گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

بازی ایران و عمان برای عاشقان فوتبال ساحلی شگفت‌انگیز بود؛ اوکتاویو: شانس صعود به نیمه‌نهایی را داریم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

سرمربی تیم ساحلی ایران در نشست مطبوعاتی پیش از آغار مرحله دوم مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی 2019 درخصوص بازی روز گذشته برابر عمان و بازی فردا مقابل ژاپن به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مارکو اوکتاویو در نشست مطبوعاتی پیش از آغار مرحله یک چهارم نهایی گفت: به بازیکنانم بسیار افتخار می کنم. همچنین به تیم عمان تبریک می گویم. بازی دیروز برای تمام افرادی که فوتبال ساحلی را دوست دارند، به نوعی شگفت انگیر بود.

وی افزود: عملکرد ما در بازی دیروز خوب بود اما به اندازه عملکرد عمان راندمان و بهره وری بالایی نداشت. ما 37 بار شوت زدیم در صورتی که عمان تنها 17 شوت زد. درحالی که عمان توانست 4گل بزند و ما تنها 3 گل زدیم. فوتبال اینگونه است. باید بیاموزیم، چه ببریم و چه ببازیم. اکنون نیز باید تمرکز کنیم چراکه شانس صعود به نیمه نهایی را داریم. می دانیم که با تیم قدرتمندی مانند ژاپن روبرو خواهیم شد اما همه تلاشمان را می کنیم تا به افتخار پرچم مان و ایران بهترین نمایش ممکن را ارائه کنیم.

سرمربی ایران با اشاره به قرعه کشی مسابقات گفت: اینکه تیم های عمان، بحرین، ژاپن و ایران در گروه سوم و چهارم قرار گرفتند قرعه عجیبی بود اما در هر صورت ما اینجا در مرحله یک چهارم نهایی حاضر شده ایم. ما تیمی قوی داریم و ژاپن تا این لحظه بهترین فوتبال ساحلی ممکن را نمایش داده است. ماموریت بسیار سختی پیش رویمان است اما بهترین هایمان را برای ادامه حرکت رو به جلو و پیش روی، بکار می گیریم.

منبع: هشتگ


addup.center