواداران نفت با سلاح سرد به پرسپولیسی‌ها حمله کرده است گفت: من از طرف همه مسجد سلیمانی‌ها از تیم پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم. 

انتهای پیام/

نمازی: به خاطر عدم تمرکز گل خوردیم نه بازی بهتر حریف


سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: دو هفته است که مدام می‌گوییم حیف شد ولی این حرف‌ها فایده‌ای ندارد و باید کاری کنیم که آخر بازی نگوییم حیف شد.
نمازی: به خاطر عدم تمرکز گل خوردیم نه بازی بهتر حریف
به گزارش وانانیوز، 

امید نمازی بعد از باخت 2 بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: دو هفته است که مدام می‌گوییم حیف شد ولی این حرف‌ها فایده‌ای ندارد و باید کاری کنیم که آخر بازی نگوییم حیف شد. از بازی بازیکنانم راضی نیستم فوتبال را مدرن و کلاسیک بازی می‌کنیم. برخی به ما تبریک می‌گویند بخاطر فوتبال زیبا ولی فوتبال بدون امتیاز فایده‌ ای ندارد. در 10 دقیقه بازی را باختیم در 10 دقیقه به دلیل عدم تمرکز باختیم.

وی افزود: اینکه مدام بگوییم دیدید بازیکنان ما چگونه کار کردند و چنین و چنان شد بدون گرفتن امتیاز فایده‌ای ندارد چون 10 دقیقه بد کار کردیم و تمرکز خود را از دست دادیم. در فوتبال باید 90 دقیقه تمرکز داشته باشیم. در جام جهانی، آلمان تمرکز نداشت و شکست خورد. باید کاری کنیم تمرکزمان بیشتر شود. مطمئن باشید دیگر به خاطر عدم تمرکز امتیاز از دست نمی‌دهیم. تیمی که مقابل ما می‌خواهد برنده شود باید بهتر از ما بازی کند اما امشب به خاطر عدم تمرکز امتیاز از دست دادیم.

نمازی تصریح کرد: 10 نفره تیم سپاهان را در قوطی کرده بودیم ولی آن 10 دقیقه تمرکز را از دست دادیم و سه امتیازمان از بین رفت.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد داوری مسابقه گفت: من بارها توضیح دادم در ورزش حرفه‌ای داور اشتباه می‌کند اشتباه هم هست. ما هم با داور صحبت می‌کنیم ولی من نه کارتی از داور گرفتم و نه اخراج شدم. اشتباه داور نباید روی تیم تأثیر بگذارد امشب آنقدر خوب نبودیم که امتیاز بگیریم علتش هم همان 10 دقیقه بود. سه امتیاز در استان اصفهان ماند اما روی اشتباه تیمی ما این سه امتیاز ماند.

نمازی در مورد اینکه چرا تیمش بعد از 10 نفره شدن بهتر بازی کرد، گفت: روی اشتباهاتی که داشتیم عصبانی و ناراحت بودیم و با انرژی مضاعف خواستیم جبران کنیم. بعد از 10 نفره شدن ما هم سپاهان عقب‌نشینی کرد. نمی‌دانم چرا سپاهان عقب نشست اما تیم ما بعد از 10 نفره شدن به خودش آمد و با انرژی بیشتری تلاش کردیم.

وی در مورد اینکه ذوب‌آهن در چهار بازی سه اخراجی داشت، گفت: من فقط این را باید بگویم که تیم ذوب‌آهن مظلوم است. امشب کارت قرمز حق بازیکن ما نبود در دو بازی قبلی بازیکنان ما روی کم‌تجربگی کارت قرمز گرفتند به هر حال من فقط این را می‌گویم و بقیه را به کارشناسان و تصمیم‌سازان واگذار می‌کنم. خطایی که روی فخرالدینی در محوطه جریمه رخ داد می‌توانست پنالتی باشد اما این پنالتی گرفته نشد چرایش را از داور بپرسید.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد جذب بازیکنان جدید نیز گفت: دنبال بازیکن هستیم اما ذوب‌آهن تیمی نیست که بخواهیم بازیکن تستی بگیریم. تیم‌ها بازیکنان را جذب کردند و جذب بازیکن راحت نیست. حبیب‌زاده هم عمل جراحیش خوب بوده و ما بازیکنان جوان خوبی هم داریم علی خدادادی امروز خیلی خوب بازی کرد و تحرک زیادی در میدان داشت کم‌کم این جوانان به تیم اضافه می‌شوند و تجربه کسب می‌کنند البته دنبال جذب بازیکن هم هستیم.

انتهای پیام/ا

 

بازیکنان پرسپولیس مصاحبه نکردند/ واکنش جالب بیرانوند و نعمتی


بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان با خبرنگاران مصاحبه نکردند.
بازیکنان پرسپولیس مصاحبه نکردند/ واکنش جالب بیرانوند و نعمتی
به گزارش وانانیوز، 

 پرسپولیس در دیداری از هفته چهارم لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان به تساوی بدون گل رسید.

در پایان این مسابقه بازیکنان تیم پرسپولیس در میکسدزون ورزشگاه با خبرنگاران مصاحبه نکردند.

علیرضا بیرانوند در مورد اینکه چرا مصاحبه نمی‌کنند، گفت: می‌خواهم آرامش داشته باشم و به همین خاطر فعلا قصد صحبت کردن ندارم.

نعمتی در مورد عدم صحبت عنوان کرد: وقتی پیروز نشدیم دیگر حرفی برای گفتن نمانده است.

همچنین چند تن دیگر از بازیکنان پرسپولیس اعلام کردند که به آنها گفته شده تا مصاحبه نکنند.

انتهای پیام/ا

تصویر جشن رختکن تراکتور و دو نکته مهم!


درحالی که مدیر باشگاه تراکتورسازی در رختکن تیمش در کنار بازیکنان حاضر بود ، سرمربی تیم غایب بزرگ یک جشن تولد در این رختکن بود.
تصویر جشن رختکن تراکتور و دو نکته مهم!
به گزارش وانانیوز، 

معمولا در فوتبال عرف است که مدیر تیم در غیاب سرمربی به رختکن نمی رود اما بعد از برد شیرین تراکتورسازی برابر سایپا تصویری از یک تولد منتشر شده که همه در رختکن هستند ، مدیرعامل تیم هم هست اما جان توشاک ، سرمربی تیم نیست!

شاید توشاک به کنفرانس خبری رفته بوده اما معمولا این عرف نیست که مدیر تیم بدون سرمربی در رختکن باشد. 

تراکتورسازی

نکته دیگر تصویر هم این است که حضور در کمیته اخلاق سبب شده تا اشکان دژاگه ارشاد شود و ساق بپوشد تا خالکوبی هایش مشخص نباشد!

4141

>