لغو دستور موقت کمیته اخلاق درباره بازیکن ذوب آهن


با اعلام کمیته اخلاق،دستور موقت این کمیته درباره بازیکن تیم ذوب آهن لغو شد.
لغو دستور موقت کمیته اخلاق درباره بازیکن ذوب آهن
به گزارش وانانیوز، 

 به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال،کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام کرد که دستور موقت صادره این کمیته درباره محسن مسلمان لغو و ادامه فعالیت این بازیکن از سوی کمیته اخلاق بلامانع است.

 

 

451

انتقاد مدیرعامل ذوب آهن از داوری


مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد چون داورهایی که برای ما سوت زده‌اند دائماً اشتباه داشته‌اند و تنها کمیته داوران از ما عذرخواهی می‌کند و امتیازهای ما پایمال می‌شود.
انتقاد مدیرعامل ذوب آهن از داوری
به گزارش وانانیوز، 

سعید آذری شامگاه جمعه پس از شکست ذوب‌آهن برابر سپاهان در دربی اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم کسانی که امشب در استادیوم حاضر نشدند، یک بازی فوق‌العاده را از دست دادند.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌کردیم با توجه به موقعیت دوتیم و همچنین حساسیت دربی بازی خوبی را شاهد باشیم و همین اتفاق نیز رخ داد، از بازیکنان و کادر فنی هر دوتیم برای این بازی زیبا تقدیر می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد:از هواداران ذوب‌آهن نیز که تا پایان این تیم را تنها نگذاشتند، تقدیر می‌کنم،ب ردوباخت دوروی سکه از فوتبال است و از مجموعه ذوب‌آهن بابت این بازی زیبا تقدیر می‌کنم.

آذری در پاسخ به این سؤال که در اواخر بازی چرا به پشت نیمکت ذوب‌آهن رفته است،اظهار داشت:40 سال است کار من این است و چیز عجیبی نیست و این در وجود من نهادینه‌ شده است.

وی در پاسخ به نحوه عملکرد داوری نیز گفت: من باید صحنه‌های بازی را دوباره ببینم و امیدوارم که داور اشتباه فاحشی نکرده باشد، به‌هرحال بازی بزرگی بود و دومین داربی بزرگ ایران است و کیفیت این بازی نیز این موضوع را ثابت کرد، امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد چون داورهایی که برای ما سوت زده‌اند دائماً اشتباه داشته‌اند و تنها کمیته داوران از ما عذرخواهی می‌کند و امتیازهای ما پایمال می‌شود.

انتهای پیام/63086/م/

گلایه سرمربی سپاهان از صدا و سیما


سرمربی سپاهان گفت: اینقدر تیم‌های اصفهانی مظلوم هستند که حتی شبکه ورزش هم بازی هایشان را نشان نمی‌دهد.
گلایه سرمربی سپاهان از صدا و سیما
به گزارش وانانیوز، 

 امیر قلعه‌نویی شامگاه جمعه پس از بازی مقابل ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به فوتبال اصفهان بابت این بازی تبریک می گویم، همچنین به مدیرعامل، سرمربی و طرفداران خوب ذوب آهن بابت این تیم و ورزشگاه خوبشان تبریک می‌گویم.

وی با بیان این که این بازی می‌توانست به نفع ذوب آهن یا مساوی تمام شود، افزود: با بازیکنانم حتماً برخورد می‌کنم چون در 20 دقیقه ای که تیم مقابل ده نفره در حد و اندازه‌های سپاهان بازی نکردیم.

سرمربی سپاهان ادامه داد: کسانی که نمی توانند با نگرش قلعه نویی جلو بیایند بهتر است تا زمان نقل و انتقالات تمام نشده بروند؛ در خصوص جابجایی چند نفر طی یکی دو روز آینده تصمیم گیری خواهم کرد.

وی تصریح کرد: دربی امروز همه چیز داشت اما در مورد پایتخت نگاه بیشتری روی دربی پایتخت است، امروز همه لذت بردند؛‌ اینقدر تیم‌های اصفهانی مظلوم هستند که حتی شبکه ورزش هم بازی هایشان را نشان نمی‌دهد.

قلعه‌نویی در خصوص تشویق هواداران عنوان کرد: معتقدم مشهور شدن آسان و محبوب شدن مشکل است، امیدوارم لیاقت این مردم را داشته باشم و آخر فصل بتوانم خوشحالشان کنم.

سرمربی سپاهان با بیان این که داور امروز یکی از داوران خوب لیگ برتر است گفت: داوری قضاوت خوبی داشت، نزدیک به صحنه‌ها بود و از سرعت بازی کم نکرد،‌ به جز صحنه ای که به نظر می‌رسید روی ساسان انصاری پنالتی شد.

انتهای پیام/63064/م/

اظهارات برانکو بعد از دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: طبیعی است که از عدم کسب 3 امتیاز ناراحت و غمگین هستیم.
اظهارات برانکو بعد از دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان
به گزارش وانانیوز، 

 برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان، گفت: طبیعی است که از عدم کسب 3 امتیاز ناراحت و غمگین هستیم. به خاطر هواداران متاسف هستیم. آنها نود دقیقه تیم را تشویق کردند و به برد امیداور بودند.

* باید تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم

وی افزود:انتظار این بازی بسته را از حریف داشتیم. کلید بازی به ثمر رساندن یک گل بود، روی موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم دقت لازم را نداشتیم و از آنها استفاده نکردیم. در بازی قبلی مقابل استقلال خوزستان هم همین وضعیت بود. باید انتظار داشته باشیم که بسیاری از حریفان با این وضعیت مقابل ما حاضر شوند. باید تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم.

* نکته مثبت این بود که باز هم گل نخوردیم

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: بابت شوق و انگیزه بازیکنان خوشحال هستم. البته همیشه اشتباهات تکنیکی و تاکتیکی وجود دارد. نکته مثبت این بود که باز هم گل نخوردیم. در چنین مسابقاتی می توان شکست هم خورد و اینکه تمرکز کردیم تا حریف موقعیتی ایجاد نکند بسیار خوب است. طبیعی است که در دیدارهای بعدی به دنبال بهترین راه حل برای کسب نتیجه باشیم.

* در بازی بعدی جبران می کنیم
وی در ادامه گفت :ناراحت هستیم که سه امتیاز را نگرفتیم. به خاطر هوادارانمان متاسفیم که نود دقیقه تشویقمان کردند و نتوانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم. امیدوار به برد بودیم اما نشد.در بازی بعدی جبران می کنیم.

* انتظار چنین بازی بسته ای را از تیم نفت داشتیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: انتظار چنین بازی بسته ای را از تیم نفت داشتیم. کلید برد در این بازی، گل اول بود. متاسفانه موقعیت هایی که ایجاد کردیم با دقت همراه نبود.خیلی بد شانس بودیم اما باید در بازی بعدی جبران کنیم

* از بازیکنانم نمی توانم گلایه کنم
وی در ادامه گفت : به هر حال سبک بازی حریفان موضوع جدیدی نیست. در بازی با استقلال خوزستان هم با چنین موضوعی روبرو شدیم. پس از این باید بیشتر و به روش های جدید عادت کنیم تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم. منطقی است از بازیکنانم که تلاش زیادی داشتند نمی توانم گله کنم. باز هم خوب است گل نخوردیم. چون معمولا در این بازی ها می شود باخت چون تیم حریف از تک موقعیت استفاده می کنند به هر حال تمرکز خودمان را حفظ کردیم تا به مشکل نخوریم.

* ما نمی توانیم روی حریف تاثیر بگذاریم که روی زمین نخوابد

وی در پایان تاکید کرد: وقتی با این سبک تیم حریف بازی می کند زمان در بازی می گذرد و نتیجه به نفع ما نیست بازیکنان عصبی تر می شوند و تمرکز از دست می دهند اما مساله مهم این است که متمرکز بمانیم و حریف خطری نتواند روی دروازه ما ایجاد کند. ما نمی توانیم روی بازیکن حریف تاثیرگذار شویم که بازیکن حریف روی زمین نخوابد و بازی را متوقف نکند. به هر حال این مشکلات در حیطه وظایف ما نیست. این موضوعات به داور مربوط می شود.

انتهای پیام/ا

یوپا تفرقه افکنان را بیرون کرد/اتحاد اقوام مختلف زیر پرچم ایران+عکس


نماد فوتبال ایران در بین دو نیمه دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان تفرقه افکنان را بیرون کرد.
یوپا تفرقه افکنان را بیرون کرد/اتحاد اقوام مختلف زیر پرچم ایران+عکس
به گزارش وانانیوز، 

بعد از اینکه هفته گذشته قبل از مسابقه استقلال و تراکتورسازی به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران و عکاسان ورزشی حاضر در ورزشگاه تقدیر شد، این هفته نیز در بین دو نیمه بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان نمایشی بر مبنای وحدت قومیت‌های ایرانی انجام شد.

در این نمایش، ابتدا نوجوانان ایرانی با پوشش قومیت های مختلف در حال بازی فوتبال، توسط افراد تفرقه افکن و شرور که با لباس مشکی به داخل زمین آمدند متفرق شدند ولی با حضور یوپای جوانان مجددا به زمین بازگشته و با اتحاد خود، افراد شرور را از زمین فوتبال خارج کردند و در نهایت حول پرچم ایران جمع شدند.

پیام نمایش این بود که در صورت همدلی و اتحاد اقوام مختلف ایرانی ، افراد شرور و اهریمنی نخواهند توانست میان اقوام مختلف تفرقه ایجاد کنند.
به نظر می رسد فعالیت های یوپا حول محور فرهنگی در حال گسترش است که در صورت ادامه، در فضای ورزشگاه‌ها نیز تاثیر مثبت و قابل توجهی خواهد گذاشت.

 

انتهای پیام/

جام قهرمانی سوپرجام یکشنبه به پرسپولیس اهدا می‌شود


با اعلام گرشاسبی قرار است سازمان لیگ جام قهرمانی سوپرجام را یکشنبه به پرسپولیسی‌ها اهدا کند.
جام قهرمانی سوپرجام یکشنبه به پرسپولیس اهدا می‌شود
به گزارش وانانیوز، 

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد سازمان لیگ به این باشگاه پیغام داد که یکشنبه جام قهرمانی سوپرجام به این تیم اهدا خواهد شد.

قرار است پرسپولیسی‌ها خودشان را برای برگزاری این مراسم آماده کنند

انتهای پیام/

>