گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

اولگنار سولسشایر: ولوز در خانه رقبا را تحت فشار قرار می‌دهد/ با جونز قوی‌تر به نظر می‌رسیم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

فوتبال جهان - اولگنار سولسشایر، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد به تمجید از حریف فردای تیمش در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات جام حذفی انگلیس پرداخت.
به گزارش وانانیوز،

اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ولورهمپتون در رقابت‌های جام حذفی انگلیس از یک بازی دشوار و البته آمادگی شاگردانش سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در این باره اظهار داشت: هنوز برخی بازیکنان در حال بازگشت از مصدومیت هستند. آنها این هفته بهتر تمرین کردند. لینگارد و هررا با تیم تمرین کردند. متاسفانه لوکاکو از ناحیه پا درد داشت. بنابراین امروز وضعیت او ارزیابی خواهد شد تا ببینیم می‌تواند به تیم ملحق شود یا خیر. فیل جونز هم برگشته است و با او قوی‌تر به نظر می‌رسیم. گرینوود هم به دلیل بیماری این هفته تمرین نکرد.

وی در ادامه افزود: ولوز فصل گذشته با عملکرد خوبش همه را تحت‌تاثیر قرار داد. آنها برنامه مشخصی داشتند و به جای جذب بازیکنانی از سطح پایین‌تر، سراغ بازیکنانی بالاتر از آن سطح رفتند و حالا می‌بینیم که در رده هفتم جدول قرار دارند. آنها به سبک بازی خود اعتماد دارند و مقابل چلسی فوق‌العاده خوب دفاع کردند. این تیم در بازی‌های خانگی با قدرت پاسکاری بالا، رقبا را تحت فشار می‌گذارد.

انتهای پیام/

منبع: هشتگ


addup.center