شاگردان برانکو در میان تشویق به ورزشگاه آمدند
یکی از هواداران حاضردر ورزشگاه حالش بد شد و امدادگران در بالای سر او حاضر شده و به مداوایش پرداختند.
به گزارش وانانیوز، 

تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه وارد ورزشگاه آزادی شد.

* برانکو طبق عادت همیشگی به کنار زمین چمن آمد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

* هواداران تیم پرسپولیس طرح موزائیکی خود را قبل از شروع بازی انجام دادند.

* یکی از هواداران دچار ناراحتی شد به طوری که روی صندلی‌های ورزشگاه افتاد.

* بعد از این اتفاق آمبولانس مستقر در ورزشگاه به سرعت خود را به این هوادار رساند و امدادگران به مداوای این فرد مشغول شدند.

* بازیکنان تیم پرسپولیس در میان تشویق شدید هوادارانشان به ورزشگاه آزادی آمدند.

* حدود ۷ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

انتهای پیام/س

سخنگوی باشگاه سایپا می گوید طبق توافقنامه این باشگاه با الهیار صیادمنش، در صورتی که وی بخواهد در ایران به بازی بپردازد باید رضایت نامه باشگاه سایپا را به همراه داشته باشد.
به گزارش وانانیوز، 

 اللهیار صیادمنش را به عنوان یکی از پدیده های جام جهانی نوجوانان می شناسیم. بازیکن فنی و آینده دار فوتبال ایران که پیش از این پیراهن تیم سایپا را به تن می کرد و قرار بود در ترکیه به دوران بازیگری خود ادامه دهد اما در روزهای اخیر خبری مبنی بر توافق این بازیکن با یکی از باشگاه های پایتخت در رسانه ها منتشر شد. 


فربد بقایی، سخنگوی باشگاه سایپا در این رابطه گفت: اللهیار صیادمنش در حال حاضر بازیکن تیم سایپا محسوب می شود چرا که طبق توافقنامه ای که با او امضا کرده بودیم قرار بر این بود تا زمانی که وی در ایران حضور داشته باشد تحت اختیار باشگاه سایپا باشد. 


سخنگوی باشگاه سایپا در پایان گفت: بنابراین مادامیکه این مهاجم جوان بخواهد در ایران به بازی بپردازد بازیکن تیم سایپا محسوب می شود و برای انتقال به هر باشگاه داخلی باید رضایت نامه این باشگاه را به همراه داشته باشد.

در این مرحله پرسپولیس را به استقلال ترجیح می‌دادیم
نماینده باشگاه الدحیل پس از رویارویی با پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: دوست داشتیم بین استقلال و پرسپولیس با سرخ‌پوشان بازی کنیم.
به گزارش وانانیوز، 

 دقایقی پیش قرعه‌کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و نماینده‌های غرب آسیا حریفان خود را شناختند. پرسپولیس طبق قرعه‌کشی باید مقابل الدحیل قطر به رقابت بپردازد. 

اسماعیل احمد پس از رویارویی با قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران در این خصوص به خبرنگار اعزامی فارس به مالزی گفت: مقابل تیم‌های ایرانی بازی خوبی انجام دادیم و امیدوارم تقابل با پرسپولیس نیز بازی خوبی باشد و دیدار خوبی بین این ۲ تیم در آگوست برگزار شود. 

وی در خصوص اینکه الدحیل بازی با کدام ۲ تیم استقلال و پرسپولیس را در این مرحله ترجیح می‌داد گفت: ما پرسپولیس را ترجیح می‌دادیم. 

نماینده باشگاه الدحیل در خصوص خرید یک مهاجم جدید گفت: در این خصوص با مربی جلسه‌ای خواهیم داشت و در این خصوص حرف می‌زنیم. 

اسماعیل احمد در رابطه با الدحیل یکی از گزینه‌های اصلی عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان است گفت: چرا که نه، همه ما همین مسئله را می‌خواهیم و قهرمانی یک رویا برای ما است. 

وی در خصوص برانکو نیز گفت: همانگونه که به شما گفتم بازی با پرسپولیس دیداری در سطح بالا خواهد بود و به نظرم بازی خوبی صورت می‌گیرد. 

انتهای پیام/ا

پوستر باشگاه الدحیل برای بازی با پرسپولیس+عکس
باشگاه الدحیل به محض رقیب شدن با پرسپولیس پوستر این بازی برا منتشر کرد.
به گزارش وانانیوز، 

 قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا لحظاتی پیش برگزار شد و در این مرحله پرسپولیس به الدحیل قطر و استقلال به السد قطر خورد.

در این راستا باشگاه الدحیل به محض رقیب شدن با پرسپولیس یک پوستر از این بازی منتشر کرد.

انتهای پیام/ا

سرپرست باشگاه پرسپولیس از اینکه برخی از قول او، مصاحبه های عجیبی را منتشر می کنند، شاکی است.
به گزارش وانانیوز، 

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس می داند باز شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، چیزی شبیه به معجزه است و امکان رخ دادن آن، بسیار اندک. از این رو، هرگز قولی بابت باز شدن این پنجره نداده بود.

 

از سوی دیگر اما، برخی رسانه ها به خصوص در فضای مجازی از قول گرشاسبی این طور عنوان کرده اند که او قول داده دادگاه CAS راضی به باز کردن پنجره نقل و انتقالات و جذب بازیکن برای پرسپولیس شود.

 

گرشاسبی تاکید دارد که چنین حرفی را نزده و این بدان معناست که شانس کمی برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات قائل است. وقتی کمیته تعیین وضعیت فیفا اقدام به رای دادن می کند، بسیار بعید است که دادگاه CAS آن رای را وتو کند مگر اینکه دلایل، اسناد و مدارک محکمه پسندی ارائه شود. البته باشگاه پرسپولیس غیر از رضایت باشگاه ریزه اسپور آن هم به صورت مکتوب بدون حضور مدیران آن باشگاه در محل، هیچ مدرکی برای عبور از این رای ارائه نکرده اند.

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن