گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

دنیای امروز، دنیای پذیرش یک جانبه‌گرایی نیست

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی با اشاره به نقش رسانه‌ها در ترویج گفت‌وگوهای صلح عادلانه، اظهار کرد: دنیای امروز، دنیای پذیرش یک جانبه‌گرایی نیست.
به گزارش وانانیوز، 

داود عامری صبح امروز در نشست هم اندیشی با عنوان رسانه و رسالت‌های بشردوستانه طی سخنانی گفت: مجمع جهانی صلح اسلامی یک سازمان مردم نهاد ملی و بین المللی برای اندیشه سازی و اقدامات بشر دوستانه است.  بخشی از اقداماتی که همواره مورد غفلت قرار گرفته اقدامات غیر مادی و معنوی است. 

وی افزود: امروز جهان،  جهانی است پر از سلطه جویی،  خشونت و حوادث متعددی که انسان ها را به چالش می کشد و مهم ترین مساله ای که می‌تواند کمک کند انسانیت، امید به آینده و تلاش برای اقامه عدل است. 

دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی همچنین بیان کرد: امروز اندیشه های جمهوری اسلامی ایران برای بشر توام با صلح، دوستی و کرامت انسانی است.

عامری با اشاره به اینکه عدالت یک ارزش مطلق و پایدار است، گفت: گفت‌وگو صلح عادلانه در دنیا طرفداران زیادی دارد و مجمع جهانی صلح اسلامی به‌عنوانن یک نهاد مردمی دارای ظرفیت‌های خوبی است و امروز بسیاری از مراکز آکادمیک در داخل و خارج از کشور به عنوان پشتوانه‌های علمی این مجمع هستند. 

وی با بیان این‌که جامعه رسانه‌ای می تواند مبشر و مروج این گفت‌وگوهای صلح باشد، اظهار کرد: امروز بیانیه‌هایی از سوی اروپایی‌ها و سایر ملل منتشر می‌شود، روزی هژمونی آمریکا  بر همه مسلط بود اما دنیای امروز، دنیای پذیرش یک‌جانبه‌گرایی نیست که تلاش کنند انسان را در مضیقه برای پول و قدرت قرار دهند، جهانی آگاهی‌هاست. 

انتهای پیام

منبع: وانا


addup.center