گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

منشا: موتور من جلوی فولاد روشن شد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

مهاجم اهل نیجریه پرسپولیس درباره بازی با استقلال خوزستان گفت: گر با نظر آقای برانکو بازی کنم، به استقلال خوزستان گل می‌زنم.
به گزارش وانانیوز، 

به نظر می‌رسد گادوین منشا، مهاجم اهل نیجریه پرسپولیس پس از گلزنی مقابل فولاد خوزستان از روحیه بالایی برای ادامه مسابقات لیگ برتر برخوردار شده است. او پس از مصدومیت کمال کامیابی‌نیا و در دقیقه 18 جانشین کامیابی‌نیا شد و با ارائه نمایشی دلپذیر و گلزنی، همه را به خود امیدوار کرد. جالب آن که برانکو هم برخلاف گذشته شروع به تعریف و تمجید از او کرد و...
در همین ارتباط شنیدن تازه‌ترین حرف‌های گادوین منشا خالی از لطف نیست:
*موتور گلزنی تو مقابل فولاد خوزستان روشن شد!
بله، از این بابت خوشحالم و از کادر فنی پرسپولیس و بازیکنانی که در مسابقه با فولاد کنارم بازی کردند، تشکر می‌کنم. زحمات همبازیانم بود که فرصت گلزنی را نصیب من کرد.
*البته پاس گل را علی علیپور داد.
بله، از علیپور که در مصاحبه قبلی خودم با شما تشکر کردم. فوتبال یک بازی گروهی است و اگر هم گلی به ثمر برسد، حاصل یک تلاش گروهی است.
*فکر می‌کردیم گادوین منشا دوباره به همان بحران قبلی رفته و قادر به گلزنی نیست، اما نمایش تو مقابل فولاد خوزستان همه را امیدوار کرد. نظری نداری؟
در فوتبال حرفه‌ای این مسائل طبیعی است. خیلی از فوتبالیست‌های بزرگ هم دچار مشکل شده‌اند، ولی مهم این است که قوی باشی و برگردی. من هم می‌خواهم قوی باشم و بتوانم در ادامه فصل به پرسپولیس کمک کنم.
*برانکو هم در مصاحبه اخیر خود از تو تعریف کرد.
آقای برانکو به من لطف دارد. سعی می‌کنم جواب اعتماد ایشان را در مسابقات بعدی پرسپولیس بدهم.
*یعنی اگر مقابل استقلال خوزستان بازی کنی، گل می‌زنی؟
روحیه خیلی خوبی دارم. انرژی من هم کافی است و اگر با نظر آقای برانکو بازی کنم، به استقلال خوزستان گل می‌زنم.
*خیلی با اعتماد به نفس صحبت می‌کنی. مثل اینکه گلزنی مقابل فولاد اعتماد به نفس تو را حسابی بالا برده است.
به هر حال نرمال است که وقتی گل می‌زنی، روحیه و اعتماد به نفس تو بالا می‌رود.
*با فرشاد پیوس یکی از مهاجمان بزرگ و سابق فوتبال ایران که حرف می‌زدیم، به نکته جالبی در مورد تو اشاره می‌کرد. آقای گل سابق فوتبال کشورمان و پرسپولیس می‌گفت: برای منشا یا هر مهاجم دیگری زدن گل اول مهم است. بعد همه چیز درست می‌شود...
دقیقاً درست می‌گوید. برای یک مهاجم، زدن گل اول می‌تواند فشار‌ها را از روی دوش او بردارد. امیدوارم همین اتفاق برای من بیفتد و گل‌های زیادی در راه باشد.
*فکر می‌کنی بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس با چه نتیجه‌ای تمام شود؟
می‌بریم، یعنی باید ببریم.
*با اختلاف یک گل، دو گل یا بیشتر؟
(می‌خندد) هرچه بیشتر بهتر! ولی از شوخی گذشته در لیگ 16 تیمی ایران هیچ حریفی آسان نیست. همه تیم‌ها برای برد به زمین می‌آیند و نباید تیمی خودش را از قبل برنده بداند.

منبع: وانا


addup.center