گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

با غیبت بازیکنان کلیدی و شوک بازگشت زیدان پیش بازی رئال مادرید-سلتاویگو؛ آخر هفته خوبی در انتظار آبی‌های آسمانی نخواهد بود

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

به نظر نمی‌رسد تیم ناآماده سلتاویگو بتواند در مقابل مادرید باانگیزه با زیدان مقاومت زیادی داشته باشد. باید دید زیزو در ترکیب ابتدایی‌اش چه تصمیماتی می‌گیرد. پست دروازه‌بان و دفاع چپ، بیشترین چالش را دارد.

طرفداری - از هفته بیست و هشتم رقابت های لالیگای اسپانیا، فردا شنبه از ساعت 18:45 رئال مادرید میزبان سلتاویگو خواهد بود.

جزئیات بازی

اخبار دو تیم

رئال مادرید اخیرا سرمربی خود را تغییر داده و زین الدین زیدان بار دیگر به جای سانتیاگو سولاری روی نیمکت می نشیند. این می تواند انگیزه مهمی برای بازیکنان باشد زیرا آنها با زیزو سه قهرمانی پیاپی اروپا را تجربه کردند و روزهایی رویایی داشتند. سرخیو راموس پس از گذراندن محرومیتش، می تواند فردا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. حدس زدن ترکیب رئال مادرید سخت است. به عنوان مثال مارسلو فصل خوبی را سپری نکرده و باید دید زیدان در برابر او چه تصمیمی می گیرد. بدون شک سرمربی فرانسوی می خواهد او را به فرم خوب خود برساند. کاسمیرو از این بازی محروم است و به احتمال فراوان والورده در کنار کروس و مودریچ خط هافبک را تشکیل می دهند. دیگر نکته جالب این است که کیلور ناواس، دروازه بان مورد علاقه زیدان بود و حالا باید دید او از بین ناواس و کورتوا کدام یک را انتخاب خواهد کرد.

یاگو آسپاس به دلیل مصدومیت در این ماه نمی تواند برای سلتاویگو به میدان برود و این یک غیبت بزرگ است. نه تنها آسپاس، سلتاویگو کاپیتان خود هوگو مایو را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. فران اسکریبا احتمالا تیمش را به سیستم 4-4-2 به میدان می فرستد و از کوین وازکز در پست دفاع راست استفاده خواهد کرد.

رئال مادرید از 6 دیدار اخیر خانگی اش در 4 دیدار شکست خورده و ماموریت زیدان بازسازی این تیم است. سولاری با وجود پیروزی 4-1 هفته گذشته، از کار برکنار شد. سلتاویگو از 12 بازی اخیرش در لالیگا تنها 4 امتیاز کسب کرده و به شدت خطر سقوط را حس می کند. با توجه به غیبت بازیکنان کلیدی سلتاویگو و شوک حاصل از ورود زیدان، آخر هفته خوبی در انتظار ویگو نخواهد بود.

غائبان

ترکیب احتمالی از نگاه هواسکورد

مصاف های اخیر رو در رو

نکات آماری

در 11 بازی اخیر دو تیم در تمام تورنمنت ها، بیش از 2.5 گل به ثمر رسیده است.

سلتاویگو از 11 بازی اخیرش در لالیگا در 9 بازی شکست خورده است.

رئال مادرید از 8 دیدار اخیرش خانگی اش مقابل سلتاویگو در 7 دیدار پیروز شده است.

از 11 دیدار اخیر رو در روی دو تیم، رئال مادرید در 10 بازی حداقل 2 گل به ثمر رسانده است.

سلتاویگو در سه دیدار اخیرش در لالیگا گلی به ثمر نرسانده است.

بهترین بازیکنان و جایگاه در جدول

پیش بینی نتیجه بازی از نگاه هواسکورد

رئال مادرید 3-0 سلتاویگو

منبع: هشتگ


addup.center