استقلال بازی راحتی مقابل تراکتور ندارد/ این روند باید تغییر کند


پیشکسوت آبی‌پوشان با بیان اینکه این تیم کامل شده است، گفت: از آنجایی که استقلال در دو هفته اول پیروز نشده باید مقابل تراکتورسازی برنده شود تا روند امتیاز از دست دادن آنها قطع شود.
استقلال بازی راحتی مقابل تراکتور ندارد/ این روند باید تغییر کند
به گزارش وانانیوز، 

اکبر کارگر جم در خصوص دیدار پیش روی آبی پوشان مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: قطع به یقین این بازی نمی‌تواند بازی راحتی باشد. هم تراکتورسازی مقابل استقلال بازی سختی دارد و هم استقلال مقابل تراکتورسازی. این بازی برای هر دو تیم حساس است و هیچ تیمی به راحتی نمی‌تواند تیم مقابل را شکست دهد.

 

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه بیان داشت: در سالهای اخیر آنقدر حساسیت این بازی بالا رفته که حالا می‌توان گفت بعد از دربی حساس ترین بازی سال دیدار بین استقلال و تراکتورسازی است. در سالهای اخیر تراکتورسازی بهتر از استقلال در این بازی های مستقیم نتیجه گرفته و آبی‌ها باید این روند را تغییر دهند. 

 

مدافع پیشین استقلال در ادامه بیان داشت: شفر در دو هفته نخست بازی‌ها امتیازاتی را از دست داده و باید این روند امتیازگیری در استقلال هم تغییر کند. این بازی بهترین فرصت است تا هم اولین پیروزی آبی پوشان به دست آید و هم روند امتیاز گیری این تیم تغییر کند.

 

کارگرجم تصریح کرد: خوشبختانه خریدهای خوبی در روزهای اخیر انجام شده و حالا تیم تقریبا کامل است و در خطوط مختلف بازیکنان کلیدی و مورد نیاز حضور دارند. با اضافه شدن چشمی و سید حسین حسینی هم دیگر یک تیم کامل در اختیار شفر قرار دارد و ما امیدواریم این تیم تا فینال آسیا پیش برود. 

 

منبع: وانا

پر‌هزینه‌ترین فصل 5 سال اخیر سری آ+عکس


آمار نشان می‌دهد سری آ پر هزینه‌ترین فصل 5 سال گذشته را سپری می‌کند.
پر‌هزینه‌ترین فصل 5 سال اخیر سری آ+عکس
به گزارش وانانیوز، 

رقابت‌های سری آ ایتالیا به لحاظ حضور ستاره‌های مورد توجه فوتبال دوستان در فصل 2018/19 با جذابیت خاصی نسبت به گذشته برگزار خواهد شد.

در این فصل سری ا باشگاه‌های بزرگ هزینه زیادی برای جذب ستاره‌ها کردند که سووه در این بین سرآمد بود.

در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که باشگاه‌های سری آ در 5 فصل اخیر چقدر هزینه کرده اند

فصل 2018: 1.038 بیلیون 

فصل: 2017: 907 بیلیون

فصل2016: 2016:758 بیلیون

فصل 2015: 627 بیلیون

فصل 2014: 363 بیلیون 

انتهای پیام/ک

منبع: وانا

کرکره پرسپولیس با انتقال بیرانوند و علیپور پایین کشیده می شود


پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: باشگاه پرسپولیس باید بازیکنانش را تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات در این تیم نگه دارد.
کرکره پرسپولیس با انتقال بیرانوند و علیپور پایین کشیده می شود
به گزارش وانانیوز، 

 بیژن ذوالفقارنسب بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره با  تاتکتیکی که برانکو ایووانکویچ، سرمربی تیم پرسپولیس در دیدار‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان استفاده می‌کند، گفت: ما نباید به صورت مستقیم در تصمیمات و افکار صورت گرفته توسط سرمربی تیم پرسپولیس تهران دخالت کنیم. سرمربی بیشتر از هر شخص دیگری در باشگاه وقت می‌گذارد تا بازیکنان تیم خود را به صورت کامل شناسایی، بررسی و تجزیه و تحلیل می‌کند تا بر اساس این اطلاعات به دست آمده نقشه کاری خود را در طول رقابت‌ها ارائه دهد.

 

ذوالفقارنسب ادامه دهد: برای مثال تیم کرواسی توانست همانند تاکتیک‌های پرسپولیس در رقابت‌های جام جهانی روسیه 2018، 7 گل را از کناره‌های زمین وارد دروزاه حریف کند. روش حمله از کناره‌ها و گل به وسیله سانتر‌های ارسالی تاکتیک بدی نیست و تیم‌های بزرگی همانند کرواسی، بلژیک و ... گل‌هایی را به وسیله سانتر‌های ارسالی از وسط و یا کناره‌های زمین وارد دروازه حریف کردند. تیم فوتبال پرسپولیس تهران نیز بازیکنان سر زن خوبی را در ترکیب خود دارد و توانسته به وسیله این بازیکنان نیز گل‌های فراوانی را به ثمر برساند.

 

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره با دفاع چند لایه تیم‌های جنوبی لیگ برتر فوتبال کشورمان برابر تیم پرسپولیس تهران گفت: بی شک دفاع اتوبوسی سایر تیم‌های لیگ برتر رو در روی پرسپولیس نیز بی ارزش نیست. پرسپولیس بازیکنان با ارزش بسیاری از دست داده است و سایر تیم‌های لیگ برتر فوتبال با انگیزه بیشتر رو در روی این تیم قرار می‌گیرند. حق دیگر تیم‌های لیگ برتر نیز دفاع برابر تیم پرسپولیس است.

 

اعتماد به نفس بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس باید افزایش یابد

ذوالفقارنسب افزود: تیم فوتبال پرسپولیس باید تلاش کند تا اعتماد به نفس بازیکنان خود را افزایش داده و همچنین بازیکنان با سرعت بیشتری در دیدار‌ها فعالیت کنند. بی شک با این پیشرفت بازیکنان می‌توانند از همان تاکتیک حرکت و ارسال توپ از کناره‌های زمین نتیجه‌ خوبی را کسب کنند. دقت بازیکنان پرسپولیس نیز یکی از مسائل مهم دیگر است. آن‌ها حملات زیبایی را شکل می‌دهند، اما به دلیل دقت کم بازیکنان، این حملات بی نتیجه مانده و منجر به گل نمی‌شود.

 

پرسپولیس دیدار بسیار سختی برابر صنعت نفت آبادان و الدحیل قطر دارد

ذوالفقارنسب در پایان افزود: درباره با دیدار پرسپولیس تهران برابر تیم صنعت نفت آبادان باید بگویم همیشه سرخ پوشان دیدار سختی را برابر تیم‌های جنوبی انجام می‌دهند. آب و هوا و جو ورزشگاه‌های تیم‌های جنوبی لیگ برتر شرایط سختی را برای ما ایجاد خواهد کرد. دیدار برابر تیم الدحیل قطر نیز با توجه به جذب سرمربی و بازیکنان قدرتمند از سایر کشور‌های جهان توانسته به شدت تقویت شود و دیدار برابر الدحیل نیز بی شک سخت خواهد بود. تیم‌های استقلال و پرسپولیس ایران به عنوان نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان اسیا به جای آن که تقویت بشوند، بازیکنان اصلی خود را از دست داده اند و نتوانستند بازیکنی را جذب کنند.

 

کرکره باشگاه پرسپولیس با خروج بیرانوند و علیپور باید پایین کشیده شود

ذوالفقارنسب درباره با فروش بازیکنان اصلی تیم فوتبال پرسپولیس به تیم‌های اروپایی گفت: در صورتی که علیپور و بیرانوند تا نیم فصل از تیم پرسپولیس خارج شوند، این باشگاه باید کرکره خود را پایین کشیده و این بازار فروش بازیکنان را تعطیل کند. بی شک با انتقال این بازیکنان پیش از گشوده شدن پنجره نقل انتقالاتی ضرر بسیاری به تیم پرسپولیس وارد خواهد شد.

 

 

451

منبع: وانا

گرایی: در مسابقات فرنگی جهان با کسب طلا جبران می کنم


کشتی گیر وزن 67 کیلوگرم تیم ملی فرنگی گفت: بازی‌های آسیایی واقعا سطح بالایی داشت و در مسابقات جهانی جبران می‌کنم.
گرایی: در مسابقات فرنگی جهان با کسب طلا جبران می کنم
به گزارش وانانیوز، 

کشتی گیر وزن 67 کیلوگرم تیم ملی فرنگی بعد از کسب مدال برنز بازی های آسیایی گفت: مسابقات واقعا سطح بالایی داشت. رقابت در مسابقه سبک وزن کشتی فرنگی دنیا بین آسیایی هاست. همیشه مدال‌های این وزن بین آسیایی ها تقسیم می شود. اینجا هم که بالاترین سطح آسیا را داشت.

او ادامه داد:کشتی اولم را خوب شروع کردم. در کشتی دوم که قرعه سختی بود با حریف ازبک کشتی گرفتم که رقابت سختی بود.بعد به حریف قزاق خوردم که در یک غافلگیری به او باختم.من یک ماه پیش او را برده بودم.

گرایی افزود:انشالله این نتیجه را در مسابقات جهانی جبران کنم و با مدال طلا برگردم.

انتهای پیام/

منبع: وانا

رقابت 3 ستاره فوتبال اروپا برای مرد سال اروپا+عکس


رونالدو، مودریچ و صلاح رقابت جانانه‌ای برای کسب مرد سال فوتبال اروپا خواهند داشت.
رقابت 3 ستاره فوتبال اروپا برای مرد سال اروپا+عکس
به گزارش وانانیوز، 

بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل پر تلاش در نهایت رونالدو، مودریچ و صلاح به دلیل نمایش درخشان در بین 3 گزینه نهایی کسب مرد سال فوتبال اروپا قرار گرفتند.

رونالدو، مودریچ و صلاح در حالی رقابت خواهند کرد دیگر نامی از مسی در لیست نهایی دیده نمی‌شود.

 

انتهای پیام/ک

منبع: وانا

دردسر اصلی پرسپولیس در آستانه دیدار حساس با الدحیل


پرسپولیس در آستانه دیدار حساس خود با باشگاه قطری با یک دردسر بزرگ دست و پنجه نرم خواهد کرد.
دردسر اصلی پرسپولیس در آستانه دیدار حساس با الدحیل
به گزارش وانانیوز، 

پرسپولیس فردا تهران را به مقصد آبادان برای جدال با صنعت نفت آبادان ترک خواهد کرد و این در حالی است که سه شنبه هفته آینده باید در حساس ترین دیدار فصل خود در قطر میهمان تیم فوق العاده قدرتمند الدوحیل باشد.

 

پرسپولیسی ها بعد از مصاف با صنعت نفت آبادان در دمای 42 درجه سانتی گراد به سوی تهران عازم خواهد شد و روز شنبه برای جدال حساس خود به سوی دوحه پرواز خواهد کرد و در آن جا نیز باید در دمای  40 درجه سانتی گراد یک بازی بسیار سنگین را به انجام برساند.

 

تیم فوتبال پرسپولیس علنا در این زمان هیچ وقتی برای استراحت و ریکاوری ندارد و به جرات بزرگترین دردسر برانکو آماده سازی تیم از نظر جسمی و روانی برای برگزاری این بازی سرنوشت ساز می باشد.

 

 

451

منبع: وانا
>