گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

بشار منتظر تعیین تکلیف هافبک فولاد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

بشار دیگر نمی‌خواهد به نیمکت ذخیره‌ها برگردد و از این رو، صبر می‌کند تا با بازگشت سروش، تکلیف خود در ترکیب اصلی تیم را بداند.
به گزارش وانانیوز، 

 همان‌طور که می‌دانید پروژه مذاکره با بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیسی‌ها مدتی است که آغاز شده، اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده است. در واقع بشار ترجیح می‌دهد مذاکرات برای ماه‌های بعدی ادامه پیدا کند و فعلاً در حالت تعلیق باقی بماند. در این مورد شنیدیم موضوع اصلی، عدم رضایت بشار نیست بلکه او می‌خواهد خیالش بابت حضور دائمی در میدان راحت شود. 
همان‌طور که می‌دانید، سروش رفیعی با باشگاه پرسپولیس صحبت‌های شفاهی انجام داده تا پس از اتمام نیم‌فصل اول، به جمع سرخپوشان اضافه شود. او فعلاً بازیکن فولاد خوزستان است و در این تیم بازی می‌کند، اما در نیم‌فصل دوم باید به تهران برگشته و طبق ادعای مسئولان باشگاه پرسپولیس، به همراه سرخپوشان به فعالیت‌هایش ادامه بدهد. 
حالا شنیده می‌شود بشار، روند مذاکرات را متوقف کرده تا زمان بازگشت سروش به پرسپولیس فرا برسد و آن وقت، نقش خود در تیم را متوجه شود. این بازیکن، فصل قبل نیز انگیزه‌های زیادی برای بازی داشت، اما پرسپولیس با نیمکت‌نشین شدن محسن مسلمان، به حالت خطی تغییر تاکتیک داد و بشار روی نیمکت نشست تا فرشاد احمدزاده و وحید امیری در دو سمت بازی کنند و کمال کامیابی‌نیا و حسین ماهینی نیز هافبک‌های تیم باشند. 
بشار دیگر نمی‌خواهد به نیمکت ذخیره‌ها برگردد و از این رو، صبر می‌کند تا با بازگشت سروش، تکلیف خود در ترکیب اصلی تیم را بداند. فعلاً او در سمت راست به عنوان وینگر تیم فعالیت می‌کند، اما با حضور سروش، شاید سیستم و تاکتیک تیم تغییر پیدا کند و کار بشار برای بازگشت به ترکیب، سخت شود. او اول می‌خواهد میخ خود به عنوان بازیکن اصلی تیم را محکم کند و سپس اقدامی در جهت تمدید قرارداد داشته باشد. 
نکته دیگر اینکه، در پایان بازی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان، سروش رفیعی در جمع خبرنگاران اعلام کرد هیچ قراردادی با باشگاه پرسپولیس به امضا نرسانده و در پایان نیم‌فصل اول، می‌تواند در مورد تیم آینده اش تصمیم‌گیری کند. این موضوع نیز، روی تصمیم‌گیری بشار برای ماندن یا جدایی، تأثیرگذار خواهد بود.

منبع: وانا


addup.center